PDA

View Full Version : Приятелят ми не ми вярва заради неговия братовчед!



Demi1
08-23-2011, 22:05
Таа първо здравейте! :) Може би темата не е точно за този част от форума,но ми се стори най-подходящото място..Там значи на 15години съм и имам приятел с който се обичаме.Бяхме заедно преди две години и се разделихме заради глупости..Но ето че след изминалото време се срещнахме отново преди около две месеца и се събрахме.Проблема е там,че братовчеда на момчето,с което съм ме харесва и е казал на приятеля ми че ме бил отворил само и само за да ни скара.Но това не е вярно..Аз дори не съм имала каквито и да е контакти с него.Честно казано не съм имала сексуални контакти с момчета до сега.Та сега приятелят ми се съмнява в мен,защото все пак братовчед му е наговорил сумати лъжи..Иии сега приятеля ми иска да се обеди,че съм девствена..Иска да посетя гинеколог..Проблема е,че не искам майка ми да разбира за това и не знам какво да правя..,затова ви писах за да ми дадете някакъв съвет..Предварително ви благодаря! :)

onestar
08-23-2011, 22:17
Как така приятелят ти ще те принуди да посетиш гинеколог?
'Баси гадното е да вярва точно за такива неща на братовчед си, вместо на теб.

Инак ако си решила все пак да отидеш на преглед, не е нужно майка ти да разбира. Отиваш при личния и си взимаш направление...

lubomirky
08-23-2011, 22:18
изобщо недей да ходиш. ако иска да е с теб, ще ти повярва и т'ва е, няма нужда да ходиш на гинеколог. ако не - да хваща пътя.

Luidgie
08-23-2011, 22:19
Как можеш да допускаш такова отношение? Като не ти вярва разкарай го! Естествено, че като за 15 годишна не е ясно как си изложила защитата си. Кой знае как си се оплела и дали изобщо си се защитила. Ако си казала просто едно "Не е вярно." или "Глупости." всеедно си премълчала и не си казала нищо. Като ти е толкова зор да доказваш на някой невинностат си, говори с майка си и й обясни. Тя едва ли би се разгневила, като знае, че малкото и момиченце е все още малкото и момиченце. Все пак е напълно безсмислено да правиш това, за да докажеш на някакъв си пикльо, невинностат си.

DragonLady
08-23-2011, 22:20
Къв е тоя че да му доказваш девствеността си? Ако ще да ти вярва, за него си е! Никакви гинеколози заради един путьо.

freedomgirl159
08-23-2011, 22:23
Ако те обича ще ти повярва , а няма да вярва на измислиците на братовчед му . :) Не трябва да имаш разправий с майкати защото гаджето ти не ти вярва и иска да посетиш гинеколог. :)

Demi1
08-23-2011, 22:26
Да напълно сте прави всички.Все пак ако той ме обича истински ще ми повярва.. (: Съгласна съм с freedomgirl159 защото няма как да кажа на майка си поради причината,че тя много харесва приятеля ми..Просто нямам смелост да й кажа ,,Майко тай не ми вярва заради еди си кво си".. Просто няма да мога да събера кураж.Наистина много ви благодаря на всички! :)

fenkaaa
08-23-2011, 23:08
I momcheto ne e pravo,no vse pak naistina,ne e nujno maika ti da razbira.. wzimash si edno naprawlenie i otiwash ;) .. no ne e nujno da se stiga do tam,za da dokajesh neshto na nqkoi si :)

P.P: izwinqwam se za latinicata,prosto w momenta nqma kak da pisha na kirilica :(

ccdesigns
08-23-2011, 23:15
На мен някоя ако иска по какъвто и да е начин да си доказвам девствеността си, директно и бия шута. Къв е тоя пикльо, че да иска нещо такова от теб.

SisiStrange
08-24-2011, 04:49
Да си гледа работата. По-обидно нещо не съм чувала. Ще идеш ти да ръснеш 20 кинта за гинеколог да те разкрачва там, за да се доказваш на някого. А колко момичета отдавна нямат ципи, защото са се скъсали, докато карат колело/яздят кон/правят шпагат и тн? Аз например бях така. Не стига цялото унижение и цялата занимавка, ами накрая и да излезе, че си "лъжкиня". Мани го тоя. Да си ходи с братовчед си като не ти вярва.

Cellmate
08-24-2011, 04:59
Какво го нападнахте пича? Най-обидното нещо било и какво ли още не. Даже много коректно го е казал. Можел е да каже: "Сваляй гащите да видя" или "Дай да го направим, за да съм сигурен". Ако я обича, щял да й вярва...аха...ако това беше така, всяка връзка щеше да е прерфектна. Не го защитавам и не казвам, че е правилно, но съм убеден, че той смята, че постъпва коректно спрямо нея. Големи моралисти и любовчии станахте. Недейте да вярвате много на сапунките, в които Диего/Хасан вярва на Хуанита/Айлем
безусловно, защото я "обича".

SisiStrange
08-24-2011, 05:10
Не вярвам на никакви сапунки.
Никой дума не е казал за безусловна любов.
Той, ако не и вярва за най-важните неща, нямат бъдеще заедно.
А и хич не си представям колко трябва да е безмозъчен, за да се върже на такава плоска лъжа. На тия години от 2 метра им личи като си харесват някого. Би следвало да е забелязал, че братовчед му залита по гаджето му. И да не е, факта, че вярва на братовчед си показва най-малкото, че не я познава. Това не са дреболии. Едно момиче или е склонно да се хване да се отваря с някой, с когото няма връзка (и то роднина на гаджето и), или не е.

Cellmate
08-24-2011, 05:15
Да, права си, малки са. Много им разбират главите кой лъже и кой-не? Както и да е. Пак повтарям: не одобрявам това, което й е казал, но все пак е можело и да е по-зле. Нали знаеш - любовта върви с ревността, а ревността не знае доверие.

bubblef93
08-24-2011, 05:24
Не вярвам на никакви сапунки.
Никой дума не е казал за безусловна любов.
Той, ако не и вярва за най-важните неща, нямат бъдеще заедно.
А и хич не си представям колко трябва да е безмозъчен, за да се върже на такава плоска лъжа. На тия години от 2 метра им личи като си харесват някого. Би следвало да е забелязал, че братовчед му залита по гаджето му. И да не е, факта, че вярва на братовчед си показва най-малкото, че не я познава. Това не са дреболии. Едно момиче или е склонно да се хване да се отваря с някой, с когото няма връзка (и то роднина на гаджето и), или не е.
Напълно съм съгласна :)

Anichkaxxwee
08-24-2011, 06:17
Да си гледа работата. По-обидно нещо не съм чувала. Ще идеш ти да ръснеш 20 кинта за гинеколог да те разкрачва там, за да се доказваш на някого. А колко момичета отдавна нямат ципи, защото са се скъсали, докато карат колело/яздят кон/правят шпагат и тн? Аз например бях така. Не стига цялото унижение и цялата занимавка, ами накрая и да излезе, че си "лъжкиня". Мани го тоя. Да си ходи с братовчед си като не ти вярва.

+

tuzaro
08-24-2011, 07:54
ебaти филма :lol: :lol: :lol:

LeprikonA
08-24-2011, 08:21
Как така приятелят ти ще те принуди да посетиш гинеколог?
'Баси гадното е да вярва точно за такива неща на братовчед си, вместо на теб.

Инак ако си решила все пак да отидеш на преглед, не е нужно майка ти да разбира. Отиваш при личния и си взимаш направление...

+

powerman
08-24-2011, 08:30
Тегли им една майна,показваш среден пръст и това е мисля ,че те двамата са се наговорили да си правят с теб майтапи :-x

Anesha17
08-24-2011, 10:23
Пф,за какво те кара такива глупости,изобщо недей да ходиш.Вие сте били скъсали,ако иска да е с тебе ще бъде дори и да си девствена и да не си девствена и всички останали варианти.Бахти момчето...

elysunny
08-24-2011, 10:49
доверието е основата на една връзка

Anichkaxxwee
08-24-2011, 10:53
доверието е основата на една връзка

+

Julliee
08-24-2011, 10:57
Най-важното в една връзка е доверието.След като приятелят ти не ти вярва-майната му!!Нямаш си и на идея едни злобни чавки до какви долни нива паднаха само и само да ме разделят с приятеля ми.Наговориха ми всякакви глупости за него :o :o :o Първото нещо,което направих беше да го питам дали са верни...Ако той наистина държеше на теб щеше да проведе един цивилизован разговор първо и след тва да те съди

WhereIsTheLove
08-24-2011, 11:01
Каквото и да кажа ще повторя хората преди мен .. наистина ако той те обичаше и ти вярваше нямаше да те кара да си правиш изследвания и т.н .. а и какъв е този братовчед ? Той толкова ли е малоумен и толкова ли не уважава братовчед си че да иска да ви скара ... Апък ако бях на твое място и той наистина МНОГО настоява да отида на генеколог за да се убеди , щях да го направя само и единствено за да му натрия носа и да му кажа : Ето видя ли .. нищо няма .. айде сега сбогом и дано започнеш да вярваш на момичетата за напред :) !

Str1k3r
08-24-2011, 11:16
Ш ги счупя

Maaggiiee
08-24-2011, 11:24
Къв е тоя че да му доказваш девствеността си? Ако ще да ти вярва, за него си е! Никакви гинеколози заради един путьо. + Тоя нормален ли е??? :?

marti93
08-24-2011, 12:20
тегли една майна на приятеля ти!!!или иска да спи с теб и тва е номер ,за да склониш ,че уж да се убеди ,че си девствена .или ти няма никаква вяра и вярва на всеки слух ,затова не си заслужава да си с него.

xPafx
08-24-2011, 13:40
Да та закара на генеколог

bubkaa93
08-24-2011, 16:12
Ходили сте минали са две години и сега пак тръгвате,а ти може през това време и да си спала с някой и тоя заради това ще те зареже ? Никъде недей да ходиш,ако те обича,както казваш ще ти повярва.

Priceless
08-24-2011, 16:14
ебaти филма :lol: :lol: :lol:

justgirl19
08-24-2011, 16:17
Луда ли си ... според мен,ако те обичаше щеше да ти повярва,а не да те кара да ходиш на генеколог. И все пак,ако си решила да отидеш не е нужно да казваш на майка си.Както вече казаха преди мен,просто отиваш при личния лекар взимаш си направление и готово. :)

sokokoko
08-24-2011, 16:43
изобщо недей да ходиш. ако иска да е с теб, ще ти повярва и т'ва е, няма нужда да ходиш на гинеколог. ако не - да хваща пътя.

this.

Ducky
08-24-2011, 16:45
Каквото и да кажа ще повторя хората преди мен .. наистина ако той те обичаше и ти вярваше нямаше да те кара да си правиш изследвания и т.н .. а и какъв е този братовчед ? Той толкова ли е малоумен и толкова ли не уважава братовчед си че да иска да ви скара ... Апък ако бях на твое място и той наистина МНОГО настоява да отида на генеколог за да се убеди , щях да го направя само и единствено за да му натрия носа и да му кажа : Ето видя ли .. нищо няма .. айде сега сбогом и дано започнеш да вярваш на момичетата за напред :) !

точно !

wankata7
08-24-2011, 18:20
Може би ще прозвучи грубо но ако те обичаше щеше да ти вярва! Не си прави главоболия заради него :)