PDA

View Full Version : Както винаги жените ме прецакват.........



loveandemotion
08-22-2011, 19:40
днес най-добрата ми приятелката с която се мъча да ми стане гадже или да правим секс,тя днес ми каза
виждането с теб ме натоварва... в скаип не на живо и сигурно няма да се видим скоро и тя заминава за сф и сигурно няма да ми даде шанс да сме гаджета пак...... моля ви даите съвети и идеи времето ми е критично нямам много време като дни.

SisiStrange
08-22-2011, 19:43
най-добрата ми приятелката с която се мъча да ми стане гадже или да правим секс,
Заради това я натоварваш. Защото за нея явно си само приятел, а и се вреш за повече.

Soraq
08-22-2011, 19:45
еми като я натоварваш я остави. може да стане по-зле щом не иска да те вижда в момента. :) :)

LeprikonA
08-22-2011, 19:45
ако си мислиш, че нещо ти се разбра - лъжеш се :shock:

alzheimer
08-22-2011, 19:46
Жените те прецакват, защото си идиот. Мъчи се да правиш секс с някоя курва, а не с най-добрата си приятелка.

jeezloxxy
08-22-2011, 20:07
Жените те прецакват, защото си идиот. Мъчи се да правиш секс с някоя к***а, а не с най-добрата си приятелка.

Взе ми думите от устата.

Chacho
08-22-2011, 20:10
Не се мъчи да ебеш приятелките си, щом не искат нищо повече. Това е като да дойде грозно момиче при теб и да почне да ти разкопчава гащите.

ivcheto0o
08-22-2011, 20:58
Жените те прецакват, защото си идиот. Мъчи се да правиш секс с някоя к***а, а не с най-добрата си приятелка.

И аз напълно подкрепям това мнение.Остави момичето намира или започни да се държиш като нормален приятел.

kariix
08-22-2011, 21:07
Жените те прецакват, защото си идиот. Мъчи се да правиш секс с някоя к***а, а не с най-добрата си приятелка.

И аз напълно подкрепям това мнение.Остави момичето намира или започни да се държиш като нормален приятел.

fenkaaa
08-22-2011, 21:15
най-добрата ми приятелката с която се мъча да ми стане гадже или да правим секс,
Заради това я натоварваш. Защото за нея явно си само приятел, а и се вреш за повече.

:)

jghgh
08-22-2011, 21:18
Като цяло ако се мъчиш да правиш секс с момичетата, ще си имаш много неприятности. Това наистина е натоварващо, а и доста лузърско.
Show some respect! Дръж се с момичетата като с хора, опитвай се да поддържаш контакт с тях, без непрекъснато да се "пробваш", да се слагаш, да сваляш и т.н.
Кой знае колко си creepy и отчаян.
Изобщо не се учудвам, че натоварваш приятелката си. И аз бих се натоварила много. Изобщо такива типове, които само се чудят и пробват дали могат да топнат чушлето, са ми много жалки. Толкова са зле, че нямат мозък да мислят за нищо друго, което ги прави още по-жалки. То да си загорял - Ок, ама от всичко да те избива на секс и само да се пробваш ... натоварващо си е. И мега отблъскващо.
Явно ти липсва всякакъв такт.

Evterpa
08-22-2011, 21:33
Не са ти виновни жените, а грешния подход. Като действията ти издават отчаяност, естествено е да бъдеш отблъснат.
Приеми, че с въпросното момиче няма да се получи и си потърси късмета другаде. Научи се да намираш границата между показването на интерес и натрапчивостта.

TheNewReligion
08-22-2011, 21:37
Като цяло ако се мъчиш да правиш секс с момичетата, ще си имаш много неприятности. Това наистина е натоварващо, а и доста лузърско.
Show some respect! Дръж се с момичетата като с хора, опитвай се да поддържаш контакт с тях, без непрекъснато да се "пробваш", да се слагаш, да сваляш и т.н.
Кой знае колко си creepy и отчаян.
Изобщо не се учудвам, че натоварваш приятелката си. И аз бих се натоварила много. Изобщо такива типове, които само се чудят и пробват дали могат да топнат чушлето, са ми много жалки. Толкова са зле, че нямат мозък да мислят за нищо друго, което ги прави още по-жалки. То да си загорял - Ок, ама от всичко да те избива на секс и само да се пробваш ... натоварващо си е. И мега отблъскващо.
Явно ти липсва всякакъв такт.

От себе си ще добавя само, че си жалък и тъп.

loveandemotion
08-22-2011, 21:57
Жените те прецакват, защото си идиот. Мъчи се да правиш секс с някоя к***а, а не с най-добрата си приятелка. аз преди време го правих с нея така че няма да ми е за пръв път :)

bubkaa93
08-22-2011, 22:57
Момичето изобщо не те е при цакало просто те смята за приятел и затова не иска да се обвързва и даже да прави само секс с теб.

wankata7
08-23-2011, 16:41
Човек как може да мислиш за секс или гаджета с най-добрата ти приятелка Имаше много хубави мнение в тази тема но съм 100% съгласен със това че си идиот ! :razz:

FuckIt
08-23-2011, 17:21
най-добрата ми приятелката с която се мъча да ми стане гадже или да правим секс,
Заради това я натоварваш. Защото за нея явно си само приятел, а и се вреш за повече.

:)

Ducky
08-23-2011, 18:10
Ти каза, че няма да ти е за първи път с нея .. тя е пробвала и след секса може да е решила, че това ще развали приятелството ви... и не иска нищо поввече от приятелство, тъй че не я карай на сила пък и не вярвам да ти се върже щом не иска ...

elysunny
08-23-2011, 18:15
днес най-добрата ми приятелката с която се мъча да ми стане гадже или да правим секс

спрях да чета, заслужаваш много тролване пич

NomNomNom
08-23-2011, 18:30
Жените те прецакват, защото си идиот. Мъчи се да правиш секс с някоя к***а, а не с най-добрата си приятелка. аз преди време го правих с нея така че няма да ми е за пръв път :)

Значи, много рядко пиша с различен шрифт от нормалния, но искам да ви кажа нещо - не се е чукал с нея. Мислел си е , че има шанс. Сега ви лъже, защото защитавате приятелката му . Моля ви , придържайте се към храната и изказване на досегашното ви мнение.

NomNomNom
08-23-2011, 18:31
По темата - пич, зле си , отивай в кофата.

andjiandjiandji
08-27-2011, 19:20
днес най-добрата ми приятелката с която се мъча да ми стане гадже или да правим секс,тя днес ми каза
виждането с теб ме натоварва... в скаип не на живо и сигурно няма да се видим скоро и тя заминава за сф и сигурно няма да ми даде шанс да сме гаджета пак...... моля ви даите съвети и идеи времето ми е критично нямам много време като дни.
Многократно съм се убеждавала , че вие мъжете/момчетата не разбирате от намеци , явно се е наложило да ти го каже направо.

tomboy
08-27-2011, 19:51
Жените те прецакват, защото си идиот. Мъчи се да правиш секс с някоя к***а, а не с най-добрата си приятелка.

Взе ми думите от устата.

+1...ако ти е най-добра фр то по-добре да си остане такава , а не да си разваляте приятелството с креватни изпълнения!... :) ... :D