PDA

View Full Version : Не знам какво да правя.......



idontunderstand
08-22-2011, 23:26
Оф .. хора .. знам,че е безсмислена темата и не можете да ми помогнете,но поне искам съвет :)
С едно момче се харесваме и двамата.. иска да излезем,но аз винаги му отказвам..Един единствен път сме излезли и то не сами.. Та и аз го харесвам,но не искам да изляза с него само заради това,че той е на 20,а аз на 14 .. Знам,разликата ни е голяяямаа и точно заради това не искам да изляза с него,защото знам какво ще стане.. Бях споменала на майка ми за него,тя е 50/50 .. И съм много объркана .. ако излезем да не го харесам ощеее повече и след това ... ;х
Някой ще кажат:"Какво толкова като ви е 6 години разликата?" .. Еми на такова,че хората ще започнат да говорят..е не,че ми пука много,защото ще уча в друг град и няма да се задържам много тук,където живея.. А пука ми единствено заради това,че нашите ги познава всеки .. включително и мен ... :X
Искам съвет,а не нападки .. :) Какво бихте направили на мое място ?!
Страшно много съм объркана .. :(

PinkiSkinheda
08-22-2011, 23:31
А пука ми единствено заради това,че нашите ги познава всеки .. включително и мен ... :X





Познаваш родителите си? Еха! :shock:

Luidgie
08-22-2011, 23:32
Ако го харесваш толкова много рискувай. К'во ти пука, кой кого познава?

kyon
08-22-2011, 23:34
Има ли желание има и начин..
Ако го харесваш и имаш тръпка с него, тръгвай.
Въобще да не те интересува какво говорят хората. На тях никога не може да им се угоди. Гледай себе си и майната на всичко друго. Успех!

bubkaa93
08-22-2011, 23:35
Щом и двамата се харесвате излезте опознайте се .Какво като имате 6 години разлика да не ти пука,какво ще кажат хората.Ако бях на твоето място щях да опитам. :)

Dinosaurr
08-22-2011, 23:38
Здрасти,темата ти не е безсмислена :) Иначе до това какъв съвет искаш,мисля,че най-важното е да си наистина сигурна в чувствата си или пък може би си малка (не се обиждай) да се обвързваш трайно или нещо от този сорт,а това със заминаването също е от значение защото ако случайно се събере може и да не е успешна тази връзка от разстояние,все пак зависи от хората,в случая от теб и него,иначе успех :)

SmilezZz
08-23-2011, 06:46
И какво като хората познават теб и семейството ти ? Нали майка ти знае,че ще излизаш с него ? Но разликата ви ми се струва голямо,като се има впредвид годините - 14 и 20. Но няма невъзможни неща. Можеш да опиташ.

Anesha17
08-23-2011, 08:00
Струва си да опиташ.

xPafx
08-23-2011, 08:36
Кат ше учиш в друг град, за кво ти е да се забъркваш с него?
Ся ш се виждате, тва-онва, ма кат почнеш даскало кво? Я ш се виждате, я няма ,или ще се виждате веднъж на 7 дни...

idontunderstand
08-23-2011, 08:42
Кат ше учиш в друг град, за кво ти е да се забъркваш с него?
Ся ш се виждате, тва-онва, ма кат почнеш даскало кво? Я ш се виждате, я няма ,или ще се виждате веднъж на 7 дни...

И над това мислих ..... :)

xPafx
08-23-2011, 09:20
Оле, честно ли? :shock:


пхах, явно недостатъчно.. нека ти го кажа и по друг начин - там ще се запознаеш с нови хора, хора на възрастта ти или около нея.. не се впускай във връзка с въпростоно момче, просто разликата не е малка. За Бога, той е на 20. Сигурно има друг начин на мислене, по зрял.. сигурно иска по-сериозна връзка...а ти, ти тепърва растеж. я по-добре наблягай над уроците.. ;]

yeeee
08-23-2011, 09:23
Спокойно ..с моя разликата ни е 7 години :lol: щом се харесвате какъв е проблема,излез с него,опознайте се може да се получи.Прекалено много се интересуваш от мнението на хората.

LeprikonA
08-23-2011, 09:24
Кат ше учиш в друг град, за кво ти е да се забъркваш с него?
Ся ш се виждате, тва-онва, ма кат почнеш даскало кво? Я ш се виждате, я няма ,или ще се виждате веднъж на 7 дни...

и ще последва логичната следваща тема "Още по-объркана съм, дали го обичам " :?

и виж кво, трябва сама да си го решиш, макар че аз лично съм съгласна с xPafx.

idontunderstand
08-23-2011, 09:31
Оле, честно ли? :shock:


пхах, явно недостатъчно.. нека ти го кажа и по друг начин - там ще се запознаеш с нови хора, хора на възрастта ти или около нея.. не се впускай във връзка с въпростоно момче, просто разликата не е малка. За Бога, той е на 20. Сигурно има друг начин на мислене, по зрял.. сигурно иска по-сериозна връзка...а ти, ти тепърва растеж. я по-добре наблягай над уроците.. ;]

Знам О.о Нищо не съм направила още , спокойно..по-леко :)

xPafx
08-23-2011, 09:33
Кво толко съм ти казаала, че ми викаш "по-леко? ?
Искаш мнения, давам ти моето.

idontunderstand
08-23-2011, 09:35
Мислех мнооого многоо и реших,че можем да излезем,като след това няма продължение...Той и да иска няма да има,защото ще пътувам постоянно,ще се връщам вечерта,ще уча и т.н.
1во има гооляма разлика в годините ни.. както казахте,в по-големия град ще се запозная с много хора.. Това не е нито 1вото момче,нито последното и няма за къде да бързам да се захващам с 20 годишни,които мислят само за ебане..
Благодаря за отговорите :)

LeprikonA
08-23-2011, 09:39
Кво толко съм ти казаала, че ми викаш "по-леко? ?
Искаш мнения, давам ти моето.

всичките искат да ги съжаляваш, не да им кажеш истината

idontunderstand
08-23-2011, 09:43
ахах не напротив :lol: винаги искам да ми казват истината,както и аз да я казвам .. аз си знаех какви отговори ще получа още преди да напиша темата :lol:

fenkaaa
08-23-2011, 10:12
Здрасти,темата ти не е безсмислена :) Иначе до това какъв съвет искаш,мисля,че най-важното е да си наистина сигурна в чувствата си или пък може би си малка (не се обиждай) да се обвързваш трайно или нещо от този сорт,а това със заминаването също е от значение защото ако случайно се събере може и да не е успешна тази връзка от разстояние,все пак зависи от хората,в случая от теб и него,иначе успех :)

+1