PDA

View Full Version : Разбрах отговорът на толкова търсеният от мен въпрос..



aleks07
08-23-2011, 16:15
Здравейте бих искала да получа вашите компетентни съвети.Момиче на 14 съм и попаднах в клопката на любовта.Когато се запознахме ми направи впечатление, че не е като другите, той е мил или поне така си мислех.Харесахме се и всичко вървеше чудесно, но се оказа, че с приятелите му не си допаднахме.От тогава се отдалечи, не ми говореше, дори се правеше, че не ме вижда.Правих много опити да разбера какво му има, защо се държи така и не получих отговор.Отказах се и заминах за лятна почивка, която продължи 3 седмици, одтърсих се от него, забвлявах се и го забравих, не ме беше грижа за него, как е какво прави и дали се чувства добре - това вече не ме интересуваше.Ето, че се появи, започна да ме търси, да ми звъни, да се извинява, да ме обеждава, че не ме е забравил...но вече с мен не беше така, както казха бях го забравила просто не значеше нищо за мен.Помоли ме да му се обадя когато се прибера, съгласих се .Прибрах се обадих му се и му казах, че на другия ден ще бъда в градинката на която се събираме и ако иска да дойде.Когато отидох в градинката, седнах при приятелките си и се забавлявахме, компанията му беше на метри от мен, лицето му не издаваше нищо, просто ме поглеждаше, сякаш бяхме непознати.И ето след малко "Цъфна пред мен" каза ми, че отива до тях и ще ме викне да си говорим.През това време едно момиче от приятелките ми (тя го харесва) ме помоли да го поразпитам за нея, да му предложа от нейно име, обеждавах я, че го познавам и няма да приеме по този начин, но тя не ме послуша.След малко той ме повика отстрани на блока.Отидох и първо го попитах дали иска да бъде гадже с нея и той отказа категорично.После ми каза "Няма ли да ме прегърнеш" , прегърнах го..(знаех, че не бива и , че няма смсиъл да му давам надежди, че ще има нещо между нас..) попита ме дали ще съм свободна утре да се видим и аз по инерция казах 'да" и , че ще му се обадя допълнително..но разбира се не го направих.Тук отговорих на въпросът си "Защо преди ме е отбягвал?" Ами срам го е от мен пред приятелите си, точно за това ме викна отстрани на блока - там дето няма никакъв изглед..или поне аз така мисля, не го харесвам, просто ми е интересен и не знам какво да направя дали да не излезем и да видя какво ще ми каже и какво ще направи или просто да оставя нещата така.Благодаря ви предварително..

SisiStrange
08-23-2011, 16:20
Щом наистина не се интересуваш от него, остави нещата така.
Освен всичко ще се скараш с приятелката ти, която го харесва.
Има ли смисъл за момче, с което не виждаш бъдеще и което се срамува да те покаже на приятелите си?

SmilezZz
08-23-2011, 16:20
Щом му пука за мнението на приятелите му - надали ще се получи нещо. Можеш да си излезеш с него ,чисто приятелски,но като ги знам някои, внимавай да не се влюбиш ,че има вероятност отново да се случи същото. А защо просто не попиташ него ? Защо преди се е държал различно,сега - различно.

LeprikonA
08-23-2011, 16:24
като нямаш чувства защо се занимаваш, а и бас ловя, че и той е някакъв 14 годишен, дето мама му бърше задника.....

Soraq
08-23-2011, 16:27
Щом наистина не се интересуваш от него, остави нещата така.
Освен всичко ще се скараш с приятелката ти, която го харесва.
Има ли смисъл за момче, с което не виждаш бъдеще и което се срамува да те покаже на приятелите си?

aleks07
08-23-2011, 16:30
Щом наистина не се интересуваш от него, остави нещата така.
Освен всичко ще се скараш с приятелката ти, която го харесва.
Има ли смисъл за момче, с което не виждаш бъдеще и което се срамува да те покаже на приятелите си?
Няма да се скараме, но ми е интересно до къде биха стигнали нещата с него..

niq17
08-24-2011, 16:18
a sigurna li si 4e ne go haresva6 ???

aleks07
08-24-2011, 16:20
Всъщност НЕ и се страхувам, че този интерес към това какво би могло да се случи, може да прерасне в нещо повече....

Julliee
08-24-2011, 16:23
Нито ти го харесваш,а и честно казано не смятам,че той е луд по теб.Защо не си спестите всички заблуди и бъдете искрени един с друг.Глупаво ще бъде да си още с него само,за да видиш докъде биха стигнали нещата.Остави го да срещне някоя,която няма да го е срам да покаже пред приятелите си.


Не си струва това момче.Все още си на 14,ще срещнеш и ти друг.Недей да си разваляш отношенията с приятелката си,заради едно недорасло момче...

umri
08-24-2011, 16:25
попита ме дали ще съм свободна утре да се видим и аз по инерция казах 'да" и , че ще му се обадя допълнително..но разбира се не го направих.

РАЗБИРА СЕ не го направих? Ако казваш нещо и даваш обещание и после умишлено не го изпълняваш, значи за нищо не ставаш. Като нямаш намерение да правиш нещо, поне си трай.

justgirl19
08-24-2011, 16:27
Няма да се скараме, но ми е интересно до къде биха стигнали нещата с него..[/quote]

Но какъв е смисъла да си с него след като той се срамува от теб ппред приятелите си ?

fenkaaa
08-24-2011, 16:32
Щом наистина не се интересуваш от него, остави нещата така.
Освен всичко ще се скараш с приятелката ти, която го харесва.
Има ли смисъл за момче, с което не виждаш бъдеще и което се срамува да те покаже на приятелите си?

aleks07
08-24-2011, 16:43
Щом наистина не се интересуваш от него, остави нещата така.
Освен всичко ще се скараш с приятелката ти, която го харесва.
Има ли смисъл за момче, с което не виждаш бъдеще и което се срамува да те покаже на приятелите си?
Не знам, но след днес всичко е различно, просто когато излязох ми липсваше исках да го видя и когато мина покрай мен и ми се усмихна се почувствах щастлива...

Julliee
08-24-2011, 16:45
Щом наистина не се интересуваш от него, остави нещата така.
Освен всичко ще се скараш с приятелката ти, която го харесва.
Има ли смисъл за момче, с което не виждаш бъдеще и което се срамува да те покаже на приятелите си?
Не знам, но след днес всичко е различно, просто когато излязох ми липсваше исках да го видя и когато мина покрай мен и ми се усмихна се почувствах щастлива...

Последно искаш ли да си с него или не??? Разбери най-напред какво искаш и по-добре да е скоро,преди да нараниш някой.Не си играй с чувствата на хората

aleks07
08-24-2011, 16:52
Щом наистина не се интересуваш от него, остави нещата така.
Освен всичко ще се скараш с приятелката ти, която го харесва.
Има ли смисъл за момче, с което не виждаш бъдеще и което се срамува да те покаже на приятелите си?
Не знам, но след днес всичко е различно, просто когато излязох ми липсваше исках да го видя и когато мина покрай мен и ми се усмихна се почувствах щастлива...

Последно искаш ли да си с него или не??? Разбери най-напред какво искаш и по-добре да е скоро,преди да нараниш някой.Не си играй с чувствата на хората

Tака е, може би го харесвам, нодо сега не съм имала гадже и ако излезем не знам какво ще правим, къде ще ходим...

LeprikonA
08-24-2011, 17:19
да ви имам проблемите. :shock:

elysunny
08-24-2011, 17:57
почти винаги, когато си мислиш, че това ти е първата "любов", следва разочарование, споко млада си още, гледай си животеца 8)