PDA

View Full Version : Най- добрата ми приятелка



killah555
08-24-2011, 09:55
Здравейте,
Искам да ви споделя нещо което никой незнае. Харесвам най- добрата си приятелка, но тя си има сериозен приятел от около 8 месеца. Познаваме се от повече от 8 години. Тя незнае че я харесвам. Какво ще ме посъветвате ? :)

powerman
08-24-2011, 09:58
Сподели и ,но не се надявай на нищо съществено

Maaggiiee
08-24-2011, 10:00
Сподели и ,но не се надявай на нищо съществено Точно трябваше да се сетиш по-рано пич. :?

xoxi
08-24-2011, 10:01
Сподели и ,но не се надявай на нищо съществено

Не, напротив.
Нищо не й казвай, защото това може да съсипе приятелството ви. + момичето си има и приятел.

Maaggiiee
08-24-2011, 10:03
Сподели и ,но не се надявай на нищо съществено

Не, напротив.
Нищо не й казвай, защото това може да съсипе приятелството ви. + момичето си има и приятел. Според теб ще бъде по-добре ако не и сподели и я заблуждава, че са само приятели. :? :o

bubkaa93
08-24-2011, 10:09
Момичето си има приятел от 8 месеца не и казвай ще си развалите приятелството и после ще съжаляваш.

TheBeliever
08-24-2011, 10:14
Според теб ще бъде по-добре ако не и сподели и я заблуждава, че са само приятели. :? :o

Не заблуждава. Те СА само приятели. Колкото по-скоро той осъзнае това, толкова по-добре.

Към автора - трай си ако държиш на приятелството ви.

xoxi
08-24-2011, 10:19
Сподели и ,но не се надявай на нищо съществено

Не, напротив.
Нищо не й казвай, защото това може да съсипе приятелството ви. + момичето си има и приятел. Според теб ще бъде по-добре ако не и сподели и я заблуждава, че са само приятели. :? :o

Да.
Както вече каза някой преди мен, те не са нищо повече от приятели.
А пък съм и сигурна, че неговите чувства са временни.
За едно мимолетно увлечение не си заслужава да съсипва приятелството им или пък връзката на момичето. Глупаво е просто.

DeviL_AsS
08-24-2011, 10:28
Опитай се да я забравиш,ти за нея си само приятел.

LeprikonA
08-24-2011, 10:41
по-скоро не се опитвай да правиш каквото и да е, поне не и сега щом си има приятел. след време, ако нещата с него не вървят можеш да си до нея в правилния момент и ако все още чувстваш същото да имаш шанс да и споделиш, защото сега само ще я изгубиш.

elysunny
08-24-2011, 10:46
ако и кажеш тя ще реши, че ако се получи нещо ще си развалите приятелството (предполагам де ) тъй че нищо не прави

xPafx
08-24-2011, 11:04
намери си хоби.

fenkaaa
08-24-2011, 11:06
Не и казвай нищо,само ще си развалите приятелството :)

Julliee
08-24-2011, 11:06
Ако и кажеш има голяма вероятност да си развалите приятелството.Ако наистина държиш на момичето,можеш само да бъдеш щастлив за нея

ivcheto0o
08-24-2011, 12:14
Вече нищо не можеш да направиш.Ако й кажеш ще си развалите приятелството,а дали си заслужава??Пък и си има сериозен приятел,само ще им създадеш излишни проблеми.

mynichka
08-24-2011, 14:05
Сподели и ,но не се надявай на нищо съществено

Не, напротив.
Нищо не й казвай, защото това може да съсипе приятелството ви. + момичето си има и приятел.

wankata7
08-24-2011, 18:16
Бил съм в подобна ситуация само че аз бях приятеля от 8 месеца само че при нас беше 2 месеца и той и каза и тя ме разкара :x :razz: :razz: Ама по-добре стана тека . Та ако рискуваш може да спечелиш пък може и да загубиш . Не мога да ти дам съвет ! :?

jeezloxxy
08-24-2011, 19:45
Виждам,че не си писал нищо повече от едно съобщение,така че е спам тайм.

Яж зелева салата. :?

pandiflysche
08-28-2011, 19:42
Опитай се да я забравиш,ти за нея си само приятел.

SwEeTMuFFiN
08-28-2011, 19:56
почакай!!!
точно когато е заета, не трябва да й казваш!!! ще изчакаш докато скъсат и ще видиш дали ще изпитваш същото. и аз харесвах най-добрия си приятел, но разбрах че всичко е заблуда и е много хубаво, когато си споделяме като риятели и нищо повече. :)
затова чакай да ти мине

valdesbg
08-28-2011, 20:09
намери си хоби.

+по често да гали делфина:)

pofek
09-04-2011, 15:09
пфф,страхотни мисли....дръж си само на приятелството и това е!

Glamour92
09-04-2011, 15:24
изчакай ги да скъсат и действай

Me4encety
09-04-2011, 15:37
Трай си.Ако скъсат изчакай месец и тогава опитай.

Gr0zDan0v
09-04-2011, 15:40
Момичето си има приятел от 8 месеца не и казвай ще си развалите приятелството и после ще съжаляваш. напълно съм съгласен с Бубето...По-добре изчакай известно време...може и да скъсат..

annonimnna
09-04-2011, 20:30
И да й кажеш, и да не й кажеш, нищо няма да се промени. Казвам го от личен опит! :)
Тя има приятел и вероятно го обича, няма да иска да си разваляте приятелството, защото вероятно много държи на теб...
Само можеш да се радваш за нея... С времето всичко ще си дойде на мястото. Успех :)

sexy_for_you
09-04-2011, 20:35
Имаш 2 варианта.Единият-да й кажеш и да се надяваш,че може да се получи,дори и след време.Вярвам,че едно 8 годишно приятелство би могло да преодолее чувствата,ако не са споделени от нейна страна,така че не мисля,че ще разруши приятелството ви.Ако пък не й казаш,трябва просто да я забравиш.По всевъзможни начини се опитай да го направиш,защото иначе животът ти ще стане кошмар.Успех!

crowberry
09-04-2011, 21:35
Не и казвай.. само ще си развалите хубавото приятелство.

Glamour92
09-04-2011, 21:37
Не и казвай.. само ще си развалите хубавото приятелство.
стига е...ами ако тайничко и тя си го харесва и ходи с другия,само за да ъъ...го забрави? а? :-o
нека филма започне сега

crowberry
09-04-2011, 21:40
Не и казвай.. само ще си развалите хубавото приятелство.
стига е...ами ако тайничко и тя си го харесва и ходи с другия,само за да ъъ...го забрави? а? :-o
нека филма започне сега

Ми, ако скъсат.. какъв е процента да си останат приятели?

sexy_for_you
09-04-2011, 21:42
Не и казвай.. само ще си развалите хубавото приятелство.
стига е...ами ако тайничко и тя си го харесва и ходи с другия,само за да ъъ...го забрави? а? :-o
нека филма започне сега

Ми, ако скъсат.. какъв е процента да си останат приятели?

Голям.Били са приятели толкова дълго.А как той би могъл да живее с мисълта,че е могло да се получи,при положение,че е влюбен в нея?А и както вече казах,едно толкова продължително и предполагам силно приятелство би могло да преодолее и това.

crowberry
09-04-2011, 21:49
Не и казвай.. само ще си развалите хубавото приятелство.
стига е...ами ако тайничко и тя си го харесва и ходи с другия,само за да ъъ...го забрави? а? :-o
нека филма започне сега

Ми, ако скъсат.. какъв е процента да си останат приятели?

Голям.Били са приятели толкова дълго.А как той би могъл да живее с мисълта,че е могло да се получи,при положение,че е влюбен в нея?А и както вече казах,едно толкова продължително и предполагам силно приятелство би могло да преодолее и това.

Аз не бих рискувала, за това му давам и този съвет. Пред мен са се сгромолясвали големи приятелства, след раздяла..

Glamour92
09-04-2011, 21:59
Не и казвай.. само ще си развалите хубавото приятелство.
стига е...ами ако тайничко и тя си го харесва и ходи с другия,само за да ъъ...го забрави? а? :-o
нека филма започне сега

Ми, ако скъсат.. какъв е процента да си останат приятели?

Голям.Били са приятели толкова дълго.А как той би могъл да живее с мисълта,че е могло да се получи,при положение,че е влюбен в нея?А и както вече казах,едно толкова продължително и предполагам силно приятелство би могло да преодолее и това.

Аз не бих рискувала, за това му давам и този съвет. Пред мен са се сгромолясвали големи приятелства, след раздяла..
щом са се сгромолясали,едва ли са били чак толкова големи...по-мъдро е човек да се страхува от сигурността,а не от риска =))

crowberry
09-04-2011, 22:08
^ Но наистина ли си струва да се рискува едно приятелство за нещо, което дори не е сигурно за в бъдеще?

martina22961
09-04-2011, 22:53
в кофти положение си попаднал...тя те смята само и единствено за приятел...нз..може и да ти е гадно, но ще е по-добре да си замълчиш чувствата, понеже ако и кажеш най-много да си развалите напълно отношенията..а ако наистина държиш на нея просто си останете приятели..успех :)

differenTgiirL
09-06-2011, 09:17
в кофти положение си попаднал...тя те смята само и единствено за приятел...нз..може и да ти е гадно, но ще е по-добре да си замълчиш чувствата, понеже ако и кажеш най-много да си развалите напълно отношенията..а ако наистина държиш на нея просто си останете приятели..успех :)

и аз съм на същото мнение бро ^^, не рискувай всичко, което имаш с нея, при положение, че тя те има просто за приятел, а и е обвързана, не рискувай, защото не се знае, какво ще стане за в бъдеще.

Vasoto129
09-06-2011, 17:30
Не храни празни надежди щом тя харесва и ходи с момчета,но трябва все пак да опиташ

the_best_f
09-06-2011, 17:45
Аз пък не мисля, че трябва да опитваш. Момичето има сериозна връзка (предполагам, щом е 8-месечна) и ти като приятелка не би трябвало да разваляш отношенията й с гаджето й. Ако и тя изпитваше същите чувства към теб, най-малкото нямаше да се хваща с момче.

cookie_master
09-06-2011, 18:00
Според мен можеш да й направиш 1-2 намека,ако отвърне-добре за теб.
Ако не,оставате си приятели :)

sasha_90
09-06-2011, 18:03
Не й казвай какво чувстваш,но дори и да го направиш,не очаквай нищо.Момичето все пак си има приятел.