PDA

View Full Version : Малко помощ.... :)



borka94
08-24-2011, 06:49
Ако може някой да помага :)
От два дни ми се гледа някой хубав сериал (не обичам турските) ,но не мога да си намеря такъв.Сериалите,които съм гледала са: One tree hill,Supernatural,Friends,Smallville,True blood,Pretty little liars,Teen wolf,Vampire diaries,The war at home,Two and a half men,Lost,Lie to me,Prison break,harper's island,Malcolm,Desperate housewives ии Стъклен дом-май това са всички :D :D .Ако някой е гледай нещо различно и му е харесал сериала да споделя ,чее мноого ми се гледа нещо ново :) :)
Благодаря предварително :) :)

MagicSmiles23
08-24-2011, 06:56
Ако може някой да помага :)
От два дни ми се гледа някой хубав сериал (не обичам турските) ,но не мога да си намеря такъв.Сериалите,които съм гледала са: One tree hill,Supernatural,Friends,Smallville,True blood,Pretty little liars,Teen wolf,Vampire diaries,The war at home,Two and a half men,Lost,Lie to me,Prison break,Malcolm,Desperate housewives ии Стъклен дом-май това са всички :D :D .Ако някой е гледай нещо различно и му е харесал сериала да споделя ,чее мноого ми се гледа нещо ново :) :)
Благодаря предварително :) :)

Ето едно предложение :)
Страхотен сериал.. който не го е гледал да го гледа.. заслужава си..

Накратко..
Резюме: Д-р Кал Лайтман може да засича истината като анализира лицето, тялото, гласът и речта на хората. Когато някой си разклати рамото или си завърти ръката, или когато си повдигне долната устна, Лайтман знае, че той лъже. Като анализира лицевите изражения, той дори разбира чувствата - от скрито възмущение, през сексуално привличане до завист. Но д-ра разбира, че тези негови способности са едновременно дарба и проклятие за личния му живот, тъй като семейство и приятели се лъжат и мамят с лекотата, с която престъпниците и непознатите го правят.

От писателят Самюел Баум и продуцентите на " 24 " и " Развитие в застой " идва " Лъжи ме ", завладяваща драма, вдъхновена от научните изследвания на д-р Пол Екман, експерт в реалния живот, който може да вижда уликите, вградени в човешкото лице, тяло и глас, така засичайки кога някой при разследване лъже или просто казва истината.

Лайтман оглавява отбор от експерти в Лайтман Груп, който помага на федералните сили на реда, правителствените агенции и местните полицейски управления в техните най-трудни случаи. Д-р Джилиан Фостър е надарен психолог и професионален партньор на Лайтман, който носи баланс в отношенията им - докато Лайтман се фокусира върху детайлите, Фостър се вглежда в по-голямата картина на нещата. Ели Локър е водещият изследовател на Лайтман, който има толкова голям проблем с естествената тенденция на хората да лъжат, че измисля нова практика по този въпрос - " радикална откровеност ". Райа Торес е най-новият член на агенцията, и е една от малкото естествени таланти в засичането на измамите. Тя има необработена, нетренирана способност да разчита хората, което я прави задължителна сила за включване в екипа.

Линк към първи сезон -> http://zamunda.net/details.php?id=171916&hit=1

borka94
08-24-2011, 07:05
:) горе съм го писала ,ноо няма проблем .Иначе ,да сериалчето е страхотно!!! :grin:

MagicSmiles23
08-24-2011, 07:18
:) горе съм го писала ,ноо няма проблем .Иначе ,да сериалчето е страхотно!!! :grin:
Не съм забелязъл....извинявай.... :oops: Мога да ти препоръчам Анимета? :)

borka94
08-24-2011, 08:48
Това не е ли едно анимационно филмче ? :)

MagicSmiles23
08-24-2011, 09:08
Това не е ли едно анимационно филмче ? :)
Да обаче ИЗОБЩО не е за деца на 12 години! :D Сещаш се...Ако искаш анимета кажи :) Сетих се един сериал който е много добър.Гледала ли си грозната Бети? :)

borka94
08-24-2011, 09:11
олее да гледала съм го до средата на 2 сезон може да го гледам отначало :D

whiteterror
08-24-2011, 12:11
FRINGE?!

BlindedAngel
08-24-2011, 12:55
Теория на големия взрив (The big bang theory) .Няма такива образи, с глас съм се смял не един път 8-)

MagicSmiles23
08-24-2011, 12:59
олее да гледала съм го до средата на 2 сезон може да го гледам отначало :D
Приятно гледане! :D

eclipse06
08-24-2011, 15:29
Skins

JustForFun
08-24-2011, 17:17
Доктор Хаус..
А и Кварталът на богатите.

1n5ub0rd1na73
08-24-2011, 18:28
Lost ("Изгубени").

Hayashi
08-24-2011, 20:08
CSI? XD Ако не си ги гледал има доста време да позагубиш с тях.

wenii
09-07-2011, 22:38
Hellcats ?!