PDA

View Full Version : Косата ми изглежда ужасно!



luffie
08-23-2011, 16:16
Имам доста дълга коса, стига малко под кръста ми, но... за съжаление е малко чуплива. Нямам проблем с това, изглежда добре така. Малко е гъста, но смятам да я поизтъня и скъся и смятам, че ще бъде много добре, но...проблемът ми е бретона ми. Преди околко година отидох на някаква си фризьорка, като всички ми казаха, че била много добра... добра, ама никак. Исках бретон на една страна, и я помолих за това, а тя ме погледна странно и ми каза, че нямало било как да стане и тъй като не разбирах нищо тогава за тези работи, ми каза, че ще ми направи обикновен, малко над очите ми го отряза и ми каза, че после аз сама трябва да си го обърна... Глупости! За около 2 месеца, го обърнах и изглеждаше добре, но сега изглежда абсолютно отвратително, дели се много зле, защото и зле е отрязан и направо не го понасям... сега е дълъг малко под лявото ми око. Страшно много искам бретон на една страна, но вече не знам какво да правя... ако отида при фризьорка за коята сама се убедих, че е свястна и си знае работата, може ли наистина да ми го оправи бретона и да стане хубав и така като го искам? Защото сега когато хвана косата си на опашка и там където най - отляво свършва бретона ми се вижда скалпа ми!? Отвратително е...

miraclejewels
08-23-2011, 16:20
Това със скалпа няма как да го оправиш, просто ти е такава косата, на мен също ми се получава понякога...
Иначе, ако искаш, пише на лично, ще ти дам телефона на една ааадски добра фризьорка, първата, която успя да ми направи страничен бритон, какъвто исках...

MegiBoOm
08-23-2011, 16:29
Тук могат повече хора да се отзоват!
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=421740&postdays=0&postorder=asc&start=480
(:

fenkaaa
08-23-2011, 18:38
И мен един път така ме подстригаха,че бритонът ми се делеше.. уу много гадно :x

MegiBoOm
08-23-2011, 18:43
Междудругото иди при тази "твоя" фризьорка и й обясни ситуацията и съм сигурна, че ще измисли нещо, за да поправи грешката на другата жена. (:

RainOfHope
08-23-2011, 19:14
Виж това клипче, дано да ти помогне.

http://www.youtube.com/watch?v=G-4rQmE8MJs&feature=channel_video_title :)