PDA

View Full Version : Обръкана съм



coolgirl556
08-24-2011, 13:47
От седмица ходя с едно момче , което може би 3-4 месеца ме молеше да излезна но аз - не та не :) тъй като съм прекалено срамежлива
Всичко е перфектно , но там е върпоса че аз съм влюбена в "бившият ми приятел" . Това момче с коет съм сега е просто мечта , може би всичко което съм искала някога от някой но явно не от него :( Мил е , постоянно ми прави комплименти , държи се джентълменски , кара си ме до нас , постоянно ми пише SMS и т.н. но аз не се чувствам много добре с него , не за друго а просто мисля за другият :(
Не искам да лъжа момчето и много се надявам да се привържа към него , все пак от колко малко време ходим .

Какво да направя според вас ?! Да го оставя ли или да изчакам малко да видя дали ще се забравя другият :)

xPafx
08-24-2011, 13:51
тегли си ножа

laughey
08-24-2011, 13:52
еми според мен е добре да останеш за малко сама , за да можеш да си изясниш чувствата и да решиш какво да правиш , а пък този новия ако наистина те харесва толкова мн колкото ти казваш ще те разбере!... :)

Julliee
08-24-2011, 13:53
Имах същият проблем преди година.След като приключих една връзка(момчето замина за чужбина) дълго време бях емоционално затворена по отношение на момчетата.Но тогава срещнах сегашния ми приятел и бившия вече остана само като хубав спомен,а не болезнена рана..Съветвам те да му дадеш малко време.Ако е писано то да е момчето,което да те излекува от бившия,всичко ще се нареди :)

coolgirl556
08-24-2011, 13:55
Имах същият проблем преди година.След като приключих една връзка(момчето замина за чужбина) дълго време бях емоционално затворена по отношение на момчетата.Но тогава срещнах сегашния ми приятел и бившия вече остана само като хубав спомен,а не болезнена рана..Съветвам те да му дадеш малко време.Ако е писано то да е момчето,което да те излекува от бившия,всичко ще се нареди :)

Благодаря много за съвета . Точно така мисля да постъпя и да вида как ще се развият нещата нататък :)

laughey - Ох ако остана сама , че потъна в някаква депресия и пак ще мисля за него, според мен ще му дам шанс може да стане нещо или поне да го забравя :)

xPafx - като чета кво ми пишеш и от това ми идва да си тегля ножа :razz:

laughey
08-24-2011, 14:00
абе в краина сметка виж и кой теб те харесва че да не стане така че да се върнеш при бившия и той да е с друга ,, о и бтв- не сум имала намерение да пиша нещо , дето може да те направи емо!... :D

coolgirl556
08-24-2011, 14:07
абе в краина сметка виж и кой теб те харесва че да не стане така че да се върнеш при бившия и той да е с друга ,, о и бтв- не сум имала намерение да пиша нещо , дето може да те направи емо!... :D

хаха не просто аз леко си имам няква такава депресия .... спокойноо :D
Ами той по скоро не ми е бивш .... с него правихме само секс но аз се влюбих в него ... :( и там е проблема че ако искам да се върна при него .... ще е само за секса

BlindedAngel
08-24-2011, 14:18
Продължи да се е*беш с "бившия" ти и недей занимава свястното момче.Направи услуга и на двама ви и се разделете.Явно си малка още на акъл, не го заслужаваш 8)

coolgirl556
08-24-2011, 14:35
Продължи да се е*беш с "бившия" ти и недей занимава свястното момче.Направи услуга и на двама ви и се разделете.Явно си малка още на акъл, не го заслужаваш 8)

Аз с бившият ми съм прекатила абсолютно всичко преди месеци :)
Просто все още го искам и мисля за него , обсебил ме е и мисля че това момче може да ми помогне да се го забравя и да се влюбя в него и да имаме сериозна връзка :)

LeprikonA
08-24-2011, 14:40
Продължи да се е*беш с "бившия" ти и недей занимава свястното момче.Направи услуга и на двама ви и се разделете.Явно си малка още на акъл, не го заслужаваш 8)

Аз с бившият ми съм прекатила абсолютно всичко преди месеци :)
Просто все още го искам и мисля за него , обсебил ме е и мисля че това момче може да ми помогне да се го забравя и да се влюбя в него и да имаме сериозна връзка :)

сори, ама момчето не ти е парцал! не можеш да го използваш така! ами ако с месеци продължаваш да се надяваш на бившия и к'во - ще последва темичка "ох как да му кажа, че се надявах на него ама то не стана".. мисли не само за себе си!

fenkaaa
08-24-2011, 15:08
Изкарай 1-2 месеца с него,виж как ще протекат нещата.. и ако чувствата ти са все още така объркани.. не го натоварвай и него ;)

wankata7
08-24-2011, 15:17
тегли си ножа



:razz: :razz: :razz: :razz:
По темата:Остави тва момче докато е още рано защото после и на двамата ще ви е гадно :)

Ducky
08-24-2011, 15:57
Може пък и да ви потръгнат нещата с новото момче, поостани с него ... Пък и ти казваш, че си вече всичко си приключила с бившия, така че, и да искаш да си с него едва ли ще стане.. Освен това сте заедно само от седмица с новият ..

Priceless
08-24-2011, 16:13
И заглавието ти е обръкано.

elysunny
08-24-2011, 18:02
объркана си верно е, живота е тъп нали ?
имам решение: тегли си ножа ( както вече казаха)

jeezloxxy
08-24-2011, 19:43
Толкова фейл има в тая тема,че...................
Не стига,че си зле с обвързванията,а и нараняваш хората около теб. Такива като теб трябва да останат сами за известно време,че ако аз бях на мястото на новия,АЗ сам щях да ти тегля ножа... :-x
Не знам на колко си,ама това държание тип "Трябва да ги сменям като носни кърпички" е тъпо,недорасло и,с една дума,присъщо на 11-13 годишните.

coolgirl556
08-25-2011, 12:05
Толкова фейл има в тая тема,че...................
Не стига,че си зле с обвързванията,а и нараняваш хората около теб. Такива като теб трябва да останат сами за известно време,че ако аз бях на мястото на новия,АЗ сам щях да ти тегля ножа... :-x
Не знам на колко си,ама това държание тип "Трябва да ги сменям като носни кърпички" е тъпо,недорасло и,с една дума,присъщо на 11-13 годишните.

Чакай малко кой каза че ги смяням като носни кърпички
От началото на годината съм си нямала приятел :) Освен това момче в което още съм влюбена. Просто искам да започна едно ново начало
Дано някой ден не попаднете в моето положение тъй като не е толкова лесно , говоря за депресията в което съм :) не че има значение това :)
и не на 17 години съм

agapiseme
08-25-2011, 12:29
Остави момчето,с което си сега. Не го наранявай по този начин.

imyourself
08-25-2011, 15:46
бях в същата ситуация преди месеци ... дай му шанс с времето ще се привържеш много към него (nod)