PDA

View Full Version : Странен въпрос ..



ssweetcandy
08-23-2011, 23:06
Може темата да не е за тук и съжалявам ако не съм уцелила мястото и . :) .
Миналата седмица излизах с приятели и едното момиче беше с очила с диоптър аз исках да ги пробвам и да се видя как изглеждам с тях. Сложих си ги и супер много се харесах и всички ми казаха , че ми ходят :) . Аз обаче нямам сериозен проблем с очите и не съм за очила , а искам да си взема като нейните. Искам да ви попитам случайно да сте чували и мислите ли,че е възможно да има очила наподобяващи очила с диоптър,но да нямат диоптър? Благодаря предварително :-)

DisturbiaV
08-23-2011, 23:09
Има да.Отиваш в оптика,харесваш си рамки и си ги поръчваш като кажеш да са без диоптер :)

pressiana
08-23-2011, 23:16
Ох, моля те, не се обиждай, ама.. не знаеш какво бих дала, за да нямам този проблем с очите.. и да не ми се налага да нося очила/лещи. Радвай се, че имаш перфектно зрение, купи си примерно за компютър, или пък от тези, наподобяващи рей бан, с прозрачни стъкла, ама според мен е тъпо да си вземеш очила с диоптрични рамки просто ей така.. Това си е само мое мнение, разбира се.

SilverRain
08-23-2011, 23:32
И как си се видяла като са с диоптер ....

ccdesigns
08-24-2011, 00:53
^Снимка?

Иначе на някои хора наистина много им отиват, но според мен няма смисъл просто ей така да си взимаш. По-яко ще е да си вземеш цветни лещи за очи (ако не се лъжа има такива :D) без диоптер :D

iLocker
08-24-2011, 01:08
^Снимка?

Иначе на някои хора наистина много им отиват, но според мен няма смисъл просто ей така да си взимаш. По-яко ще е да си вземеш цветни лещи за очи (ако не се лъжа има такива :D) без диоптер :D

Дам има такива лещи, но една приятелка си взе и не беше толкова яко колкото очаквахме :)

Но все пак това за очилата си е лично нейно решение, въпреки че някой хора биха дали какво ли не за да не носят очила/лещи :)

Ако наистина ти ходят, и което е по важно, ако наистина се харесваш с очила вземи си :)

titinkaa
08-24-2011, 06:53
Има да.Отиваш в оптика,харесваш си рамки и си ги поръчваш като кажеш да са без диоптер :)
+