PDA

View Full Version : Моятаа Бфф



angelwithoutwings
08-23-2011, 18:16
Значии ,

1. Скарах сее сс най-добрата ми приятелка.На нея също наскоро и се случиха лошии неща :( . И тяя си изкара всичко на мен. Каза ми че вече не сме толкова близки както предии ии т.н . Накрая започна да ми се извинява , но аз неможех така лесно да забравя всичко казано от нея и и предложих да излезем и да се разберем като хора.

2. Както и да е , аз и предложих да излезем навън и да се разберем като бели хора ии да си разясним нещата :) .

3. Видяхме се ии първите няколко минути мълчахме , ии тя накрая ми разказа чее е починала неина близка роднина . Аз напълно я разбрах .

4. След всичко това , след няколко минути започнахме както преди да си разказваме какво сме правили (защото аз бях на море за седмица) , как съм си прекарала на морето и т.н ии абсолютно всичко си беше наред !


Ии сега искам съвет от вас как да постъпя .Смисъл дали да продължа да си се държа с нея като БФФ илии просто като позната (само да се поздравяваме да си разговаряма като хора и т.н ) . Искам съвет защото незнам хич как да постъпя , толкова съмм объркана . HELPPPPPPPPPPP MEEEEEE !! :neutral:

Soraq
08-23-2011, 18:43
Разбира се, че трябва да продължиш да си "бфф" с нея. Все пак няма истинско приятелство, което не е минало през разни скандали. :) :) :)

JustForFun
08-23-2011, 18:44
Бъдете си отново бфф. Това са просто премеждия, през които истинските приятелства преминават. Просто в момента тя не се чувства добре, и ти е наговорила неща, които не е мислила. Представи си, че някой твой много близък роднина почине - ще се чувстваш самотна, празна, разбита. Няма да има с кого да споделиш болката си и ще намразиш всички. Може би и тя се е чувствала така. Щом я разбираш, трябва да я подкрепиш да преодолее това и да бъдете отново най-добри приятелки.
В крайна сметка ти реши, дали тя е ценна за теб и би ли могла просто ей така да оставиш най-доброто ви приятелство на вятъра. Сигурно имате много добри спомени заедно и ще имате още, ако останете приятелки. Всеки прави грешки и казва неща, които не иска и после съжалява за тях. Особено ако мислиш , че тя е важен човек в живота ти, непременно останете бфф-та.

Chacho
08-23-2011, 18:44
Искаш да спреш да контактуваш с нея, защото ти се е извинила, нещата помежду ви са се оправили и минава през тежък период?

Всеки може да е приятел с някого, когато всичко е наред. Истинските приятели биха си запазили отношенията, въпреки разприте.

Напомни ми да не се сприятелявам с теб.

angelwithoutwings
08-23-2011, 19:08
Искаш да спреш да контактуваш с нея, защото ти се е извинила, нещата помежду ви са се оправили и минава през тежък период?

Всеки може да е приятел с някого, когато всичко е наред. Истинските приятели биха си запазили отношенията, въпреки разприте.

Напомни ми да не се сприятелявам с теб.


Много мерси на първите 2 коментара , колкото то 3 нямах никаво намерение да се сприятелявам с теб , тъйче пойсках мнение за друго , а не дали иска да се сприятеляваме !! Надявам се да си ме разбрал както трябва !

Colouring
08-23-2011, 19:12
Явно минава през тежък период.Извинила ти се е за казаното,пак сте се сближили.Не разбирам защо искаш да се откъснеш от нея и да сте само познати.
Именно в такива моменти си проличават приятелите,а ти искаш да я изоставиш.WTF?Или аз съм разбрала грешно.. :?

angelwithoutwings
08-23-2011, 19:19
ам аз не съм изкала , тя го каза първа , аз просто неможех да си обясня как така изведнъж изкаше повече да не сме приятелки и ей такива . просто се бях объркала от всякаде . !! :neutral: :neutral: :neutral:

Chacho
08-23-2011, 19:22
ам аз не съм изкала , тя го каза първа , аз просто неможех да си обясня как така изведнъж изкаше повече да не сме приятелки и ей такива . просто се бях объркала от всякаде . !! :neutral: :neutral: :neutral:

Първи, втори, гъза ми. Дано не ти се случва скоро да загубиш близък. Може да не е мислила нещата, които е казала. А щом сте си закрепили отношенията, просто се мъчиш да се изкараш ти жертвата и да й се сърдиш.

Знам, че не си ме питала, ама стой далече от мен :-P

candysweet
08-23-2011, 22:28
Нали за момичето,за което става дума ти е БФФ !! Каза ,че напълно си я разбрала,но като гледам явно не си! Не слагай приятелстовото ви под въпрос заради нещо такова.Наистина не е трябвало да си го изкарва на теб,защото не си виновна ти и тя го е осъзнала и ти се е извинила.Сега нещата са наред нали ? Какъв е проблема?

jeezloxxy
08-23-2011, 22:48
ам аз не съм изкала , тя го каза първа , аз просто неможех да си обясня как така изведнъж изкаше повече да не сме приятелки и ей такива . просто се бях объркала от всякаде . !! :neutral: :neutral: :neutral:

Просто отвсякъде не знаеш как да пишеш.

ccdesigns
08-24-2011, 00:24
Щом въобще се колебаеш, значи никога не сте били "Бфф". Винаги сте били просто едни познати. Човек има милион познати, едни повече, други по-малко, но само няколко приятеля :)

iLocker
08-24-2011, 00:28
Ако наистина сте БФФ тази караница не трябва да е проблем за теб. С моя най-добър приятел сме се карали много, за много големи глупости но накрая всичко се е оправяло. Така че ако наистина сте БФФ една караница не трябва да спънка да продължите напред.

CityLightsxx
08-24-2011, 09:19
Прояви малко разбиране! Приятелката ти е минала през труден период и тогава се случва се хората да се развикат на човек, който обичат и да кажат неща , които не мислят, щом ти се е извинила всичко е наред! Просто се е случило и няма за какво да си объркана, казала е че не иска да ти е приятелка, но очевидно не го е мислела!Продължете да сте си приятелки! :)

LeprikonA
08-24-2011, 11:21
Всеки може да е приятел с някого, когато всичко е наред. Истинските приятели биха си запазили отношенията, въпреки разприте.


именно, напоследък само себе си гледате, не мисли как да се правиш на интересна, а как би могла да и помогнеш да и стане поне малко по-добре.