PDA

View Full Version : Да ли му пука ?



imyourself
08-24-2011, 01:43
Здравейте ! Искам вашето мнение и помощ. От скоро се зарибявам с едно момче , излиза ли сме два пъти.Той учи в друг град идва си уикендите да види техните и също така и приятелите му . Първият път бяхме на кафе и си говорихме само . Вторият път първоначално си говорихме , след това започнахме се закачаме и после стигнахме до целувки и тем подобни работи :) . Понякога вечерта си пишем и СМС-и , той ми пише от рода '' kak si mrysnicooo ;*:*;* '' и тем подобни. След втората среща аз му заявих ,че не съм играчка и той ми отвърна ,че го знае това . Той твърди ,че му пука за мен . Да ли наистина му пука за мен ? Може ли да се получи нещо между нас ? Ако искам преценка от приятел/ка те ще ми отвърнат с позитивен отговор ,за да не ме разочароват . Благодаря на всеки предварително за изказаното мнение .

iLocker
08-24-2011, 01:48
Здравейте ! Искам вашето мнение и помощ. От скоро се зарибявам с едно момче , излиза ли сме два пъти.Той учи в друг град идва си уикендите да види техните и също така и приятелите му . Първият път бяхме на кафе и си говорихме само . Вторият път първоначално си говорихме , след това започнахме се закачаме и после стигнахме до целувки и тем подобни работи :) . Понякога вечерта си пишем и СМС-и , той ми пише от рода '' kak si mrysnicooo ;*:*;* '' и тем подобни. След втората среща аз му заявих ,че не съм играчка и той ми отвърна ,че го знае това . Той твърди ,че му пука за мен . Да ли наистина му пука за мен ? Може ли да се получи нещо между нас ? Ако искам преценка от приятел/ка те ще ми отвърнат с позитивен отговор ,за да не ме разочароват . Благодаря на всеки предварително за изказаното мнение .

Много зависи от момчето, но такива връзки не траят дълго време :)
Бих ти казал да опиташ с някой от твоя град но това си лично твой избора. Все пак се учим от грешките си и каквото и да направиш ще е правилно стига да си го решила ти :)

imyourself
08-24-2011, 01:53
благодаря много за изказаното мнение, ще видя този уикенд какво може да се случи :) и да така е човек се учи от грешките си :)

Cellmate
08-24-2011, 02:03
'' kak si mrysnicooo ;*:*;* ''

Пълен мастър !
Иначе не, няма да се получи нищо.

fenkaaa
08-24-2011, 02:37
Здравейте ! Искам вашето мнение и помощ. От скоро се зарибявам с едно момче , излиза ли сме два пъти.Той учи в друг град идва си уикендите да види техните и също така и приятелите му . Първият път бяхме на кафе и си говорихме само . Вторият път първоначално си говорихме , след това започнахме се закачаме и после стигнахме до целувки и тем подобни работи :) . Понякога вечерта си пишем и СМС-и , той ми пише от рода '' kak si mrysnicooo ;*:*;* '' и тем подобни. След втората среща аз му заявих ,че не съм играчка и той ми отвърна ,че го знае това . Той твърди ,че му пука за мен . Да ли наистина му пука за мен ? Може ли да се получи нещо между нас ? Ако искам преценка от приятел/ка те ще ми отвърнат с позитивен отговор ,за да не ме разочароват . Благодаря на всеки предварително за изказаното мнение .

Много зависи от момчето, но такива връзки не траят дълго време :)
Бих ти казал да опиташ с някой от твоя град но това си лично твой избора. Все пак се учим от грешките си и каквото и да направиш ще е правилно стига да си го решила ти :)

+1

MaLkaTa_LaDy
08-24-2011, 05:54
Ахахааа "мръсницо"!!!! :lol: Как му позволяваш да ти говори така след втората среща? Заеби го тоя мръсник...

blaaablaaablaaa
08-24-2011, 08:12
Зависи от момчето. Опитай си късмета, с времето ще разбереш дали ще излезе нещо.

LeprikonA
08-24-2011, 08:16
доста е раничко да се каже, мисля, че даже не се познавате като хората, че да мислиш и какво ще се получава, ако се получава изобщо. просто се остави по течението и ще видиш как всичко някак ще се нареди.

П.С кажи му да внимава с определенията към теб, най-малкото имай уважение към себе си.

wankata7
08-24-2011, 08:49
доста е раничко да се каже, мисля се, че даже не се познавате като хората, че да мислиш и какво ще се получава, ако се получава изобщо. просто се остави по течението и ще видиш как всичко някак ще се нареди.

П.С кажи му да внимава с определенията към теб, най-малкото имай уважение към себе си.

Съгласен :)

glezan4e
08-24-2011, 09:49
Ахахааа "мръсницо"!!!! :lol: Как му позволяваш да ти говори така след втората среща? Заеби го тоя мръсник...

+1

какво мислиш, че ще поиска от теб щом това ти пише след втората среща?! според мен ако има сериозни намерения ще се опита да е малко по-романтичен в началото.. аз бих се отдръпнала, за да проверя реакцията му ;) играй малко, използвай стратегия, не се хвърляй като сляпа в ръцете на всеки, който ти направи впечатление ;)

Anesha17
08-24-2011, 10:18
Луди ли сте,това са просто закачки,закачливи думи,все едно на вас в училище или на улицата не ви се е случвало да ви наречат ``мръсница``,щото на мене редовно ми се случва да чуя такава дума от момче,с което съм си само приятелка,без никакви чувства.Това са просто шеги,какво искате да й каже: ``Еййй,монахинке`` ли? :D:D
По въпроса нищо не губиш да опиташ,ние не можем да ти кажем как ще протече връзката,ако видиш,че не върви-късаш и това е.

LeprikonA
08-24-2011, 10:46
Луди ли сте,това са просто закачки,закачливи думи,все едно на вас в училище или на улицата не ви се е случвало да ви наречат ``мръсница``,щото на мене редовно ми се случва да чуя такава дума от момче,с което съм си само приятелка,без никакви чувства.Това са просто шеги,какво искате да й каже: ``Еййй,монахинке`` ли? :D:D
По въпроса нищо не губиш да опиташ,ние не можем да ти кажем как ще протече връзката,ако видиш,че не върви-късаш и това е.

зависи кой кога как защо го казва.. и все пак не звучи добре точно в този случай.

elysunny
08-24-2011, 10:51
Понякога вечерта си пишем и СМС-и , той ми пише от рода '' kak si mrysnicooo ;*:*;* ' .

:razz: :razz: :razz:


според мен момчето е от типа дебна да ебна
ама пък не чета мисли и няма как да ти отговоря на въпросите :-o

ivcheto0o
08-24-2011, 12:18
Никой не може да бъде сигурен за неговите намерения.Според мен по-добре не се занимавай,все пак ще с виждате доста рядко.Пък и този смс и според мен е неподходящ,но както и да е.

marti93
08-24-2011, 12:34
не !излизали сте 2 път ,освен симпатии и привличане ,др едва ли има .съвета ми е да нямаш очаквания,защото сте от различни градове,но можеш да преживееш един страхотен флирт или секс :)

xPafx
08-24-2011, 13:35
Явно на момчето му е скучно и се чуди с кое момиче да се поебава..
:lol: :lol:
Нищо няма де си получи. :lol:

Julliee
08-24-2011, 13:41
Дали му пука?! Миличка,та той е луд по теб..Чувам вече сватбени камбанки... :? :?

Зарязвай го тоя...Единственото,за което му пука е да те вкара в леглото.Не знам как го обмисляш още.Ако някой на 2-рата среща ми каже така ще види колко хубаво изглеждам в гръб..

coolgirl556
08-24-2011, 14:10
Според мен не .... дали заради този SMS който ти е писал , според мен показва какво иска от теб.......

AnotherDay
08-24-2011, 20:52
Човека иска просто да има какво да бодне като се прибере в родното градче, нещо различно. Ако това за теб е получаване - да ще се получи.

Luidgie
08-24-2011, 22:13
ДаЛи му пука незнам. Ама аз такива смс-и пиша на приятелките си в 1-2ч. Хем ги будиш, хем се ебаваш с тях. Прави си изводите.