PDA

View Full Version : Ужасен махмурлук...



xXxAngerfisTxXx
08-23-2011, 08:32
Здравейте... снощи се напих много здраво... изпих около литър уиски за 2 часа... хапнах малко и легнах, ставам цялото легло в дрaйфня... ставам и просто ужас - главата ми ще се пръсне... вие ми се свят, повръща ми се, отпаднало ми е... какво да ям или да пия че да ми мине по-бързо?

MagicSmiles23
08-23-2011, 08:39
Здравейте... снощи се напих много здраво... изпих около литър уиски за 2 часа... хапнах малко и легнах, ставам цялото легло в дрaйфня... ставам и просто ужас - главата ми ще се пръсне... вие ми се свят, повръща ми се, отпаднало ми е... какво да ям или да пия че да ми мине по-бързо?
Аспирин? :D

kalpazanka
08-23-2011, 08:41
Ако питаш за бабини рецепти- сокът от буркан кисели краставички. Има и вариант зелева чорба, но не знам дали ще намеш, имайки предвид, че сега е август.

marin4itu
08-23-2011, 08:41
И що реши да се правиш на мъж? От мъка ли?

xXxAngerfisTxXx
08-23-2011, 08:43
И що реши да се правиш на мъж? От мъка ли?
да... а иначе пих аспирин и не минава

MagicSmiles23
08-23-2011, 08:51
И що реши да се правиш на мъж? От мъка ли?
да... а иначе пих аспирин и не минава
Аз също като kalpazanka знам за сока от буркан кисели краставички :) Отскочи до някой хипермаркет и ще намериш буркан кисели краставички \:D/

xXxAngerfisTxXx
08-23-2011, 08:53
И що реши да се правиш на мъж? От мъка ли?
да... а иначе пих аспирин и не минава
Аз също като kalpazanka знам за сока от буркан кисели краставички :) Отскочи до някой хипермаркет и ще намериш буркан кисели краставички \:D/
само малко да ми мине че нямам сили да вървя

MagicSmiles23
08-23-2011, 08:59
И що реши да се правиш на мъж? От мъка ли?
да... а иначе пих аспирин и не минава
Аз също като kalpazanka знам за сока от буркан кисели краставички :) Отскочи до някой хипермаркет и ще намериш буркан кисели краставички \:D/
само малко да ми мине че нямам сили да вървя
Ok :) Успех и другия път внимавай повече! :)

xXxAngerfisTxXx
08-23-2011, 09:12
Само да питам нормално ли е постоянно да чувствам жажда ? Изпих 2 литра вода и пак съм жаден

kalpazanka
08-23-2011, 09:13
Мда, уви, нормално е.

Biskfitka
08-23-2011, 17:51
Аз съм чувала за айрян. :D
Тва уискито е много лошо нещо понякога ;д,обаче чак цялото легло..прекалил си :-D

ADMIRALKA14
08-23-2011, 17:56
Сок от моркови \:D/

08-23-2011, 18:39
Оцет за спиране на повръщането, кисело мляко или зелев сок, аналгин или там нещо за главоболие и здрав сън. Утре ще си като нов.

Milly4
08-23-2011, 23:21
Кафе с лимон и оцет - чувала съм, че помага :D

FantaMen
08-24-2011, 02:24
Абе тука май половината са писали докато са били пияни.Айрян кисели млека и т.н помагат за изтрезняване.. а не за Махмурлук...Не пробвай и с кафе то може да причини треперене има и дехидратиращо действие!!Слушай това което ще ти кажа по долу и ще си като нов.Пий вода когато си жаден така че си върнеш загубените течности!Друго много добро решение е някъв шейк.Примерно 1 банан (или друг подобен плод) в чаша прясно мляко! Хем е лесно за приготвяне също така ще ти възвърне загубени витамина като магнезий и т.н!Чая от лайка ще ти успокой червата и стомаха...

Моля ви като не сте сигурни не пишете.Защото това е опасно положение и може да пострада...Единствени добри решения бяха на kalpazanka и Admiralka14.Не се правя на доктор или много знаещ.На 18 съм но в последните 2 години ми се налага да пия ужасно често и свикнах да се оправям!Другият път преди да пиеш запомни!

1.Не смесвай различни видове алкохол.Сядаш и пиеш или водка или уиски
2.Яж нещо по мазно преди да пиеш или по време на запоят...Дюнери скари и т.н са перфектно решение.
3.Ако се напиеш повече от колкото трябва тогава се яде кисело мляко за пречистване на стомаха или ако си много пиян .. ударната доза Кола и шоколад! Или шоколад с Red Bull (или друга енергийна напитка) Кафе и кола не е препорачително но когато няма нещо от горе описаните е добра алтернатива!Съставките за изтрезняване се приемат заедно а не само шоколад или само Red Bull така нямат голям ефект!Или двете или си стоиш докато не изтрезнееш!

iLocker
08-24-2011, 02:31
Абе тука май половината са писали докато са били пияни.Айрян кисели млека и т.н помагат за изтрезняване.. а не за Махмурлук...Не пробвай и с кафе то може да причини треперене има и дехидратиращо действие!!Слушай това което ще ти кажа по долу и ще си като нов.Пий вода когато си жаден така че си върнеш загубените течности!Друго много добро решение е някъв шейк.Примерно 1 банан (или друг подобен плод) в чаша прясно мляко! Хем е лесно за приготвяне също така ще ти възвърне загубени витамина като магнезий и т.н!Чая от лайка ще ти успокой червата и стомаха...

Моля ви като не сте сигурни не пишете.Защото това е опасно положение и може да пострада...Единствени добри решения бяха на kalpazanka и Admiralka14.Не се правя на доктор или много знаещ.На 18 съм но в последните 2 години ми се налага да пия ужасно често и свикнах да се оправям!Другият път преди да пиеш запомни!

1.Не смесвай различни видове алкохол.Сядаш и пиеш или водка или уиски
2.Яж нещо по мазно преди да пиеш или по време на запоят...Дюнери скари и т.н са перфектно решение.
3.Ако се напиеш повече от колкото трябва тогава се яде кисело мляко за пречистване на стомаха или ако си много пиян .. ударната доза Кола и шоколад! Или шоколад с Red Bull (или друга енергийна напитка) Кафе и кола не е препорачително но когато няма нещо от горе описаните е добра алтернатива!Съставките за изтрезняване се приемат заедно а не само шоколад или само Red Bull така нямат голям ефект!Или двете или си стоиш докато не изтрезнееш!

Личи си кой е препивал доста и е на "ти" с тези неща :)

Въпреки това съм съгласен с теб, кафето поне при мен помага за махмурлук и ви го препоръчвам :) Но ви препоръчвам да го пиете без захар, чисто кафе :)

FantaMen
08-25-2011, 01:46
Не се гордея...Но поне съм научил полезни неща (жалко че стана по трудният начин) и сега ужасно рядко имам проблеми...Кафето пак казах помага при изтрезняване а при махмурлук е по опасно да се пие...!