PDA

View Full Version : Вредни навици след секс



wankata7
08-24-2011, 10:38
Тека проблема е че след секс имам нужда да запаля цигара (пушачите ще ме разберат) .Но днес сутринта разбрах че това дразнело приятелката ми :( .Исках да видя вие какво ще кажете по въпроса не мога да ги спра това да го забрави да се крия ли какво да правя заедно сме от 1 година и чак сега ми каза :(

iLocker
08-24-2011, 10:45
Тека проблема е че след секс имам нужда да запаля цигара (пушачите ще ме разберат) .Но днес сутринта разбрах че това дразнело приятелката ми :( .Исках да видя вие какво ще кажете по въпроса не мога да ги спра това да го забрави да се крия ли какво да правя заедно сме от 1 година и чак сега ми каза :(

Ами като не можеш да ги спреш, просто пуши по-малко като си с нея ;) Сдържай да палиш след секс и всичко ще е ок (надявам се :) )

wankata7
08-24-2011, 10:46
Тека проблема е че след секс имам нужда да запаля цигара (пушачите ще ме разберат) .Но днес сутринта разбрах че това дразнело приятелката ми :( .Исках да видя вие какво ще кажете по въпроса не мога да ги спра това да го забрави да се крия ли какво да правя заедно сме от 1 година и чак сега ми каза :(

Ами като не можеш да ги спреш, просто пуши по-малко като си с нея ;) Сдържай да палиш след секс и всичко ще е ок (надявам се :) )


Звучи лесно но не е. :(

Julliee
08-24-2011, 10:46
Нормално е след секс да ти се пуши.С приятели ми обаче нямаме проблема на приятелката ти,тъй като и двамата сме пушачи.Най-добре поговори с нея.Кажи и,че не можеш да откажеш цигарите и след секс това е първото,за което се сещаш.Помоли я за малко разбиране и за да я умилостивиш допълнително и се извини за навика си,който ''разбираш много добре,че е неприятен за нея''.

SisiStrange
08-24-2011, 10:50
Попринцип съм в процес на отказване.
Иначе гледам малкото цигари, които изобщо паля да не са в негово присъствие. Пушила съм след секс пред него общо 2 пъти като първия път още не знаех, че му е наистина неприятно. Свиква се. Това е едно от нещата, за които смятам, че си струва да се прави компромис.

iLocker
08-24-2011, 10:51
Тека проблема е че след секс имам нужда да запаля цигара (пушачите ще ме разберат) .Но днес сутринта разбрах че това дразнело приятелката ми :( .Исках да видя вие какво ще кажете по въпроса не мога да ги спра това да го забрави да се крия ли какво да правя заедно сме от 1 година и чак сега ми каза :(

Ами като не можеш да ги спреш, просто пуши по-малко като си с нея ;) Сдържай да палиш след секс и всичко ще е ок (надявам се :) )


Звучи лесно но не е. :(

Знам, че не е лесно (и аз съм пушач) Но все пак, трябва да се правят жертви. Може би ако опиташ да поговориш с нея, кажи и че ще ги понамалиш малко (или поне ще се опиташ) ;)

wankata7
08-24-2011, 10:57
Благодаря ви много за бързите мнения ще пробвам да поговоря с нея и ще ви кажа какво е станало :)

naQkataRaota
08-24-2011, 10:57
Зариби я и нея да пуши ;) по-лесно ще е

wankata7
08-24-2011, 10:58
Тя когато ми каза днес че я дразнело и ми вика аз ако пушех приятно ли ще ти е и аз казах Да и това може би повече я раздразни :razz: Ще по-говоря с нея :)

SisiStrange
08-24-2011, 10:58
Зариби я и нея да пуши ;) по-лесно ще е
Надявам се, че това беше ебавка. :-o

Eclipsercho
08-24-2011, 11:00
Зариби я и нея да пуши ;) по-лесно ще е
Надявам се, че това беше ебавка. :-o

По темата.. Еми, аз не пуша, мойта пуши.. Дразни ме, но какво.. Да й забраня ли?
Опитай се да не пушиш до нея, да не издишваш дим в нея и няма да ти мрънка толкова.. Ако обичаш някого не би трябвало да го принуждаваш да прави/спира каквото и да е, без той/тя да е съгласен/а. :?

naQkataRaota
08-24-2011, 11:18
Зариби я и нея да пуши ;) по-лесно ще е
Надявам се, че това беше ебавка. :-o

Ами полуебавка, ако така и така в някой момент пропуши, защо да хабят нерви

Иначе една електронна цигара - едно няма да я дразнят дим работи, друго че пушенето си го има (не съм пушил такова нещо и нз до колко е сходно усещането с оригинала)

Maaggiiee
08-24-2011, 11:19
Зариби я и нея да пуши ;) по-лесно ще е
Надявам се, че това беше ебавка. :-o

Ами полуебавка, ако така и така в някой момент пропуши, защо да хабят нерви

Иначе една електронна цигара - едно няма да я дразнят дим работи, друго че пушенето си го има (не съм пушил такова нещо и нз до колко е сходно усещането с оригинала) Полуебавка ако мине номера.Може и да се хване. :D

wankata7
08-24-2011, 11:25
Зариби я и нея да пуши ;) по-лесно ще е
Надявам се, че това беше ебавка. :-o

Ами полуебавка, ако така и така в някой момент пропуши, защо да хабят нерви

Иначе една електронна цигара - едно няма да я дразнят дим работи, друго че пушенето си го има (не съм пушил такова нещо и нз до колко е сходно усещането с оригинала)

Електронната цигара първо е 80 лв и трябва да и се сменяват едни работи което означава още $ пък и не е същото във 4 чеса имаме среща и ще по-говоря с нея :)

SisiStrange
08-24-2011, 11:30
Тъпо е да я навива да си вреди на здравето.

А електронните цигари не са същото. Баща ми има и не може да кара само на нея. Паралелно си пуши и нормални. На едно събиране на родата (където не се разрешава да се дими) си я държа в устата през цялото време и пак веднага след като си тръгна, запали истинска цигара.

TheBeliever
08-24-2011, 11:37
Ето и едно мнение от момиче, в сходно положение с това на приятелката ти.

Непушачка съм. Приятелят ми е пушач. И той като теб иска цигара след секс. И аз се дразнех. Не на цигарата, а на това, че ме зарязваше сама в леглото 3 минутки след като си е извадил оная работа от мен. Поговорихме, обясних му колко обидно ми става и вече не го прави.

Та идеята ми е, че проблемът може да не е точно в пушенето след секс, а в начина и времето, по който го правиш. Недей да скачаш за цигара в момента, в който спрете със секса. Полежете си, гушкай я 2-3-5 минути и чак тогава се изнеси дискретно за така жадувания фас. Тайната е в подхода.

xXxPrivateLovexXx
08-24-2011, 11:46
И аз винаги пуша след секс.Абе да не ти пука на кой кво му харесва :D

PinkiSkinheda
08-24-2011, 12:01
Ми,брат, явно проблемът не е в самите цигари, защото не е казала, че та са й неприятни, а само тези след секс. Питай я кое по-конкретно я дразни.

bubblef93
08-24-2011, 12:29
Тека проблема е че след секс имам нужда да запаля цигара (пушачите ще ме разберат) .Но днес сутринта разбрах че това дразнело приятелката ми :( .Исках да видя вие какво ще кажете по въпроса не мога да ги спра това да го забрави да се крия ли какво да правя заедно сме от 1 година и чак сега ми каза :(

Ами като не можеш да ги спреш, просто пуши по-малко като си с нея ;) Сдържай да палиш след секс и всичко ще е ок (надявам се :) )


Звучи лесно но не е. :(
прав си никак не е лесно да не се пуши след секс ако си пушач напълно те разбирам какво ти е
обясни и че ти е трудно да не запалиш след секс просто ако не и е приятно излез някаде на терасата и пуши на бързо една цигара все пак се е хванала с пушач и значи трябва да те разбира :)

jane_17
08-24-2011, 13:13
Ето и едно мнение от момиче, в сходно положение с това на приятелката ти.

Непушачка съм. Приятелят ми е пушач. И той като теб иска цигара след секс. И аз се дразнех. Не на цигарата, а на това, че ме зарязваше сама в леглото 3 минутки след като си е извадил оная работа от мен. Поговорихме, обясних му колко обидно ми става и вече не го прави.

Та идеята ми е, че проблемът може да не е точно в пушенето след секс, а в начина и времето, по който го правиш. Недей да скачаш за цигара в момента, в който спрете със секса. Полежете си, гушкай я 2-3-5 минути и чак тогава се изнеси дискретно за така жадувания фас. Тайната е в подхода.

;-) Ако я дразнеше толкова много.. нямаше да си мълчи 1 година!!! Най-вероятно наистина е нещо в отношението

anonymous708973
08-24-2011, 14:55
Съгласна съм с TheBeliever. Ако моят беше пушач, би ме издразнило това, че ме оставя сама толкова скоро, а не цигарата. Ако си я пуши в леглото - ок. Дразни ме и когато скача към банята веднага след това.

Sh@d0w
08-24-2011, 14:57
^И мен би ме издразнило подобно поведение.

Радвам се,че след секс с моето момиче винаги оставаме да се гушкаме в леглото,до сега се е случвало само два пъти да и се допуши,но не е скачала веднага към цигарите а първо ме е питала дали може да запали :-)

wankata7
08-24-2011, 15:04
Говорихме и се оказа че съм и пушел в лицето :grin: Сам се учудвам колко съм тъп по някой път :razz: После каза че както казахте по горе не и било приятно веднага да паля и да я оставям ! БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ! :)

fenkaaa
08-24-2011, 15:12
Нормално е след секс да ти се пуши.С приятели ми обаче нямаме проблема на приятелката ти,тъй като и двамата сме пушачи.Най-добре поговори с нея.Кажи и,че не можеш да откажеш цигарите и след секс това е първото,за което се сещаш.Помоли я за малко разбиране и за да я умилостивиш допълнително и се извини за навика си,който ''разбираш много добре,че е неприятен за нея''.

Shturrrche88
08-24-2011, 15:20
Тека проблема е че след секс имам нужда да запаля цигара (пушачите ще ме разберат) .Но днес сутринта разбрах че това дразнело приятелката ми :( .Исках да видя вие какво ще кажете по въпроса не мога да ги спра това да го забрави да се крия ли какво да правя заедно сме от 1 година и чак сега ми каза :(
И аз пуша след секс, моя мъж не пуши, обаче никога не ми се е дразнил...
Може да е била раздразнена, примерно...и проблема да не е точно в пушенето ти след секс, а за това да се е хванала...само предполагам де, не знам.

krem4et0
08-24-2011, 15:24
Електронна цигара има и за по 10-12 лева. На свекъра подарихме такава и у тях си пред свеки пуши нея. Не, че е отказал другите де...но си е решение.
Иначе и двамата сме непушачи и не бих излизала, спала или живяла с пушач. Номер едно изискване ми е.

Freakylol
08-24-2011, 15:24
Ми иди пуши на терасата например и няма да я дразни

bubkaa93
08-24-2011, 16:27
Нормално е след секс да ти се пуши.С приятели ми обаче нямаме проблема на приятелката ти,тъй като и двамата сме пушачи.Най-добре поговори с нея.Кажи и,че не можеш да откажеш цигарите и след секс това е първото,за което се сещаш.Помоли я за малко разбиране и за да я умилостивиш допълнително и се извини за навика си,който ''разбираш много добре,че е неприятен за нея''.

Нямам,какво да допълня. : ))

Shia
08-24-2011, 17:24
Погушкай я 15тина минутки и отиди да пушиш.

На мен ми е гадно като свърши и да трябва да се облечем веднага,защото могат да дойдат хора,което е доста вероятно .

Audiophile
08-24-2011, 18:47
Би ме издразнило, ако след секс девойчето запали цигара (хубаво, че досега все на непушачки съм попадал) 8)


предпочитам да се гушкаме 8)

Shturrrche88
08-24-2011, 18:49
Би ме издразнило, ако след секс девойчето запали цигара (хубаво, че досега все на непушачки съм попадал) 8)


предпочитам да се гушкаме 8)
Аз пък не обичам да се гушкам :D
Преди имах едно гадже, с което си пушехме двамата в леглото-беше ебати кефа. Сега седя на прозореца да пуша, а моя мъж се чувства добре така, защото и той не обича много много гушкането ;)

Violenza
08-24-2011, 19:30
И ние бяхме в същата ситуация. Когато се събрахме той беше заклет пушач от над 10 години, пушеше по 2 кутии на ден. Паленето на цигара ,като действие, след секс не ми пречеше, нито пък съм се обиждала, че ме оставя сама. Но в един момент като цяло не можех вече да издържам пушенето му, защото от много мъничка съм астматичка. И той започна да не пуши в мое присъствие, а малко по-късно ги спря окончателно. Та сега нямаме такива проблеми. Не знам твоята какво толкова се дразни от едното палене на цигара, щом не й вреди, но след като ти е споделила, че за нея е проблем, трябва да направиш някакъв компромис.

GrippingBosh
08-24-2011, 19:46
Тея глупости да я учиш и тя да пуши ги забрави.Ако я обичаш няма да й вредиш на здравето ,нали хаха :lol: камо ли да я пристрастяваш към този вреден и грозен навик...аз не съм пушачка ,но ако гаджето ми го прави след ...тези моменти не би ми било приятно,бих се почувствала пренебрегната.Толкова ли не можеш да се сдържиш да изпуш тъпата цигара :) насладете се на момента !

Poison94
08-24-2011, 20:15
Имам същото мнение като на TheBeliever 8)

GreenFairy
08-25-2011, 07:05
Според мен да не пушиш след секс е доста лесно нещо за отказване, както и цигарата с кафето. Нещата които се водят за най-трудни предпоставки за пушене, не са чак толкова трудни. Аз пуша от доста време вече, с приятеля ми сме имали хиляди скандали относно това, бях ги отказала, сега пак пуша. Преди около година и половина не можех да си представя какво би било ако не запаля след секс... Но по-късно осъзнах, че няма по-гадно нещо от това след хубав, изморителен секс да запалиш цигара. Особено ако си бил оставен без дъх и едвам си поемаш въздух... В момента пуша пред приятеля ми доста по-рядко, когато той играе на компютъра, готви или въобще когато не е плътно до мен. И накрая да дам един съвет: Ако се карате с половинките си относно цигарите, изберете гаджетата си, цигарите не могат да ви дадат нищо полезно :)

SisiStrange
08-25-2011, 08:49
Според мен да не пушиш след секс е доста лесно нещо за отказване, както и цигарата с кафето. Нещата които се водят за най-трудни предпоставки за пушене, не са чак толкова трудни. Аз пуша от доста време вече, с приятеля ми сме имали хиляди скандали относно това, бях ги отказала, сега пак пуша. Преди около година и половина не можех да си представя какво би било ако не запаля след секс... Но по-късно осъзнах, че няма по-гадно нещо от това след хубав, изморителен секс да запалиш цигара. Особено ако си бил оставен без дъх и едвам си поемаш въздух... В момента пуша пред приятеля ми доста по-рядко, когато той играе на компютъра, готви или въобще когато не е плътно до мен. И накрая да дам един съвет: Ако се карате с половинките си относно цигарите, изберете гаджетата си, цигарите не могат да ви дадат нищо полезно :)
Това ми беше кеф да го прочета. :)

buzzzz
08-25-2011, 10:31
Ами аз не пуша, той пуши от време на време, но след секс не го е правил, пък и да го направи не бих се издразнила...

Ние след секс или се гушкаме, или боричкаме 8-)

SlowDownBaby
08-25-2011, 18:21
И на мен определено не ми е приятно приятелят ми като пуши след секс.Вместо да се гушкаме (защото на мен ми харесва ужасно) той веднага пали цигара и определено не ми харесва.Не ми харесва и да дишам дима от цигарите му,казвала съм му,но само на думи ги спира ...
Та можеш все пак да се опиташ,определено приятелката ти ще го оцени :)

SlowDownBaby
08-25-2011, 18:22
Ние след секс или се гушкаме, или боричкаме 8-)



Това е супер сладко :(

ruriiina
08-25-2011, 20:06
еми помисли ако ти беше непушача в ситуацията... :) все едно целуваш пепелник .. опитай .. и цигарата няма да ти даде 2ри рунд в секса нали :) :oops:

mrazqkindergarten
08-25-2011, 20:10
Тея глупости да я учиш и тя да пуши ги забрави.Ако я обичаш няма да й вредиш на здравето ,нали хаха :lol: камо ли да я пристрастяваш към този вреден и грозен навик...аз не съм пушачка ,но ако гаджето ми го прави след ...тези моменти не би ми било приятно,бих се почувствала пренебрегната.Толкова ли не можеш да се сдържиш да изпуш тъпата цигара :) насладете се на момента !

^^ Съгласна съм.

wankata7
08-26-2011, 08:14
това с пепелника ме уби :razz: :razz: Оправихме се вече :)

Shturrrche88
08-26-2011, 10:53
еми помисли ако ти беше непушача в ситуацията... :) все едно целуваш пепелник .. опитай .. и цигарата няма да ти даде 2ри рунд в секса нали :) :oops:
Да, да...дааа добрееее....... :razz:

08-26-2011, 11:12
Ами аз не пуша, той пуши от време на време, но след секс не го е правил, пък и да го направи не бих се издразнила...

Ние след секс или се гушкаме, или боричкаме 8-)
И ний тъй :D
А и не бих се издразнил ако отиде да пуши.. Бих му откраднала цигарата :D

mrazqkindergarten
08-26-2011, 13:56
това с пепелника ме уби :razz: :razz: Оправихме се вече :)

И квоо, ше пушиш ли, нема ли да пушиш? :D

Zaharinka
08-26-2011, 20:36
Еми отивай на терасата или в другата стая. :)

umri
08-26-2011, 23:17
Както ми изтича едно кило пот докат свърша, първата ми работа е да се нагълтам с вода. То разбирам пот, ама тва мойто... пръскам пот като градинска пръскачка. Цигарата е чак след водата. Не знам ти как издържаш да пушиш преди да си пил в тва топло време, ама ти си знаеш.

Иначе можеш да си кадиш цигарата докато си легнал до нея. Ако тя ти е отдясно, хващаш фаса с лявата ръка и си кадиш и издишаш дима наляво, и всички са доволни.