PDA

View Full Version : Надута?Я пак???



elizabethg
08-23-2011, 00:26
Не е ли тъпо,когато момиче отблъсне момче(което е поредния бройкаджия),момчето да я нарече надуфка?Това,че момичето се държи на ниво и реже такива момченца със самочувствие до небето(които дори не знаят как да подходят към нежния пол) не я прави надуфка!Просто на тези момчета тип "има място за всяка" не им изнася...
Ще се радвам да споделите вашите мнения... :)

kyon
08-23-2011, 00:28
Еми като не могат да спечелят една жена и за да не се чустват жалки жената е "надуфка, кучка, к.урва и т.н." Жалки същества..
А някой дори си вярват. :lol: :lol: :lol:

fenkaaa
08-23-2011, 00:36
Не е ли тъпо,когато момиче отблъсне момче(което е поредния бройкаджия),момчето да я нарече надуфка?Това,че момичето се държи на ниво и реже такива момченца със самочувствие до небето(които дори не знаят как да подходят към нежния пол) не я прави надуфка!Просто на тези момчета тип "има място за всяка" не им изнася...
Ще се радвам да споделите вашите мнения... :)

Е няма какво да се споделя,права си. 8-)

Jumbie483
08-23-2011, 00:40
Еми като не могат да спечелят една жена и за да не се чустват жалки жената е "надуфка, кучка, к.урва и т.н."

Много точно казано.
Такова поведение аз лично съм забелязвала най-често в тийновете, които тепърва започват да се вживяват като мачовци и започват да изграждат самочувствие на такива. И разбира се, те са толкова перфектни и неустоими, че ако някое момиче ги отреже, значи вината трябва да е в нея.

Dinosaurr
08-23-2011, 00:41
Най-лошото е да си вярват,че са ''МЪЖЕ'',които сa харесвани и желани,но общо взето има и загубени девойки,които им се връзват на номерата и стават поредната бройка в така известния ''списък'' :D

sokokoko
08-23-2011, 00:48
Гадни бройкаджии.
пу пу пу.

TheNewReligion
08-23-2011, 01:24
Ок.

Auriss
08-23-2011, 01:25
Ок.

Кажи й ,че не е надута :x

FantaMen
08-23-2011, 01:34
Момичетата обвиняват момчетата че са виновни за всичко...Ние ви обвиняваме че даже незнаете какво искате...а като кажете онази песен за мъжкото сърце...Искам да си останем само приятели...Какво да се прави така е устроен света...
В твоя случай момчето може да е виновно но не говорете за всички така...Понякога наистина момичето се прави на няква недостижима и реже някви пичове който правят всичко по силите си за да и се харесат!

elizabethg
08-23-2011, 02:03
В твоя случай момчето може да е виновно но не говорете за всички така...Понякога наистина момичето се прави на няква недостижима и реже някви пичове който правят всичко по силите си за да и се харесат!


АЗ не говоря за всички така,а за тези,които са от типа "има място за всяка". :) Защото ми писна от такива жалки същества...Какво само ма т'варят се чудя...По-добре да ме подминат и изобщо да не се разправят с мен! Просто исках да споделя,за да видя вашите мнения и вие мили момичета да споделите подобни ситуаций и случки. :)

Alabalaportokala
08-23-2011, 04:22
Айде айде пикли, не се вземайте толкова насериозно сякаш не ви харесва да ви търчат след гъзовете. Много ви скачат акциите зад мониторите...

SisiStrange
08-23-2011, 05:30
Айде айде пикли, не се вземайте толкова насериозно сякаш не ви харесва да ви търчат след гъзовете. Много ви скачат акциите зад мониторите...

Мда, много ни е кеф да ни търчат след г*зовете разни пикльовци, които без мама и тати не могат да си попълнят бележника, но вече са мъже с главно М и обикалят с кондоми в джоба. :?

ПТ: А ти какво толкова си се издразнила? Нека си ти вика надувка. Отстрани изглежда много смешно, когато не иде реч за момичета с нацупени устни, които после мрънкат как били влюбени в тоя, ама нямало да му го покажат, щото са твърде яки парчета. Остави го да си се излага, ако не си такава.

BrainlessROCKBABY
08-23-2011, 06:02
момчетата никога няма да порастнат..
http://i549.photobucket.com/albums/ii361/fate-icons/GIF%20files/bigbangtheorydoubleflash.gif

bubkaa93
08-23-2011, 06:32
Когато една жена отблъсне един мъж веднага е смятана за кучка,курва,надута и т.н..Нямам,какво да добавя ти си казала всичко.

FuCKkK13
08-23-2011, 06:41
няма какво да кажа.. авторката е напълно права.. просто явно такава е тяхната защита.. като ги режеш и си надуфка,курва.. абе все обиди...

yeeee
08-23-2011, 07:02
Веднъж станах свидетел на тва...Едно момче (поредният бройкаджия) предложи на една приятелка и тя го отряза.И на другия ден идва при нас някъв такъв с бавна походка и голямо самочувствие и ни каза,че тя е курва и надувка,че е грозна и кво ли още не..идваше ми да му завъртя един шамар ама се стърпях.След 2 дни се пробва с мен :д и след тва и за мен беше казал,че съм надута..Абее наречи ги момчета и не ги обиждай повече

anonymous708973
08-23-2011, 09:00
[quote="FantaMen"някви пичове който правят всичко по силите си за да и се харесат![/quote]
Точно ей тоя отчаян стремеж да бъдеш харесан тоолкова много ме отблъсква.
Алабалапортокала, ако щеш вярвай, ама акциите ми въобще не скачат, ако ме свалят някви пълни дебили.

xPafx
08-23-2011, 09:11
Боже, какъв огромен проблем, Боже! Накажи всички грешници, нарекли момичето "надуФка"!


Да ви имам глупавите проблеми! И кво кат те нарече така, кво? Живота ли ти трови, кво? Продължаваш си напред и тва е .. пфф

LeprikonA
08-23-2011, 09:14
това само показва колко жалки са :?

SorrowEyes
08-23-2011, 09:18
Какво те грее теб, че ти викал надувка. Ако наистина не ти пукаше за този,че си го резнала, изобщо нямаше да пишеш тема.

SorrowEyes
08-23-2011, 09:19
Веднъж станах свидетел на тва...Едно момче (поредният бройкаджия) предложи на една приятелка и тя го отряза.И на другия ден идва при нас някъв такъв с бавна походка и голямо самочувствие и ни каза,че тя е к***а и надувка,че е грозна и кво ли още не..идваше ми да му завъртя един шамар ама се стърпях.След 2 дни се пробва с мен :д и след тва и за мен беше казал,че съм надута..Абее наречи ги момчета и не ги обиждай повече

Това вече е жалка история.

sLaDkagRe6ka
08-23-2011, 10:18
И аз сам съгласна точно така наречи го мъж и повече не го обиждай както казаха по-горе :?

umri
08-23-2011, 10:37
В твоя случай момчето може да е виновно но не говорете за всички така...Понякога наистина момичето се прави на няква недостижима и реже някви пичове който правят всичко по силите си за да и се харесат!


АЗ не говоря за всички така,а за тези,които са от типа "има място за всяка". :) Защото ми писна от такива жалки същества...Какво само ма т'варят се чудя...По-добре да ме подминат и изобщо да не се разправят с мен! Просто исках да споделя,за да видя вашите мнения и вие мили момичета да споделите подобни ситуаций и случки. :)

Как можеш да прецениш някой какъв е от толкова малко време? Я обясни ситуацията, която те е провокирала да недоволстваш във форума, вместо да дрънкаш обобщаващи глупости.

elysunny
08-23-2011, 10:59
Еми като не могат да спечелят една жена и за да не се чустват жалки жената е "надуфка, кучка, к.урва и т.н." Жалки същества..
А някой дори си вярват. :lol: :lol: :lol:

именно и много точно казано
от прекрасното момиче, когато ги отрежеш ставаш ужасно подлото момиче

abvd
08-23-2011, 11:18
:razz: :razz: :razz:

Shia
08-23-2011, 11:33
Кой знае ти как си се държала и какво си му казала като си го отрязала,не знаеш как звучи в неговите очи.

bloodyred
08-23-2011, 13:26
За да не останат длъжни .. хаха.. жалка работа.. евала на минималният брой момчета, които дори да не могат да спечелят дадено момиче, не я обиждат, унижават и т.н. ..!

Julliee
08-23-2011, 13:31
Тя и лисицата като не успяла да стигне гроздето,казала,че е кисело..Същата работа и тук

saskou
08-23-2011, 15:09
Хаха. Някои момчета, в стремежа си да се харесат на момиче, не са себе си. А и правят такива глупости... Ама тя патката ги дърпа, не се учудвайте. Пука ти, че после говорил. Спал ли е с теб, имал ли е нещо общо с теб? - НЕ. АРЕ тогава :-)

0utSpoken
08-23-2011, 15:28
Те момчетата са просто..невероятни! Като ги отрежеш те задължително трябва да ти кажат надуфка, к***а или нещо от този род! Важното е момичетата да не обръщат внимание на тези толкова жалки същества!

bubblef93
08-23-2011, 15:52
Надуфка баба им!Просто им е наранено самочувствието.И веднага или ще те нарекат надуфка или,к***а или не знам още какво.

elizabethg
08-23-2011, 16:21
Ех,мили момичета...Мненията ви ме радват! :-) :-) :-)

FuckIt
08-23-2011, 17:23
Еми като им орониш егото те обиждат и така се чувстват по-велики.

Shreya
08-23-2011, 19:59
Определено ВЕЧЕ се забавлявам ставайки слушател на подобни коментари.По никакъв начин подобен тип хора не могат да предизвикат дори и минимална реакция на ответ от моя страна.Безумно много ми е писнало да се занимавам с недодялани,непораснали и псевдо "мъже"!
Мило момиче,преди да се засегнеш от такива индивиди,виж първо какъв човек ти казва тези неща.Засягай се,но от интелигентен и стойностен човек,а не от подрастващи тийнове,които се опитват по-всякакъв начин да достигнат "гроздето",а неуспявайки казват,че е кисело ;) Помисли за това! :)

Alabalaportokala
08-23-2011, 20:50
Айде айде пикли, не се вземайте толкова насериозно сякаш не ви харесва да ви търчат след гъзовете. Много ви скачат акциите зад мониторите...

Мда, много ни е кеф да ни търчат след г*зовете разни пикльовци, които без мама и тати не могат да си попълнят бележника, но вече са мъже с главно М и обикалят с кондоми в джоба. :?

ПТ: А ти какво толкова си се издразнила? Нека си ти вика надувка. Отстрани изглежда много смешно, когато не иде реч за момичета с нацупени устни, които после мрънкат как били влюбени в тоя, ама нямало да му го покажат, щото са твърде яки парчета. Остави го да си се излага, ако не си такава.

Eee не! :razz: Доживях да ми объркат пола в интернет форум


Пантерке. Разбира се! Аз не се и съмнявам. Те всички изключения са в тийнпроблем Точка нет. Не целя да обидя женския пол или нещо от сорта. Просто не сте обективни и изкарвате момчетата виновни, че скачат от момиче на момиче.

tuzaro
08-23-2011, 21:07
Определено ВЕЧЕ се забавлявам ставайки слушател на подобни коментари.По никакъв начин подобен тип хора не могат да предизвикат дори и минимална реакция на ответ от моя страна.Безумно много ми е писнало да се занимавам с недодялани,непораснали и псевдо "мъже"!
Мило момиче,преди да се засегнеш от такива индивиди,виж първо какъв човек ти казва тези неща.Засягай се,но от интелигентен и стойностен човек,а не от подрастващи тийнове,които се опитват по-всякакъв начин да достигнат "гроздето",а неуспявайки казват,че е кисело ;) Помисли за това! :)търся жена като теб

Str1k3r
08-23-2011, 21:50
надуфки гадни, ще горите в ада :-x love ya bitchezz :-)

wennyyy
08-23-2011, 22:04
Момчетата вече ги знаем какви са.. едни и същи! Важно е ние момичетта да не им се връзваме да тъпите им номера :)

Anichkaxxwee
08-23-2011, 22:05
Не е ли тъпо,когато момиче отблъсне момче(което е поредния бройкаджия),момчето да я нарече надуфка?Това,че момичето се държи на ниво и реже такива момченца със самочувствие до небето(които дори не знаят как да подходят към нежния пол) не я прави надуфка!Просто на тези момчета тип "има място за всяка" не им изнася...
Ще се радвам да споделите вашите мнения... :)

Много даже!!

jeezloxxy
08-23-2011, 22:06
Аз викам надуФки на балоните.
И съм прав. :grin:
Обичам да съм прав. :grin: :grin:

Shreya
08-24-2011, 06:52
Определено ВЕЧЕ се забавлявам ставайки слушател на подобни коментари.По никакъв начин подобен тип хора не могат да предизвикат дори и минимална реакция на ответ от моя страна.Безумно много ми е писнало да се занимавам с недодялани,непораснали и псевдо "мъже"!
Мило момиче,преди да се засегнеш от такива индивиди,виж първо какъв човек ти казва тези неща.Засягай се,но от интелигентен и стойностен човек,а не от подрастващи тийнове,които се опитват по-всякакъв начин да достигнат "гроздето",а неуспявайки казват,че е кисело ;) Помисли за това! :)търся жена като теб
Повярвай такава мъжемразка като мен не ти трябва... :? ;)

SisiStrange
08-24-2011, 07:16
Айде айде пикли, не се вземайте толкова насериозно сякаш не ви харесва да ви търчат след гъзовете. Много ви скачат акциите зад мониторите...

Мда, много ни е кеф да ни търчат след г*зовете разни пикльовци, които без мама и тати не могат да си попълнят бележника, но вече са мъже с главно М и обикалят с кондоми в джоба. :?

ПТ: А ти какво толкова си се издразнила? Нека си ти вика надувка. Отстрани изглежда много смешно, когато не иде реч за момичета с нацупени устни, които после мрънкат как били влюбени в тоя, ама нямало да му го покажат, щото са твърде яки парчета. Остави го да си се излага, ако не си такава.

Eee не! :razz: Доживях да ми объркат пола в интернет форум


Я чети хубаво. Втората част от поста ми е към авторката, не към теб.

tuzaro
08-24-2011, 07:22
Определено ВЕЧЕ се забавлявам ставайки слушател на подобни коментари.По никакъв начин подобен тип хора не могат да предизвикат дори и минимална реакция на ответ от моя страна.Безумно много ми е писнало да се занимавам с недодялани,непораснали и псевдо "мъже"!
Мило момиче,преди да се засегнеш от такива индивиди,виж първо какъв човек ти казва тези неща.Засягай се,но от интелигентен и стойностен човек,а не от подрастващи тийнове,които се опитват по-всякакъв начин да достигнат "гроздето",а неуспявайки казват,че е кисело ;) Помисли за това! :)търся жена като теб
Повярвай такава мъжемразка като мен не ти трябва... :? ;)ела мииии :oops:

Maaggiiee
08-24-2011, 10:06
Еми като не могат да спечелят една жена и за да не се чустват жалки жената е "надуфка, кучка, к.урва и т.н." Жалки същества..
А някой дори си вярват. :lol: :lol: :lol: + така е.

Hukuu
08-24-2011, 12:58
Я се скрийте всичките, е**хти глупавото и ограничено мислене имате..
"всички мъже са еднакви" "ама ние мъжете ги знаем" и т.н. :lol: :lol:
Кифлички осъзнайте се моля ви се това, че вие се занимавате все с идиоти и после ревете наляво надясно не значи, че всички гледат само да ви боцнат и до там. Как може да си позволявате да слагате всички мъже/момчета под един знаменател? И после ми твърдите, че момчетата наричали всички момичета надувки, к*чки, к*рви..

Май слязохте на тяхното ниво а? :lol: :lol:

Песимистично настроени към всички момчета тъй като един идиот е успял да ви нарани и давай ся газ всички искат същото и намаляваме шанса си да сме щастливи тъй като можело да не стани или пък да ви нарани :grin:

Уникати :razz: :razz:

Авторке като не си надувка, защо по дяволите се възмотяваш от това, че някой си там, за който не ти пука говорил нещо за теб? :?

Тъй се получава като търсиш злато в л**ната..

Str1k3r
08-24-2011, 13:02
brawo we niki xaxhahxah she im se nevidi filmiranite kurvi

IceColDmaN
08-24-2011, 13:41
Не е ли тъпо,когато момиче отблъсне момче(което е поредния бройкаджия),момчето да я нарече надуфка?Това,че момичето се държи на ниво и реже такива момченца със самочувствие до небето(които дори не знаят как да подходят към нежния пол) не я прави надуфка!Просто на тези момчета тип "има място за всяка" не им изнася...
Ще се радвам да споделите вашите мнения... :)

Mного често проблема не е в момчето - а в момичето и жените се надувате мнооого повече от мъжете! а иначе как си увартяла всичко - само и само да не е да се почувстваш надувка.. просто нямам думи ;)

И отделно ники го каза толкова ясно и елементарно, че няма на къде повече ;) Жените станаха по-ограничени и от ограничените мъже. и да надуват се сякаш притежават света.. а един автомобил тип смарт.. паркират на територията на 2 паркоместа.. иначе са номер едно.. поредното ребро..

elizabethg
08-24-2011, 13:47
Просто споделих мнението си и наблюденията си,възмущавам се от ограниченото поведение на някои момчета.По дяволите...Вече казах,че не слагам всички под общ знаменател!!!

IceColDmaN
08-24-2011, 13:50
Просто споделих мнението си и наблюденията си,възмущавам се от ограниченото поведение на някои момчета.По дяволите...Вече казах,че не слагам всички под общ знаменател!!!

Възмощението ти е напълно несъстоятелно ;) Няма ограничено поведение - просто така, както си написала темата друго неможеш да очакваш!;)! Ако темата ти не беше написана ограничено - нямаше да получиш и такива коментари ;)