PDA

View Full Version : абе вярно ли е ,че ,това което ще стани...........



Neota
08-23-2011, 14:23
абе вярно ли е ,че ,това което ще стани ще стани,това което ,ще ти се случи ,ще ти се случи ,това което тие писано............
?! аз мисля,че е вярно,но искам да чуя другите какво мислят.....?!
въобще има ли го като написан закон някаде въобще?!
не мисля ,че всичко е ей така,няма такова нещо съвпадения?!
също така вярвате ли,че духа от тялото ,като се отдели то продължава да живее ,въобще вярвате ли в духа?! аз вярвам ! ^^

Anichkaxxwee
08-23-2011, 14:37
Аз вярвам ! ^^

antifashionshit
08-23-2011, 14:37
аз пък вярвам в тревата, мама и супата.

ZipFail
08-23-2011, 14:51
:lol: :lol: :lol:

Soraq
08-23-2011, 14:54
аз пък вярвам в тревата, мама и супата.

Concussion
08-23-2011, 15:00
Ши стани, ши стани.

Anja
08-23-2011, 16:13
Аз пък вярвам, че си неграмотен, приятел - неграмотен...

npp
08-23-2011, 16:42
просто има само един истински Господ Бог, и по принцип Той Е, Който Определя: кой, какво, къде, кога, как, защо, колко, и пр., но Неговата Съдба е изцяло Добра. В същото време има и "тъмнина" наричана най-общо дявол/сатана, това е съществото(в същност цяла природа с не едно същество), което от около 5-6 хиляди години насам всячески се опитва да съди човеците с неблагоприятна за тях съдба, т.е. подобно на Господ Бог да определя: кой, какво, къде, кога, как, защо, колко, и пр., но с лоша съдба, сиреч по лош/неприятен за човеците и останалите одушевени същества начин. Най-важно е да сте наясно че няма такава лоша съдба която (да) е абсолютно неизбежна/неминуема, тъй като всичкото зло е от дявола, но истинският Господ Бог може по всяко време да развали неговите планове/дела така че всеки един човек да бъде напълно спасен, именно в това и се състои най-полезното приложение на вярата в Бог, сиреч Спасението за/на човеците/одушевените, което е редно да бъде/да го има още тук за живеещите/съществуващите в този свят. Виждаме че Исус и Неговите 12 Ученици/Апостоли са спасявали нуждаещите се още тук в този свят, осигурявайки им пълно: Избавление от злото, Здраве и Щастие/Благополучие. Така че, всеки който вярва в Онзи, Който наистина е истинският Бог Отец в името на/чрез вяра и в Неговият истински Син Господ Исус Христос, може да спаси не (просто) само себе, но и мнозина други, та дори и цялото човечество.

Anja
08-23-2011, 17:02
просто има само един истински Господ Бог, и по принцип Той Е, Който Определя: кой, какво, къде, кога, как, защо, колко, и пр., но Неговата Съдба е изцяло Добра. В същото време има и "тъмнина" наричана най-общо дявол/сатана, това е съществото(в същност цяла природа с не едно същество), което от около 5-6 хиляди години насам всячески се опитва да съди човеците с неблагоприятна за тях съдба, т.е. подобно на Господ Бог да определя: кой, какво, къде, кога, как, защо, колко, и пр., но с лоша съдба, сиреч по лош/неприятен за човеците и останалите одушевени същества начин. Най-важно е да сте наясно че няма такава лоша съдба която (да) е абсолютно неизбежна/неминуема, тъй като всичкото зло е от дявола, но истинският Господ Бог може по всяко време да развали неговите планове/дела така че всеки един човек да бъде напълно спасен, именно в това и се състои най-полезното приложение на вярата в Бог, сиреч Спасението за/на човеците/одушевените, което е редно да бъде/да го има още тук за живеещите/съществуващите в този свят. Виждаме че Исус и Неговите 12 Ученици/Апостоли са спасявали нуждаещите се още тук в този свят, осигурявайки им пълно: Избавление от злото, Здраве и Щастие/Благополучие. Така че, всеки който вярва в Онзи, Който наистина е истинският Бог Отец в името на/чрез вяра и в Неговият истински Син Господ Исус Христос, може да спаси не (просто) само себе, но и мнозина други, та дори и цялото човечество.


Айде пак се почна... ти вярваш ли си?! :roll:

Concussion
08-23-2011, 17:36
Пф, за какво е темата, вие пак почвате с това "Бог Отец, Бог Отец, Господ Исус Христос..." :?

Neota
08-24-2011, 10:13
haha :D

gandalfepi4
08-24-2011, 10:25
http://goofygifs.com/wp-content/uploads/2010/08/funny-animated-gifs-dog-lazer.gif

Anichkaxxwee
08-24-2011, 10:27
http://goofygifs.com/wp-content/uploads/2010/08/funny-animated-gifs-dog-lazer.gif

:lol: :lol: :lol: :lol:

TheMightyNadenica
08-26-2011, 00:04
Ааааа...има поне 1000 такива теми...добре де...не са чак толкова... - 999!

MrCreeper
08-26-2011, 09:38
Добре нпп, виждам че си вярващ и искам да те попитам за Луцифер, каква му е ролята, той всъщност какъв е и въобще всичко за него?

Auriss
08-26-2011, 10:02
^ /facepalm :?

TheMightyNadenica
08-26-2011, 10:09
Добре нпп, виждам че си вярващ и искам да те попитам за Луцифер, каква му е ролята, той всъщност какъв е и въобще всичко за него?

Аз ще ти отговоря вместо него:
Господ Бог Иисус Христос е пич, голям пич, мега пич, ултра пич, гига пич, бахти газето, супер мезето, хипер дивака, кибер добряка!
Мисля, че в общи линии ще бъде това отговора...

sunrise2443
08-29-2011, 14:01
просто има само един истински Господ Бог, и по принцип Той Е, Който Определя: кой, какво, къде, кога, как, защо, колко, и пр., но Неговата Съдба е изцяло Добра. В същото време има и "тъмнина" наричана най-общо дявол/сатана, това е съществото(в същност цяла природа с не едно същество), което от около 5-6 хиляди години насам всячески се опитва да съди човеците с неблагоприятна за тях съдба, т.е. подобно на Господ Бог да определя: кой, какво, къде, кога, как, защо, колко, и пр., но с лоша съдба, сиреч по лош/неприятен за човеците и останалите одушевени същества начин. Най-важно е да сте наясно че няма такава лоша съдба която (да) е абсолютно неизбежна/неминуема, тъй като всичкото зло е от дявола, но истинският Господ Бог може по всяко време да развали неговите планове/дела така че всеки един човек да бъде напълно спасен, именно в това и се състои най-полезното приложение на вярата в Бог, сиреч Спасението за/на човеците/одушевените, което е редно да бъде/да го има още тук за живеещите/съществуващите в този свят. Виждаме че Исус и Неговите 12 Ученици/Апостоли са спасявали нуждаещите се още тук в този свят, осигурявайки им пълно: Избавление от злото, Здраве и Щастие/Благополучие. Така че, всеки който вярва в Онзи, Който наистина е истинският Бог Отец в името на/чрез вяра и в Неговият истински Син Господ Исус Христос, може да спаси не (просто) само себе, но и мнозина други, та дори и цялото човечество.


Не си струва да се хабиш да пишеш .. Резултатът е винаги един и същ! :?

MrCreeper
08-29-2011, 17:51
Добре нпп, виждам че си вярващ и искам да те попитам за Луцифер, каква му е ролята, той всъщност какъв е и въобще всичко за него?

Аз ще ти отговоря вместо него:
Господ Бог Иисус Христос е пич, голям пич, мега пич, ултра пич, гига пич, бахти газето, супер мезето, хипер дивака, кибер добряка!
Мисля, че в общи линии ще бъде това отговора...

ЛМАО
Нещо такова :D

MakaronUduSHvaCH
08-31-2011, 13:34
абе вярно ли е ,че ,това което ще стани ще стани,това което ,ще ти се случи ,ще ти се случи ,това което тие писано............
?! аз мисля,че е вярно,но искам да чуя другите какво мислят.....?!
въобще има ли го като написан закон някаде въобще?!
не мисля също така,че всичко е ей така,няма такова нещо съвпадения?!
вярвате ли,че духа от тялото ,като се отдели то продължава да живее ,въобще вярвате ли в духа?! аз вярвам ! ^^


абе вярно ли е ,че ,това което ще стани ще стани,това което ,ще ти се случи ,ще ти се случи ,това което тие писано............
?! - Зависи принципно хората, го знаят така каквото ти е писано ще стане, аз обаче не съм много на този принцип, а на принципа, че каквото си го направиш такова ще бъде

аз мисля,че е вярно,но искам да чуя другите какво мислят.....?! - Аз пък не мисля, че е вярно на 100%, даже, че не е и толкова вярно, просто трябва да се вярва в нещо, за да ни е виновен някой друг, че сме се провалили в дадено начинание, (в т.ч влиза и късметът, на които всички се облягаме понякога)


въобще има ли го като написан закон някаде въобще - Кое по точно ?
Ако е това, което си мисля, не мисля, че го има като писан закон някъде, а и няма как да го има, и да е оцеляло до наши дни, но по скоро не.

не мисля ,че всичко е ей така,няма такова нещо съвпадения - Напротив съвпадения има


също така вярвате ли,че духа от тялото ,като се отдели то продължава да живее ,въобще вярвате ли в духа?! аз вярвам ! ^^

Ако питаш някой специалист, ще ти каже, даже че такова нещо като дух не съществува, ама пак трябва да се вярва в нещо. На принципа, защо погребва телата, а не духът им , защото не можем правим това, само което можем
:D :D :D

Ама ти много дълбоко мислена тема си създал, няма щО, спам да става :D , а и не си казал своето мнение по всичките въпроси, които си задал, а да не казвам, какъв зор видях докато отделя някак си изреченията ти едно от друго .... 8-) , ама ....