PDA

View Full Version : Моля за предложения



fenkaaa
08-23-2011, 23:56
Здравейте :) Преди време съчетах ФДТ и пудра и се получи много добре и мисля пак да опитам.Използвам ФДТ на Импала - 5тица .. и се чудя каква пудра да си взема,не искам да е някой буклук да стои на петна :) В същото време да се съчетава с ФДТ-на ми.Ако имате предложения казвайте и ако не ви мързи може да пуснете някоя снимка на продукта или как стои върху вас :)

sm_95
08-24-2011, 06:14
Най-добре си вземи също пудра на Имапала. Най-добре ще се съчетава.
А по принцип за всяка пудра и всеки продук ще срещнеш различни мнение. Това как ще ти стои зависи от кожата ти, от това как я нанасяш и т.н.

sexa_na_kompleksa
08-24-2011, 10:17
На мен ми харесват продуктите на Inglot.

Runaway11
08-24-2011, 10:49
Съгласна съм с първото мнение..имам пудрата на Импала и не е лоша 8-)

Tiin
08-24-2011, 11:35
Аз имам пудра на Орифлейм и съм много доволна

SunT
08-24-2011, 12:09
Аз имам пудра на Орифлейм и съм много доволна
+ както и фдт на Орифлейм

LeDa
08-24-2011, 12:14
Импала е най-лошото нещо, което можеш да си причиниш на кожата, може за момента да не се вижда, но.... А още повече върху некачествен ФДТ за 5 лева да нанесеш и вероятно също толкова некачествена пудра на същата марка - не ти ли тежи на лицето? На всичките ми приятелки, които използват Импала, лицата им изглеждат страшно неестествено. Вероятно вече си свикнала, но ако си купиш хубав фдт на Виши или Лореал (казвам г/д марките, които почти всеки може да си позволи, това все пак е лице и трябва да полагаме за него нужните грижи) и ще видиш каква огромна разлика ще има - най-малкото ще усетиш как лицето ти "диша".

zlatit0o
08-24-2011, 13:24
^ Съгласна!
Излъгах се да ползвам импала близо 2 месеца и до сега не мога да се отърва от пъпки. На всичкото от горе наистина не стои естествено.