PDA

View Full Version : Приятелки



sizz
08-24-2011, 13:47
Здравейте :).Преди години открих момиче което мислех за наи-добрата си приятелка до сега :(.Ние си сменихме училището си, но после отидохме заедно в новото.Обаче там ни разделиха в различни класове.В моят клас има едно момиче с което стоя на един чин.Така се запозна и момичето с моята приятелка.По лагери ходехме трите заедно, но те винаги ми праваха номера и се държаха гадно.След края на учебната година приятелката ми отиде за ваканцията в друг град.През това време аз се виждах с момичето което стои до мен.И така докато преди 3 дена не се върна моята приятелка.Те отдавна бяха казали, че са наи-добри приятелки, но аз не вярвах.Когато моята приятелка се върна трите излязохме на розходка но те не спряха да ми се подиграват и да ми правят гадни номера.Скоро в едно писмо написах цялата истина за това как се чувствам и го дадох на моята приятелка.А сега страшно съжаляжам и и написах СМС да забрави прочетеното, но в отговор ми отговори другото момиче.Искам да и се извиня но тя не ми дига на телефона и тн. Съвет?

SmilezZz
08-24-2011, 14:09
Нямаш ли грам достойнство и уважение,че след всичкото,което са ти направили - да им се извиняваш. Я,спри да се занимаваш с тях. Не ти трябват подобни "приятели"..

LeprikonA
08-24-2011, 15:07
съгласна. щом се държат по такъв начин с теб за какво са ти? я смело напред имаш толкова много време и ще откриеш истински приятели, не жалки подобия :)

TVDQueen
08-24-2011, 19:33
Искаш ДА ИМ СЕ ИЗВИНЯВАШ?!Те трябва да се извиняват на теб!Браво, че си написала писмото!Сега тея двете ги махаш и си намираш истински приятели.Тея щом са те изоставили ми е ясно колко много са те ценили.Не се занимавай с такива, повярвай ми минала съм по същия път през периода 1-4 клас.После отидох в ново, елитно училище.Намерих си много приятели и най-важното, знам че не биха направили такова нещо.