PDA

View Full Version : Проблем в телефона???



CryToDie
08-23-2011, 08:02
Здравейте! :) Тази сутрин като се събудих, както винаги си погледнах телефона дали има нещо ново, но след като отключих клавиатурата ми се изписа някакъв надпис: Телефонът не е разрешен ММ #6 ,обаче като вляза в менюто или на друго място си работи съвсем нормално. Като изляза от всичко нали пак на екрана, се изписва пак същия надпис :( Ако някой знае какво означава това, моля да помогне :( :(

ПП: Ако е от значение, съм със Sony Ericsson Vivaz pro

gadgetsbg
08-23-2011, 15:49
Здравей,
Някой да те е търсил скоро? :) Може би сим картата ти е блокирана, провери.

Поздрави

CryToDie
08-23-2011, 16:46
Когато се опитах да си звънна от друг телефон - моя не звъня. Рестартирах го и се оправи. Дано не е нещо сериозно. Все пак мерси :) Може да се заключи темата :)

straus
08-23-2011, 17:00
сигурно е отхвърлил картата, случва се с много телефони като го изтървеш ;)

CryToDie
08-23-2011, 17:20
Но аз не съм го изтървала НИКОГА!! Вчера като си лягах нищо му нямаше, а тази сутрин се появи този надпис, но добре че се махна :? :) :) :)

MrCreeper
08-23-2011, 18:16
Кой знае как спиш :D

CryToDie
08-23-2011, 20:21
Що :D 1во оставям телефона на бюрото; 2ро гледам ТВ до 12:30 и после лягам :D 9 часа сън... и телефона са прецаква :D :D :D :D

straus
08-23-2011, 20:40
Ми какво да ти кажа, един приятел си беше взел един виваз, първия модел на пазара, даде ми го за 2 дни да го разцъкам и честно казано не останах очарован. Като цяло много харесвам марката, обаче тоя модел не бих си го купил. Дори едно LG от същия ценови клас ще работи по - бързо и touch дисплей-я ще хваща по - точно. Ама щом си те радва, ползвай си го, друг пък ако пак се появи някои проблем, дори и да не е същия пробвай с един рестарт ;)

CryToDie
08-23-2011, 21:18
Кой е казал че ме радва-напротив! Първо преди да си го взема много ме радваше, но вече почна постоянно да забива, постоянно прави проблеми :? :? Ако някой ще си купува такъв-НЕДЕЙТЕ!! Най-калпавия телефон :? Ако имах още една възможност, щях да си взема някакъв с Андроид, нооо......... :( :(