PDA

View Full Version : Аз ли съм сбърканата в цялата ситуация?



babyvy
08-23-2011, 20:04
Здравейте!! Значи с приятеля ми сме заедно повече от 1 година... Та въпросът ми е аз ли съм сбърканата в тази ситуация, която ще поясня по-долу..

Нормално ли е това- когато аз трябва да свърша нещо винаги го правя с желание, винаги съм точна , ПРЕНЕБРЕГВАМ СЕБЕ СИ - това дали ми е зле или ми се яде, дали ми се спи и прочие(въпреки че това е по мое желание), а ако закъснея с 5-10 мин. ми се държи сметка, ако не му звънна също..Както и да е. Днеска неговото държание (което продължава вече дълго време) ме изкара извън нерви и след дълго ядосване се замислих, че може би имам прекалено големи очаквания за него и че аз греша...Смисъл такъв не мога да търпя да ми закъснее с час и половина с оправданието, че се е мотал :X След това го моля да дойде с мен на лекар, защото имам нужда от някаква подкрепа той почва да се цупи, че много трябвало да чака и естествено седя на 20 метра от мен....После пък бил гладен искал да си ходи и за да остане с мен го накарах с 300 зора да дойде в нас да ядем..Тръгна си 1 час преди часа,в който се бяхме разбрали да си ходим пак с някакви тъпи оправдания...Каза ми да му звънна по някое време и аз естествено, ентусиастката - звъня му и той навън с негови роднини ... Та така знам ,че това да си гладен ,изморен и тн - то си е човешко, НО знам ли и аз защо , просто на мен ми е отвратително да знам, че той слага тези неща пред мен. Знам колко гадно звучи това. Просто на мен не ми пука толкова за мене си колкото за него и за това той ми е на първо място...

Знам, че ще кажете, че съм му писнала, НО не искам да слушам такива неща.При нас теми от рода на "Писнах ли ти?", "Задушавам ли те?" и "Обичаш ли ме?" са страшно изчерпани...

Въпросът ми се състои конкретно в това аз ли прекалявам с нещата,които искам..Смисъл не е ли нормално, ПО ДЯВОЛИТЕ, като обичаш някой да ти е на 1во място ,да правиш всичко за него и да пренебрегваш себе си?? Или това,което той прави е нещо нормално и аз съм тази с големите надежди... ЩОТО МИ ПИСНА ДА ПРАВЯ ВСИЧКО ЗА ВСИЧКИ И НИКАКЪВ ОТГОВОР ОТ ДРУГАТА СТРАНА.....

Мерси предварително :):) !!!

xPafx
08-23-2011, 20:12
офф, ти се изкара баси мъченицата.. смешно.

Soraq
08-23-2011, 20:22
Еми, според мен не е хубаво да си казвате до колко часа ще ядете и в колко ще си тръгвате. Казвай му по-често, че го обичаш. :D :D :D

bubkaa93
08-23-2011, 20:26
Ти можеш да го чакаш той не ? хах Говори с тоя кажи му това,което написа сега ,ако се обичате той ще те разбере и ще се промени поне малко.

tuzaro
08-23-2011, 20:28
винаги единия обича повече другия, на колко сте?

saskou
08-23-2011, 20:28
Обясни му, че трябва да порасне и да не е сръдльо.

LeprikonA
08-23-2011, 21:20
намирах се в твоето положение (то май още се намирам).. нещата отидоха съвсем на зле и просто прекратих всичко.. не се оправя само с думи, а с действия, аз не получих действия.

NomNomNom
08-23-2011, 21:23
Аз съм по лесните отговори и решения - заеби го, има по-яки.

blaaablaaablaaa
08-24-2011, 08:28
Брат, кажи му как се чувстваш. В една връзка и двамата трябва да правят жертви.

TheBeliever
08-24-2011, 10:07
Ако той ти беше "на първо място" и искаше на него да му е добре нямаше да го държиш гладен.

Вземи се стегни малко. Светът не се върти около теб.

SisiStrange
08-24-2011, 10:33
Как така считаш за необходимо той да пренебрегва себе си заради теб? :-o Камо ли пък относно такива неща като да си изморен, да си гладен или недоспал. :-o Той е момче! Не, поправка: Той е човек! Нормално да си има нужди и да ги слага пред теб.
Кой знае какво... и аз, докато не можех да ям (диета заради болест) моето момче си тръгна 1-2 пъти по-рано от нас, за да иде да се наяде като нормален човек. Ха, няма да го напъвам да седи гладен само, за да ми държи ръката, докато съм болна 1 час повече.
А теб никой не те кара насила да ПРЕНЕБРЕГВАШ СЕБЕ СИ. Ти си го правиш и мислиш, че е доказателство за любов. На мен пък би ми било неприятно да ходя с някоя момиче, което нон стоп се саможертва за мене и да се чувствам гузно, за което. :-o

elysunny
08-24-2011, 10:47
ох мъка мъка
както каза тузаро винаги единия обича повече, другия

Julliee
08-24-2011, 11:01
Момиче,толкова ли не си разбрала досега,че самоуважението трябва да ти е на първо място.Ако не се уважаваш сама себе си и ако позволяваш на някой да се отнася така с теб,как по дяволите очакваш от хората да се отнасят с теб.Погледни най-напред навътре към себе си и оправи нещата там и оттам всичко ще се изясни и с въпросното момче

Buubka
08-24-2011, 16:38
Момиче,толкова ли не си разбрала досега,че самоуважението трябва да ти е на първо място.Ако не се уважаваш сама себе си и ако позволяваш на някой да се отнася така с теб,как по дяволите очакваш от хората да се отнасят с теб.Погледни най-напред навътре към себе си и оправи нещата там и оттам всичко ще се изясни и с въпросното момче
+1 !!!

buXti4Ka
08-24-2011, 18:24
Аз съм по лесните отговори и решения - заеби го, има по-яки.

+1
ако не те цени не си струва

bbadass
08-24-2011, 18:35
Прекрасно те разбирам :) Явно момчето не е достатъчно джентълмен, дай му да поразгледа тук :arrow: http://therulesofagentleman.tumblr.com/ и да видим дали нещо ще му светне. Ако не... ти знаеш какво следва :)

babyvy
08-24-2011, 18:58
Значи 1во едно Голямо Мерси за отговорите!!

На една възраст сме и двамата - 17....

Видях всички отговори и за тези, които ме критикуват - нещата, които ми казвате - тях ги ЗНАМ!! Точно за това питам дали наистина аз греша, защото го осъзнавам !! :):) Искам да поясня само 1, че по-горе споменах само какво се случи вчера - само за 1то ядене и едната умора, но това продължава от дълго време и започна от много по-големи проблеми, и след всичко един малък проблем, една малка дума изпъква и става от мухата- слон...Надявам се, че ме разбирате :):) Имам някаква нужда да ми покаже някакви чувства и затова умирам от яд заради тези неща! От една страна виждам, че явно аз го обичам повече, а от друга страна, че не съм права и ще се опитам да го преодолея това... А пък от трета страна, че той трябва да е по-джентълмен....Както и да е Благодаря на всички !! :)

valdesbg
08-24-2011, 19:27
Мацка - да правиш всички тия неща няма лошо. Лошото идва, ако не ти се отвръща ПОНЕ с разбиране и уважение. Макар че...както каза някой - щом обичш някой няма да слагаш себе си винаги на първо място. Би трябвало да сте равни.

Проблемацията идва от там че ти му търпиш глупостите и се чувстваш длъжна да даваш отчети. И още повече си задаваш въпроса длаи ти неси в грешка?

Ми всъщност не си - щом ти си точна на срещите значи е нормално да ИЗИСКВАШ и той да е точен. Равноправие му се казва.

Следващия път като реши да ти закъснява му кажи че щом той има това право, значи и ти го имаш(в случая закъсняването е просто пример, ясно ти е че важи за всички неща, които той може да прави а ти не можеш). И не отстъпвай пред никакви оправдания. Ако и тогава не се усети че нещо бая сериозно куца... бих ти препоръчал да не участваш в тая пародия вече.

Такива неща :)