PDA

View Full Version : курсове по английски



DeHu
08-22-2011, 19:33
Здравейте,тази година ще съм 11. клас и мисля,че ми е време да се запиша на някакви курсове по английски,защото за 11 години нивото ми все още е много зле :D Въпросът ми се отнася към тези,които ходят някъде и могат да споделят впечатления-къде мога да се запиша без да давам луди пари,но все пак да има смисъл.Нямам против да уча в по-големи групи стига учителите да ги бива

Забравих да кажа,че става въпрос за София :-D

Chacho
08-22-2011, 19:47
Е то е важно и от кой град си.

DeHu
08-22-2011, 20:34
Здравейте,тази година ще съм 11. клас и мисля,че ми е време да се запиша на някакви курсове по английски,защото за 11 години нивото ми все още е много зле :D Въпросът ми се отнася към тези,които ходят някъде и могат да споделят впечатления-къде мога да се запиша без да давам луди пари,но все пак да има смисъл.Нямам против да уча в по-големи групи стига учителите да ги бива

Забравих да кажа,че става въпрос за София :-D
Британика, Аво 3, Британски съвет, Фарос и т.н.Изборът на курсове в София е огромен.Един ще ти каже, че добре е тук, друг - там, така че едва ли ще получиш еднозначен отговор.
Предполагам,че е така...просто реших,че нищо не пречи да попитам :)

Milly4
08-23-2011, 22:15
Ми аз ходя в Аvo Bell и съм много доволна. Учителите са добри и учениците са свестни :)

Altamira
08-24-2011, 13:18
Аз съм за Британика. Много се кефя на учителките, преподават страхотно, атмосферата е много приятелска и въобще не усещаш как ти минава времето ...

AnnaBella
08-29-2011, 13:27
Пробвай в Училища "Европа", то пак си е като курс. :)

ines37
09-04-2011, 17:06
аз ходя на индивидуално на обучение госпожа идва в нас не е много скъпо 460 на месец и сам много доволна за две години сам на първо место в класа ходя и по математика български география и химия и сам мн доволна

lisi4ety
09-04-2011, 19:44
Аз също съм 11 клас, от София и тази година мисля да се запиша в ИЧС. От това, което чувам, трябва да е най-добрия избор ;)
Иначе до 7 клас карах с Фарос и мога да кажа, че е страхотно място.
Ако смяташ да кандидатстваш нещо с английски обаче, ще е хубаво да се запишеш на индивидуални, за 2 години няма как да минеш повече от 2 нива в група :)

Lorein
09-06-2011, 15:17
Аз карах и сега пак ще карам курсове в Европа и съм много доволна. :) Но съм от Русе, не знам дали учителите в София там са добри. :)