PDA

View Full Version : ЗАЩО?! |(



sweetyKari
08-23-2011, 15:39
Защо винаги като има някаква тема за Justin Bieber се заключва или трие?!
Просто предупреждавайте хейтърчетата да не пишат в неговите фен теми и готово! ;)Нали т'ва ви е работата..?

SmilezZz
08-23-2011, 15:53
Не знам, може и да греша ,но за него нямаше ли една обща тема ?

sweetyKari
08-23-2011, 16:50
Не знам, може и да греша ,но за него нямаше ли една обща тема ?
Мне.

___

Каква ни е работата?
Да втълпим на 2/3 от света че не е отвратителен?
Щом правилата са нарушени, заключваме темата. Толкова.

ОМГ..ми работата ви е май да давате warn на потребителите,които не спазват правилата.. или незнам там да ги предупреждавате..
ВСЕКИ С МНЕНИЕТО СИ. БИЙБЪР НЕ Е ОТВРАТИТЕЛЕН!!! Ясно ми е колко си запозната с кариерата му и т.н... отвратителен бил..пхахах да бе определено ама над 50 милиона момичета не мислят така..и мога да ти кажа честно,че той е сумати красив..ама хайде няма да започвам безмислени спорове.

machoka
08-23-2011, 18:30
Аз съм по-красив от Джъсти.. желаеш ли ме? Ще ме пожелаеш ли? Желаеш ли го?

sweetyKari
08-23-2011, 20:17
Тогава да стане модел, За певец не става :? :?
Не си ти човека,който ще каже дали става.. като гледам Ъшър,Джъстин Тимбърлейк,Не-йо,Крис Браун и други звезди не мислят така..,както и доста фенки.. ;д НЕ МОЖЕШ ДА КАЖЕШ НА ЧЕРНОТО- БЯЛО!ТОЕСТ НЕ МОЖЕШ ДА КАЖЕШ,ЧЕ ДЖЪСТИН НЕ СТАВА ЗА ПЕВЕЦ! :) СТАВА И ОЩЕ КАК.. :grin:

Queenie
08-23-2011, 21:22
ВСЕКИ ПО ВКУСА БЕ ХОРА ! :D
Е , и аз харесвам Джъстин Бийбър , вече донякъде .. Като чуя , че някой го обижда или тем подобни се смея с тях, просто защото ми е смешно.

stabathon
08-23-2011, 22:42
Моме,не знам защо заключиха темата в МУзика и ТВ..Хората изразяват мнение,каквото и да говориш,фенките,които го харесват са 11-15 годишни,не повече..Стига си спамила тук и си претендирала с това,че бобъра е не знам си какъв,дразниш хората.

IEatNiggers
08-24-2011, 19:38
Тогава да стане модел, За певец не става :? :?
Не си ти човека,който ще каже дали става.. като гледам Ъшър,Джъстин Тимбърлейк,Не-йо,Крис Браун и други звезди не мислят така..,както и доста фенки.. ;д НЕ МОЖЕШ ДА КАЖЕШ НА ЧЕРНОТО- БЯЛО!ТОЕСТ НЕ МОЖЕШ ДА КАЖЕШ,ЧЕ ДЖЪСТИН НЕ СТАВА ЗА ПЕВЕЦ! :) СТАВА И ОЩЕ КАК.. :grin:
Всичко се прави за пари, мила.
Аз бих могъл, защото имам музикално образование и практика с едни от най-добрите, за да кажа, че на него му гледат външността. Ама и ти ше направиш 14-15 и ше осъзнаеш :)

FuckIt
08-24-2011, 19:44
Ааа не ,моля ти се, пиши си в Кофата шитните :razz:

Eclipsercho
08-24-2011, 19:45
Тогава да стане модел, За певец не става :? :?
Не си ти човека,който ще каже дали става.. като гледам Ъшър,Джъстин Тимбърлейк,Не-йо,Крис Браун и други звезди не мислят така..,както и доста фенки.. ;д НЕ МОЖЕШ ДА КАЖЕШ НА ЧЕРНОТО- БЯЛО!ТОЕСТ НЕ МОЖЕШ ДА КАЖЕШ,ЧЕ ДЖЪСТИН НЕ СТАВА ЗА ПЕВЕЦ! :) СТАВА И ОЩЕ КАК.. :grin:

Заради патки като теб света ни е такъв.
Капс-а не означава, че си по-права от другите.
Порасни.

BladeDancer
08-24-2011, 19:47
Тогава да стане модел, За певец не става :? :?
Не си ти човека,който ще каже дали става.. като гледам Ъшър,Джъстин Тимбърлейк,Не-йо,Крис Браун и други звезди не мислят така..,както и доста фенки.. ;д НЕ МОЖЕШ ДА КАЖЕШ НА ЧЕРНОТО- БЯЛО!ТОЕСТ НЕ МОЖЕШ ДА КАЖЕШ,ЧЕ ДЖЪСТИН НЕ СТАВА ЗА ПЕВЕЦ! :) СТАВА И ОЩЕ КАК.. :grin:
Моля ти се. Никой от тях не е истински музикант. Всеки който малко разбира от музика ще го потвърди. Просто някви чернилки (или не чак толкова черни хора) които са сложени там да правят пари с визия( която също е нещо ужасно.

И да джъстин е отвратителен. Довиждане.

thegreenzombie
08-24-2011, 19:52
егатти :D авторке, стига нерви..молим ... не с лошо 8-) като ти четох постовете в темата, имах чувството, че ще изкочиш от монитора и ще ме пребиеш :razz: и то само защото мисля, че JB sucks very much!! хаиде и мен ме нахрани малко, че ми стана интересно :D

FuckedUp
08-24-2011, 19:54
СМЕРТ!!
СМЕРТ!!
СМЕРТ!!

CR0W
08-24-2011, 19:59
съгласен с всички той не струва :?

Perchem
08-24-2011, 19:59
ама над 50 милиона момичета не мислят така[/b]

и в християнството вярват 2,3 милиарда човека ама..

Mojito0
08-24-2011, 19:59
Мисля, че този Бийвър, Бийбър, Мик Джагър ли е, кво е, много е грозен.
И всички казват, че е педал?
Това е вярно, нали?Малко гейче е.

NomNomNom
08-24-2011, 20:20
Мисля, че този Бийвър, Бийбър, Мик Джагър ли е, кво е, много е грозен.
И всички казват, че е педал?
Това е вярно, нали?Малко гейче е.
Да, защо мислиш, че ъшър се е навил да "пее" с него.
Имало е "Кааавали, каааавали, кавали свиряят в ууусои "

Иначе, нормално е да заключват темите за бийбър, те предизвикват форумно недоволство и скандали.

ruth
08-24-2011, 20:24
има тоолкова маазна усмивка :( отвращава ме :( и е гей :(

autista88
08-24-2011, 20:24
Бобъра е тъп и е гей и не прави хубава музика - пре-пре-пре-достатъчно.

Anarchya2
08-24-2011, 21:02
Имам едно поздравче в негова чест
http://vbox7.com/play:12f17b61

ccdesigns
08-24-2011, 23:28
Точно 50М момичета и нито 1 момче не го харесва :D A честно да ви кажа, колкото педераси съм видял, все момиченцата се разкарват с тях :D

sweetyKari
08-26-2011, 08:56
ПФ,ПФ,ПФФФ МИНАЛА СЪМ 13 ГОДИНКИ ОТДАВНА..ТАКА КАТО МЕ ГЛЕДАШ НА КОЛКО ТИ ПРИЛИЧАМ?..
ВИЖТЕ СИ КОМЕНТАРИТЕ САМО КОЛКО СТЕ СМЕШНИ ..БИЛ ГЕЙ..ДА БЕ 100% ЗА ТВА ХОДИ СЪС СЕЛЕНА И ГО ХАРЕСВАТ ТОЛКОВА МНОГО МОМИЧЕТА.. ПОСЛЕ МИ КАЖЕТЕ,ЧЕ НЕ ЗАВИЖДАТЕ..ХАХАХА ВИЕ СЕ ПУКАТЕ ОТ ЗАВИСТ,ЕЙ! АМА ВИЕ СТЕ ЖАЛКИТЕ.. НЕ ТОЙ СЕДИ ПРЕД КОМПЮТЪРА И ОБИЖДА ЧОВЕК КОЙТО Е ПОСТИГНАЛ НЕЩО В ЖИВОТА... АМА ВИЕ СИ ОСТАВАТЕ МИШКИТЕ ,ДЕ ;) ТОЛКОВА МИ Е ПИСНАЛО ДА СПОРЯ С ТАКИВА ОЗЛОБЕНИ СЪЩЕСТВА....ДА НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ-ДОБРЕ,НАПЪЛНО НОРМАЛНО.. ВСЕКИ С ВКУСА СИ..НЕ МОЖЕ ДА Е ХАРЕСВАН ОТ ВСИЧКИ АМА ТВА "СМЪРТ,ГЕЙ,ОТВРАЩАВА МЕ,МОМИЧЕ БЕЗ БЮСТ?!" ЕЕЕЕЛЕЕЕ АМА ПРЕКАЛЕНО Е..ИМАЙТЕ МАЛКО ГРАНИЦИ .. И ПОСЛЕ МИ КАЖЕТЕ,ЧЕ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ОБИДИ НЕ СА ПОРОДЕНИ ОТ ЗАВИСТ,А?ХАХАХА

ЗАВИЖДАТЕ!!!!!! И . :)

nirvana13
08-26-2011, 08:57
ъъъ. да пръскам се от эавист

NightGuardian
08-26-2011, 09:17
ПФ,ПФ,ПФФФ МИНАЛА СЪМ 13 ГОДИНКИ ОТДАВНА..ТАКА КАТО МЕ ГЛЕДАШ НА КОЛКО ТИ ПРИЛИЧАМ?..
ВИЖТЕ СИ КОМЕНТАРИТЕ САМО КОЛКО СТЕ СМЕШНИ ..БИЛ ГЕЙ..ДА БЕ 100% ЗА ТВА ХОДИ СЪС СЕЛЕНА И ГО ХАРЕСВАТ ТОЛКОВА МНОГО МОМИЧЕТА.. ПОСЛЕ МИ КАЖЕТЕ,ЧЕ НЕ ЗАВИЖДАТЕ..ХАХАХА ВИЕ СЕ ПУКАТЕ ОТ ЗАВИСТ,ЕЙ! АМА ВИЕ СТЕ ЖАЛКИТЕ.. НЕ ТОЙ СЕДИ ПРЕД КОМПЮТЪРА И ОБИЖДА ЧОВЕК КОЙТО Е ПОСТИГНАЛ НЕЩО В ЖИВОТА... АМА ВИЕ СИ ОСТАВАТЕ МИШКИТЕ ,ДЕ ;) ТОЛКОВА МИ Е ПИСНАЛО ДА СПОРЯ С ТАКИВА ОЗЛОБЕНИ СЪЩЕСТВА....ДА НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ-ДОБРЕ,НАПЪЛНО НОРМАЛНО.. ВСЕКИ С ВКУСА СИ..НЕ МОЖЕ ДА Е ХАРЕСВАН ОТ ВСИЧКИ АМА ТВА "СМЪРТ,ГЕЙ,ОТВРАЩАВА МЕ,МОМИЧЕ БЕЗ БЮСТ?!" ЕЕЕЕЛЕЕЕ АМА ПРЕКАЛЕНО Е..ИМАЙТЕ МАЛКО ГРАНИЦИ .. И ПОСЛЕ МИ КАЖЕТЕ,ЧЕ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ОБИДИ НЕ СА ПОРОДЕНИ ОТ ЗАВИСТ,А?ХАХАХА

ЗАВИЖДАТЕ И . :)

ЗАВИЖДАТЕ И

ти сама си го каза , че не е гей , но не и мъж :lol:

nirvana13
08-26-2011, 09:19
ПФ,ПФ,ПФФФ МИНАЛА СЪМ 13 ГОДИНКИ ОТДАВНА..ТАКА КАТО МЕ ГЛЕДАШ НА КОЛКО ТИ ПРИЛИЧАМ?..
ВИЖТЕ СИ КОМЕНТАРИТЕ САМО КОЛКО СТЕ СМЕШНИ ..БИЛ ГЕЙ..ДА БЕ 100% ЗА ТВА ХОДИ СЪС СЕЛЕНА И ГО ХАРЕСВАТ ТОЛКОВА МНОГО МОМИЧЕТА.. ПОСЛЕ МИ КАЖЕТЕ,ЧЕ НЕ ЗАВИЖДАТЕ..ХАХАХА ВИЕ СЕ ПУКАТЕ ОТ ЗАВИСТ,ЕЙ! АМА ВИЕ СТЕ ЖАЛКИТЕ.. НЕ ТОЙ СЕДИ ПРЕД КОМПЮТЪРА И ОБИЖДА ЧОВЕК КОЙТО Е ПОСТИГНАЛ НЕЩО В ЖИВОТА... АМА ВИЕ СИ ОСТАВАТЕ МИШКИТЕ ,ДЕ ;) ТОЛКОВА МИ Е ПИСНАЛО ДА СПОРЯ С ТАКИВА ОЗЛОБЕНИ СЪЩЕСТВА....ДА НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ-ДОБРЕ,НАПЪЛНО НОРМАЛНО.. ВСЕКИ С ВКУСА СИ..НЕ МОЖЕ ДА Е ХАРЕСВАН ОТ ВСИЧКИ АМА ТВА "СМЪРТ,ГЕЙ,ОТВРАЩАВА МЕ,МОМИЧЕ БЕЗ БЮСТ?!" ЕЕЕЕЛЕЕЕ АМА ПРЕКАЛЕНО Е..ИМАЙТЕ МАЛКО ГРАНИЦИ .. И ПОСЛЕ МИ КАЖЕТЕ,ЧЕ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ОБИДИ НЕ СА ПОРОДЕНИ ОТ ЗАВИСТ,А?ХАХАХА

ЗАВИЖДАТЕ И . :)

ЗАВИЖДАТЕ И

ти сама си го каза , че не е гей , но не и мъж :lol:
:lol: :lol: :lol: :razz:

sweetyKari
08-26-2011, 09:22
ЗАВИЖДАТЕ И

ти сама си го каза , че не е гей , но не и мъж :lol:


Ако исках да кажа това щях да напиша "Завиждате й"
А аз имах предвид ЗАВИЖДАТЕ И TОЧКАААААААААА :}}}}}}}}}}[/quote]

nirvana13
08-26-2011, 09:24
да да - сама осъэнаваш че не е мъж :lol:

autista88
08-26-2011, 09:35
ПФ,ПФ,ПФФФ МИНАЛА СЪМ 13 ГОДИНКИ ОТДАВНА..ТАКА КАТО МЕ ГЛЕДАШ НА КОЛКО ТИ ПРИЛИЧАМ?..
ВИЖТЕ СИ КОМЕНТАРИТЕ САМО КОЛКО СТЕ СМЕШНИ ..БИЛ ГЕЙ..ДА БЕ 100% ЗА ТВА ХОДИ СЪС СЕЛЕНА И ГО ХАРЕСВАТ ТОЛКОВА МНОГО МОМИЧЕТА.. ПОСЛЕ МИ КАЖЕТЕ,ЧЕ НЕ ЗАВИЖДАТЕ..ХАХАХА ВИЕ СЕ ПУКАТЕ ОТ ЗАВИСТ,ЕЙ! АМА ВИЕ СТЕ ЖАЛКИТЕ.. НЕ ТОЙ СЕДИ ПРЕД КОМПЮТЪРА И ОБИЖДА ЧОВЕК КОЙТО Е ПОСТИГНАЛ НЕЩО В ЖИВОТА... АМА ВИЕ СИ ОСТАВАТЕ МИШКИТЕ ,ДЕ ;) ТОЛКОВА МИ Е ПИСНАЛО ДА СПОРЯ С ТАКИВА ОЗЛОБЕНИ СЪЩЕСТВА....ДА НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ-ДОБРЕ,НАПЪЛНО НОРМАЛНО.. ВСЕКИ С ВКУСА СИ..НЕ МОЖЕ ДА Е ХАРЕСВАН ОТ ВСИЧКИ АМА ТВА "СМЪРТ,ГЕЙ,ОТВРАЩАВА МЕ,МОМИЧЕ БЕЗ БЮСТ?!" ЕЕЕЕЛЕЕЕ АМА ПРЕКАЛЕНО Е..ИМАЙТЕ МАЛКО ГРАНИЦИ .. И ПОСЛЕ МИ КАЖЕТЕ,ЧЕ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ОБИДИ НЕ СА ПОРОДЕНИ ОТ ЗАВИСТ,А?ХАХАХА

ЗАВИЖДАТЕ!!!!!! И . :)

http://i14.photobucket.com/albums/a321/dippyness/Nigga.jpg

supereightepic
08-26-2011, 12:34
Аз и тук да питам: за какво да завиждаме на 15 годишен пикльо? :-o

оф и ти само питаш!
..не разбра ли ,че ние сме комплексирани,защо само питаш?

а пък и той е голям сладур,по-хубав е от нас,как няма да му завиждаме.
..освен това е толкова успял САМО на 15 години,а ние не сме постигнали нищо в живота.
ние сме комплексирани лайна,а той е невероятен.
освен това той има хиляди фенки ..

а пък вие нищо не разбирате.

NomNomNom
08-26-2011, 15:54
Между другото , на скоро гледах статия във CNN , където беше научно доказано, че хората, които харесват Джъстин Бийбър и Майли Сайръс имат средно IQ с 20 пункта под нормалното.
От това стана ясно , че хората , които го слушат не са виновни, просто природата не им е дала достатъчно.
В сми, как очаквате да разбират музиката на Елтън Джон, Скорпиънс , Куиин и т.н.

nirvana13
08-26-2011, 15:56
Между другото , на скоро гледах статия във CNN , където беше научно доказано, че хората, които харесват Джъстин Бийбър и Майли Сайръс имат средно IQ с 20 пункта под нормалното.
От това стана ясно , че хората , които го слушат не са виновни, просто природата не им е дала достатъчно.
В сми, как очаквате да разбират музиката на Елтън Джон, Скорпиънс , Куиин и т.н.
мдааа - трябва да има муэика и эа прости

иэвинявам се на фенката - не бях права

whiteterror
08-26-2011, 16:02
ПФ,ПФ,ПФФФ МИНАЛА СЪМ 13 ГОДИНКИ ОТДАВНА..ТАКА КАТО МЕ ГЛЕДАШ НА КОЛКО ТИ ПРИЛИЧАМ?..
ВИЖТЕ СИ КОМЕНТАРИТЕ САМО КОЛКО СТЕ СМЕШНИ ..БИЛ ГЕЙ..ДА БЕ 100% ЗА ТВА ХОДИ СЪС СЕЛЕНА И ГО ХАРЕСВАТ ТОЛКОВА МНОГО МОМИЧЕТА.. ПОСЛЕ МИ КАЖЕТЕ,ЧЕ НЕ ЗАВИЖДАТЕ..ХАХАХА ВИЕ СЕ ПУКАТЕ ОТ ЗАВИСТ,ЕЙ! АМА ВИЕ СТЕ ЖАЛКИТЕ.. НЕ ТОЙ СЕДИ ПРЕД КОМПЮТЪРА И ОБИЖДА ЧОВЕК КОЙТО Е ПОСТИГНАЛ НЕЩО В ЖИВОТА... АМА ВИЕ СИ ОСТАВАТЕ МИШКИТЕ ,ДЕ ;) ТОЛКОВА МИ Е ПИСНАЛО ДА СПОРЯ С ТАКИВА ОЗЛОБЕНИ СЪЩЕСТВА....ДА НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ-ДОБРЕ,НАПЪЛНО НОРМАЛНО.. ВСЕКИ С ВКУСА СИ..НЕ МОЖЕ ДА Е ХАРЕСВАН ОТ ВСИЧКИ АМА ТВА "СМЪРТ,ГЕЙ,ОТВРАЩАВА МЕ,МОМИЧЕ БЕЗ БЮСТ?!" ЕЕЕЕЛЕЕЕ АМА ПРЕКАЛЕНО Е..ИМАЙТЕ МАЛКО ГРАНИЦИ .. И ПОСЛЕ МИ КАЖЕТЕ,ЧЕ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ОБИДИ НЕ СА ПОРОДЕНИ ОТ ЗАВИСТ,А?ХАХАХА

ЗАВИЖДАТЕ!!!!!! И . :)

http://prikachi.com/images/763/3741763n.jpg

nirvana13
08-26-2011, 16:05
http://prikachi.com/images/763/3741763n.jpg
остави грешката
1 въпрос - нормален човек би ли го направил

Biiiitch
08-26-2011, 16:14
Джъстин Бийбър е смотан, грозен и обратен и не знам какво му харесвате толкова... На всичкото отгоре той не може да пее... Заключват темите, защото предизвиква спорове като този... Момичетата си режат ръцете заради него, заплашват че ще се самоубият ако не го видят или пипнат... Като зомбирани са всички и факта че не си на 12 и го харесва доказва колко ти е ума и на тебе...

LadyDi
08-26-2011, 21:28
Достатъчно.