PDA

View Full Version : Мама постоянно боледува - ПОМОЩ!



TheWorriedOne
08-24-2011, 19:10
Здравейте! Имам една голяма тревога и понеже няма към кога да се обърна пиша тук.

Става въпрос за майка ми - най-скъпият човек за мен. Тя боледува много често. Все има хрема, лошо й е, боли я гърлото и ухото от дясната страна, храчи храчки и тн. За да се пооправи пие прахчета, нурофен и упсарин... От тях й минава временно и пак настива.

Преди няколко месеца беше ходила на специалист и той й каза, че има нещо като полипи на гърлото и не е злокачествено, но трябва се оперира. След няколко седмици я оперираха. След операцията се чувстваше страхотно. Отказа цигарите, както я посъветваха, защото имаше опасност да получи рак на гърлото.Беше добре, но за кратко. За това и горе говорих в сегашно време.

В момента отново се чувства зле. Трудно спи вечер. Не ми се оплаква, за да не ме притеснява, но аз виждам как се чувства. Лекарят казва, че трябва да се оперира повторно, но прочетох в Интернет, че колкото и операции да се правят, не можело да се излекува напълно и дори ставало по-зле. Много се притеснявам. Имам нужда от мама повече от все друг.
Моля ви, ако някого има подобен проблем да сподели има ли лек! Да ме насочи към някой специалист... каквото и да е. МОЛЯ!

prettyIdeath
08-25-2011, 00:11
Ако е това което си мисля.... а аз не съм лекар и не е задължително да съм права, това е полипоза. Тя може да се появи навсякъде, но е лечима. Другия вариант според мен, е туморни образования, които /не искам да те плаша/ се превръщат в рак, ако не им се обърне внимание.


НО при всички положения, никой тук не може да ти помогне. Бъди плътно до майка си и настоявай да ходи на лекар, без значение колко ще и струва лечението. Успех мила :-)

kalpazanka
08-25-2011, 06:12
Къде е оперирана майка ти? На колко години е? Алергии има ли? Астма или атопичен дерматит/конюнктивит да има?