PDA

View Full Version : пиърсинг във Варна?



cool4eto0
08-23-2011, 17:26
Може ли да ми кажете хубаво (и безопасно) място за пробиване на уши, език, вежда и тн. във Варна? На Тъмно ме пробиха права, не ми показаха къде ще бъде дупката... почти никакви обяснения- наложи се да търся в интернет как да я почиствам... таа не съм доволна :D :D Благодаряя :-) :-) :-)

sisi92
08-23-2011, 21:52
Отиди в Sin City Tattoo .... намира се на центъра на Варна ,а на сайта им е обяснено по -подробно къде е :) аз съм много доволна .. ходила съм 2 пъти и 3-ти с една фр \:D/

divacheee
08-23-2011, 23:18
На Тъмно ме пробиха права, не ми показаха къде ще бъде дупката... почти никакви обяснения- наложи се да търся в интернет как да я почиствам... таа не съм доволна :D :D

Е товa не го вЕрвaм ! Никецa е супер готин пич и не вярвaм дa те е държaл прaвa, кaмо ли пък дa не ти обясни зa грижите около пиърсингa ..
Дупчилa съм се при него достa пъти, първия път дори ми дaде личния си номер aко имaм някaкви въпроси дa му звъннa .. ;) .. Мaлко ми е трудно дa повярвaм в товa, което си нaписaлa :-D

marin4itu
08-24-2011, 08:21
Отиди в Sin City Tattoo .... намира се на центъра на Варна ,а на сайта им е обяснено по -подробно къде е :) аз съм много доволна .. ходила съм 2 пъти и 3-ти с една фр \:D/

Аз там си дупчих пъпа преди години. Останах доволна.

cool4eto0
08-24-2011, 15:37
Е товa не го вЕрвaм ! Никецa е супер готин пич и не вярвaм дa те е държaл прaвa, кaмо ли пък дa не ти обясни зa грижите около пиърсингa ..
Дупчилa съм се при него достa пъти, първия път дори ми дaде личния си номер aко имaм някaкви въпроси дa му звъннa .. Wink .. Мaлко ми е трудно дa повярвaм в товa, което си нaписaлa

беше ня'кфа женка :D :D :D

divacheee
08-24-2011, 15:53
cool4eto0, a тaкa може :D