PDA

View Full Version : проблем



fly12
08-22-2011, 22:10
значи проблема е следниа.. 1 ден 1 момиче доиде при наща компания познаваа (1 мои приятел) и стана касно и решихме да си трагваме сички и тя ми каза "искаш ли да ме испратиш до нас" пита ме каде живея и такива неща . имаше още 5 момчета а тя започна да говори с мен само и след като я испратих до тях тя остави кучето си баба и ме изгледа страно.. и кам 1 час си говорихме по сякакви теми и ацки много се приварзах за краткото време прекарано заедно .. та какво мислите дали тя ме харесва и дали ще стане нещо (за сажаление е на почивка за 1/2 седмици и се чудя след като се варне дали ще се получи таи като си говорих ме по 1 време и по гсм-а и таи ..

Извинявам се за сичките грешки но нямам кирелица .

FuckedUp
08-22-2011, 22:13
На 12 ли си?

jeezloxxy
08-22-2011, 22:17
Тоя цвят ми избоде очите. Дори не започнах да чета.
Очакваме пича от Лом да дойде да ни каже колко сме безгрешни.

onestar
08-22-2011, 22:18
^ Мхм, май е точно на 12.

'Баси от к'ъв зор трябваше да го пишеш с тоя дразнещ цвят?

Говорете си там по тела и не се впускай в подобни дълбоки размисли.

icetoo0
08-22-2011, 22:19
И тук ще кажа същото оправете си правописа защото спамерите дебнат ;]

А относно въпроса ти трудно може да се отговори, защото няма почти никакви факти, просто сте си говорили и нищо повече, но опитай може и да станат нещата ;]

kyon
08-22-2011, 22:22
^ И аз съм на това мнение.
Другия път все пак пиши с друг цвят.

icetoo0
08-22-2011, 22:23
Тоя цвят ми избоде очите. Дори не започнах да чета.
Очакваме пича от Лом да дойде да ни каже колко сме безгрешни.

Това вече наистина не е нормално и аз го казвам, но заради една буква веднага спам айде няма нужда, но разбирам какво иска да каже и ще помогна вместо да спамя с тъпи коментари ... Вече в всяка тема има правописни грешки това е ;]

bubkaa93
08-22-2011, 22:28
Като за начало от тоя цвят ме заболяха очите.Това,че е говорила с теб може и да означава нещо и да не означава.Като се върни от тая почивка говори с нея кажи и,какво чувстваш към нея и ще разбереш дали те харесва. :)

Luidgie
08-22-2011, 22:34
Поредната оригинална тема. Написана с ужасен цвят, с аЦки правописни грешки... И естествено въпрос на който, дори Папата не би могъл да отговори... дам.

LambOfGod
08-22-2011, 22:36
Поредната оригинална тема. Написана с ужасен цвят, с аЦки правописни грешки... И естествено въпрос на който, дори Папата не би могъл да отговори... дам.


Знаеш ли къде има едно мъртво бебе? В скайп. :lol:

Luidgie
08-22-2011, 22:38
Поредната оригинална тема. Написана с ужасен цвят, с аЦки правописни грешки... И естествено въпрос на който, дори Папата не би могъл да отговори... дам.


Знаеш ли къде има едно мъртво бебе? В скайп. :lol:
След секунда стават 2! :D

kyon
08-22-2011, 22:46
Не мога да разчета :-o

значи проблема е следниа.. 1 ден 1 момиче доиде при наща компания познаваа (1 мои приятел) и стана касно и решихме да си трагваме сички и тя ми каза "искаш ли да ме испратиш до нас" пита ме каде живея и такива неща . имаше още 5 момчета а тя започна да говори с мен само и след като я испратих до тях тя остави кучето си баба и ме изгледа страно.. и кам 1 час си говорихме по сякакви теми и ацки много се приварзах за краткото време прекарано заедно .. та какво мислите дали тя ме харесва и дали ще стане нещо (за сажаление е на почивка за 1/2 седмици и се чудя след като се варне дали ще се получи таи като си говорих ме по 1 време и по гсм-а и таи ..

Извинявам се за сичките грешки но нямам кирелица

jeezloxxy
08-22-2011, 22:48
А,вече го разбрах.
Hail kyon.

И пак няма да дам съвет. :P

fly12
08-22-2011, 23:19
^ Мхм, май е точно на 12.

'Баси от к'ъв зор трябваше да го пишеш с тоя дразнещ цвят?

Говорете си там по тела и не се впускай в подобни дълбоки размисли.
на пове4е съм :oops: просто съм затворен в себе си и рядко общувам с хората (имах много проблеми като по-малък. и ми е трудни4ко сега и така просто питам хората с опит :P