PDA

View Full Version : Бременна?



UltraBlue
08-24-2011, 19:09
Здравейте.Приятелката ми беше в Гърция за един месец и се върна на 8 август..и тогава и дойде цикъла..от тогава правихме секс няколко пъти..но кондома не се е късал или изхлузвал и не е била в овулация когато сме го правили.. но в последните дни тя качи 2-3 кг и корема и стана по-голям и това ни кара да се притесняваме...по принцип цикъла трябва да й дойде утре но миналия месец и закъсня и й дойде на 8-ми вместо на 25-ти миналия месец..Моля да си изкажете мнението по въпроса и дали има някаква възможност да е цветна бременност? :(

kalpazanka
08-24-2011, 19:11
Ако е цветна, да си направи тест с първа сутрешна урина и за предпочитане да е друга марка. Може да вземе и два теста, пак различна марка.
Да отиде при гинеколог задължително, дори тестовете да са отрицателни.

Dyany10000
08-24-2011, 19:13
Не се е скъсал, не се е изхлузил..... бате, бащата на "детето" май не си ти а хлебозавода...

granger
08-24-2011, 19:15
Гърция - друг климат - както знаем промяната в климата води до промени в цикъла! Качила е 2,3 кг възможно е пак от смяната на климат и други фактори. Не смятам,че има повод за притеснение, но като искате да сте сигурни и спокойни-гинеколог. Може и тест, те отчитат цветната!

thegreenzombie
08-24-2011, 19:15
бате, бащата на "детето" май не си ти а хлебозавода...

+1... наистина е възможно просто да си похапва повече от необходимото... 8-)

08-24-2011, 19:40
Ох, човеко, приятелката ти просто е напълняла!
Корем се появявава чак в 5тия месец от бременността и след като не е имало гафове и не е била в овулация тогава за какво се притесняваш?? :D

UltraBlue
08-24-2011, 19:45
Ох, човеко, приятелката ти просто е напълняла!
Корем се появявава чак в 5тия месец от бременността и след като не е имало гафове и не е била в овулация тогава за какво се притесняваш?? :D

Просто се притеснихме понеже тя е на диета и не яде такива храни от който се качва а и през ден ходиме на фитнес аз си тренирам за мусколи а тя кардио и при диета и кардио незнам как може да качи 2-3 кг толкова бързо..

08-24-2011, 19:46
Ох, човеко, приятелката ти просто е напълняла!
Корем се появявава чак в 5тия месец от бременността и след като не е имало гафове и не е била в овулация тогава за какво се притесняваш?? :D

Просто се притеснихме понеже тя е на диета и не яде такива храни от който се качва а и през ден ходиме на фитнес аз си тренирам за мусколи а тя кардио и при диета и кардио незнам как може да качи 2-3 кг толкова бързо..
Може да е качила мускулна маса?
Може и да е от това че скоро трябва да й дойде?
Корем се подува при ПМС.

Dyany10000
08-24-2011, 19:48
Ох, ох, ох, ооохх.... хора, научете се да правите разлика м/у безопасен секс и рисков полов акт :?

UltraBlue
08-24-2011, 19:48
Може би не може да спазва диетата и си похапва тайно пържени картофки и хляб скришно от мен :D :D :D

08-24-2011, 19:50
Ох, ох, ох, ооохх.... момичета, научете се да правите разлика м/у безопасен секс и рисков полов акт :?
Това по какъв повод беше?

Buubka
08-24-2011, 19:54
не ям пържени картофки ... а така ми се ядат :D.
Хора дано пак съм се филмирала и вси4ко да е наред !!!

08-24-2011, 19:55
не ям пържени картофки ... а така ми се ядат :D.
Хора дано пак съм се филмирала и вси4ко да е наред !!!
Филмирала си се.

Buubka
08-24-2011, 20:02
не ям пържени картофки ... а така ми се ядат :D.
Хора дано пак съм се филмирала и вси4ко да е наред !!!
Филмирала си се.
ДАЙ БОЖЕ !!

glezan4e
08-24-2011, 20:08
Ох, човеко, приятелката ти просто е напълняла!
Корем се появявава чак в 5тия месец от бременността и след като не е имало гафове и не е била в овулация тогава за какво се притесняваш?? :D

абсолютно!

08-24-2011, 20:15
Симптоми на бременност

- Подуване на корема:
При някои жени се появява усещане за увеличаване или подуване на корема, но обикновено през първото тримесечие от бременността се наблюдава съвсем минимално увеличаване на теглото на бъдещата майка. През този ранен период от бременността е съвсем нормално теглото на жената да се увеличава с около 0.450 кг на месец.
0.450кг. на месец, не 2-3 килограма на седмица.
И ви казах, че това с подуването на корема е просто ПМС.

Buubka
08-24-2011, 20:24
Симптоми на бременност

- Подуване на корема:
При някои жени се появява усещане за увеличаване или подуване на корема, но обикновено през първото тримесечие от бременността се наблюдава съвсем минимално увеличаване на теглото на бъдещата майка. През този ранен период от бременността е съвсем нормално теглото на жената да се увеличава с около 0.450 кг на месец.
0.450кг. на месец, не 2-3 килограма на седмица.
И ви казах, че това с подуването на корема е просто ПМС.
Благодаря ти :-)

wankata7
08-24-2011, 20:29
Не се е скъсал, не се е изхлузил..... бате, бащата на "детето" май не си ти а хлебозавода...


:razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :D :D убиии ме :D:D

buzzzz
08-24-2011, 20:34
Не е била в овулация, пазили сте се, презервативът не се е скъсал - мм, мисля, че ще е първата забременяла по такъв начин 8-)

Ха-ха, я стига сте се филмирали... Пък ако при бременност се качваха 2-3 кг още първата седмица, какво остава за 9-тия месец :shock:

bubblef93
08-25-2011, 04:46
ами просто и се е подул стомаха от това че ще и идва и все едно е качила 1,2 кила

muhtesemfan
08-25-2011, 09:26
Пич,ако роди момченце,кръстете го Иисус,а ако е момиче-Дева Мария :grin:

Абе,момко,ти нормален ли си,каква бременност+ :shock: :smt001 :-s Презерватива не се е изхлузил,не се е скъсал?Е какъв е проблема,това че е качила килца,може да се дължи на климата,и че е натрупала мускули!"Не й идва"-ами,аз като отидох на море,цикъла ми се промени,през лятото се промени-съвсем нормално е!Но за едно успокоение-тест и гинеколог! 8) \:D/ :smt003 :-|

elf4ety
08-25-2011, 11:46
Ами надали щеше толкова барзо да напалнее, а и май не е имало гафове както казваш. Или просто е напалняла, или ти не си бащата :D

Shturrrche88
08-25-2011, 13:10
ами просто и се е подул стомаха от това че ще и идва и все едно е качила 1,2 кила
Божеее, стомаха не се подува преди цикъл, а корема...разлика май някои хора грам не правят.