PDA

View Full Version : Regal



mynichka
08-23-2011, 13:19
Използвали ли сте нещо на тази марка. Днес бях в ДМ и си взех брошура- видях за някакъв крем с високо овлажняване и за някаква маска и ми е интересно дали сте ги използвали и мнение като цяло за марката. До колкото видях е българска и е много евтина.

billytalent
08-23-2011, 13:35
Използвам скраба за лице от доста време и съм изключително доволна.
За сега други неща не съм пробвала, но има време. 8-)

PullMeCloser
08-23-2011, 13:59
Аз съм ползвала пилинг маската на Регал и една друга маска, 3-минутна някаква, която купих случайно, без да искам. 8-) Не мога да преценя дали са добри, ползвала съм ги само няколко пъти, а ги имам от много време. Пилинг маската, обаче, много ми дразни кожата, ужасно ме боли,когато я отлепям. 8-) Другата мирише добре и има някакви частици вътре...

perfectlolitka
08-23-2011, 14:41
Ползвах преди време някакъв скраб за лице,мисля че беше с праскова,и доколкото си спомням,не беше зле.Наскоро ползвах и един измиващ гел за лице-същата работа.Като цяло не е зле,но съм ползвала и по-качествена козметика :)

ledenakrasota
08-23-2011, 15:16
Околоочният им крем преди години го използвах за цялото лице и беше страшно полезен. 8)

Sintya
08-23-2011, 15:23
Имах едно ексфолиантче/гелче за лице и не беше лошо. Стават. :)

Biskfitka
08-23-2011, 16:38
Аз съм ползвала пилинг маската на Регал и една друга маска, 3-минутна някаква, която купих случайно, без да искам. 8-) Не мога да преценя дали са добри, ползвала съм ги само няколко пъти, а ги имам от много време. Пилинг маската, обаче, много ми дразни кожата, ужасно ме боли,когато я отлепям. 8-) Другата мирише добре и има някакви частици вътре...И аз ги имам тия двете и съм доволна.
Имала/имам също ;д крем-дневен и нощен с мед и мляко,околоочен крем ;д и ексфолиант...аа и тоалетното мляко,от всичко съм била доволна...! :grin:

IlovEmyPuffYToY
08-23-2011, 17:15
имам ама още ги тествам 8-) ако намеря време ще споделя :)

brutaLxxbunny
08-23-2011, 17:55
На Regal имам почистващ лосион за лице и дегримоар и двете с чаено дърво(май така беше..).Доволна съм :)

kalpazanka
08-24-2011, 07:33
Имам пилинг маската. Върши страхотна работа. :grin: