PDA

View Full Version : Koe e най-милото нещо което е правило за вас гаджето?



fenkaaa
08-24-2011, 19:34
.. а и не само,какво е правил/а,какво е казвал/а.. общо взето нещо което сте запомнили,което ви е трогнало? :)

Освен думите му,нещото,което най ме е трогнало,а и от което най ме е боляло.. да плаче.. и това беше след едни мои силни думи,от които го заболя.. просто като го видях си казах "това момче наистина ме обича" :smt007

SisiStrange
08-24-2011, 19:43
Много мили неща прави за мен постоянно. :)
Последното наистина велико беше, когато специално дойде до нас, докато бях яко болна, за да ме заведе на лекар. Просто, за да не ходя сама. Дори не го бях молила за точно този ден. Само му споменах в смс, че смятам да ида и след 40 минути беше в нас, зави ме, гушна ме и се грижи за мен цял ден. А с 39 градуса температура не бях красива гледка.

elysunny
08-24-2011, 19:45
най-милото, като хубав момент бешее когато ме целуна за пръв път, само въртеше и сучеше кога да го направи, беше изключително забавен :lol:

thegreenzombie
08-24-2011, 19:46
най-милото... все така продължава да не съществува :D хиперр яко е да си single 8)

SheDevil
08-24-2011, 19:50
не знам за най-милото нещо, но супер адски много мразя кога момче се разплаче пред мен.направо съм адски безпомощна и не знам къде да се дяна.....
добре че сегашното гадже не е плакало или поне до сега,...

най-милото нещооо хмммм сигурно че ме търпи все още...квато съм зла и лоша и гадна! :razz:

Anesha17
08-24-2011, 19:59
Когато бях болна беше дошъл към полунощ за да ми донесе кекс,не мислех,че ще намеря такова момче.И друго,което е правил подарявал ми е рози,това е супер мил жест.Много се зарадвах тогава.Рядко има такива момчета.

Anja
08-24-2011, 20:06
Нямаше го от няколко дни и ми липсваше много. Излязох с едни наши общи приятели и почти през цялото време им повтарях как него го няма и как той ми липсва ужасно много... и приятелят ни му звънна по телефона 6 пъти, но гаджето ми не вдигна. След това точно се качих в тролея и вече се прибирах, когато той ми се обади по телефона с думите: "Какво има любов моя?" и го каза толкова мило, че направо се разплаках в тролея. :cry: Иначе всеки ден прави мили неща, казва нещо страхотно, което да помня толкова дълго, невероятен е! :smt007

fenkaaa
08-24-2011, 20:06
Когато бях болна беше дошъл към полунощ за да ми донесе кекс,не мислех,че ще намеря такова момче.И друго,което е правил подарявал ми е рози,това е супер мил жест.Много се зарадвах тогава.Рядко има такива момчета.

Да права си.На прочит може да изглеждат малки жестове,но за нас са много.

п.п. Пропуснах да кажа и моят ми беше порарил рози,ама един висок широк букет стигаше ми до врата 8-) Уникален беше,доплака ми се като изсъхна и трябваше да го хвърля ;д :(

Anja
08-24-2011, 20:10
Ох и веднъж намери четирилистна детелинка, бяхме навън с приятелите му, подаде ми я и каза: "Ето го моя късмет"... :smt008 Може да е мъничко, но ми направи много голямо впечатление... :)

xoxi
08-24-2011, 21:03
най-милото, като хубав момент бешее когато ме целуна за пръв път, само въртеше и сучеше кога да го направи, беше изключително забавен :lol:

И аз за първата целувка се сетих, когато прочетох темата.
Толкова извъртяна целувка и по филмите няма просто. Той се чудеше какво, как, дали трябва.. Много мило ми беше тогава, сега ме избива малко на смях.


Иначе за най-мило нещо не се сещам.. Непрекъснато прави разни малки жестове, от които ми се топли сърчицето.
Днес например ме сравни с кучето си. 8-)

kalpazanka
08-24-2011, 21:45
Подарявал ми е градински цветя без повод, къса ми люляк в един отвратително силен дъжд... тъпче ме с лакомства. Преди, като ходех у тях, винаги имаше или пасти, или чипс. Единият път уж слиза до магазина за минерална вода и ми носи сладолед Boss /предния ден си говорихме за рекламата и му споменах така между другото, че са страшно хубави, но цената им удря в сърцето/. А и никога не ми е правил забележка колко хапвам или че ще напълнея. Превърнал ме е в глезла. :oops:

sexa_na_kompleksa
08-25-2011, 06:59
Постянно прави мили жестове за мен, не мога да кажа кой ми е най-милият. ;D Но най-много се впечатлявам от малките неща. : )

marin4itu
08-25-2011, 09:13
И мен като kalpazanka ме тъпчат със сладко постоянно, защото много обичам. Когато му кажа, че ми се яде нещо, той ми го купува, може да е след няколко дни като отидем да пазаруваме, но ми го купува и то сам се сеща.
Иначе той е от Русе, аз съм от Варна и той беше в командировка в София 2 седмици. Имаше един почивен ден и пътува цяла нощ от София за Варна, за да ме види за един ден, в който аз бях на даскало и следващата вечер пътува пак цяла вечер за София, защото беше на работа. Просто ми каза, че има един почивен ден и не знае как да го прекара, освен с мен. Много мило ми стана.
Сега като си счупих крака пътува сутринта, за да ме вземе и вечерта се прибрахме в Русе.
А пък като се бяхме напили двамата :D излязохме посред нощ към 1 часа за цигари, мина покрай един двор и ми откъсна една розичка.

Аз малко се отплеснах, ама постоянно нови неща ми излизат. :-)

Anesha17
08-25-2011, 09:28
Да права си.На прочит може да изглеждат малки жестове,но за нас са много.

п.п. Пропуснах да кажа и моят ми беше порарил рози,ама един висок широк букет стигаше ми до врата 8-) Уникален беше,доплака ми се като изсъхна и трябваше да го хвърля ;д :(
Е,можеше да си запазиш поне една роза от него,за целия букет едва ли си имала място у вас.Аз моите рози съм си ги изсушила пък и си ги бях сложила на видно място,обаче се преместих и не можах да ги взема.Ама пък имам снимка с тях,така че и това е спомен :D:D

BlindedAngel
08-25-2011, 10:18
Че постоянно ми гълта 8) Няма по - як жест от тоя 8-)

jghgh
08-25-2011, 10:51
Ох.. аз в такива теми мога да пиша само за бивши гаджета, понеже си нямам настоящ. 8-)

Например 1вата целувка с едно мое бившо гадже беше доста мил момент. Той се чудеше как да го стори и явно не знаеше как да го направи, което беше много мило 8-) Той не се беше и целувал дотогава и беше наистина сладко и смешно. Каза ми че и в мечтите си не си ме бил представял такава, а у. Доста мил беше с мен.
Той беше за седмица само във Варна и през тая седмица бяхме нон-стоп заедно. Веднъж спах у тях и той на пътя ме спря и каза, че не иска да прави секс с мен, защото не бил дошъл от майната си до града ми само за да ме чука. И това беше много мило, явно имаше искрени чувства към мен. И да, не правихме абсолютно нищо цяла вечер, въпреки че имаше желанието и това си личеше. Просто цяла нощ се целувахме нежно.
Просто т'ва си ми беше най-хубавата връзка, независимо, че беше от разстояние.

Беше много мил! Като друг път отиде до нас, ходеше до магазина, носеше някви тежки неща, много помагаше.
Просто отношението е мило, не конкретните действия ... <3

fenkaaa
08-25-2011, 10:53
Да права си.На прочит може да изглеждат малки жестове,но за нас са много.

п.п. Пропуснах да кажа и моят ми беше порарил рози,ама един висок широк букет стигаше ми до врата 8-) Уникален беше,доплака ми се като изсъхна и трябваше да го хвърля ;д :(
Е,можеше да си запазиш поне една роза от него,за целия букет едва ли си имала място у вас.Аз моите рози съм си ги изсушила пък и си ги бях сложила на видно място,обаче се преместих и не можах да ги взема.Ама пък имам снимка с тях,така че и това е спомен :D:D

И аз имам снимка.. тя ми е спомена :D

ankata
08-25-2011, 11:24
и при мен както при вас са такива..например онзи ден е ходил до друг град,за да ми купи подарък със счупения си мотор даже ми каза, че е взел някаква част от колата на баща си, за да може да запали мотора..всяка сутрин идва и ме гледа докато спя,целува ме и ми казва колко ме обича и след това ме гушка ..рози ми е подарявал и цветя от на хората градините ..има още много неща, с които съм останала с много добри спомени и се радва наистина много и знам, че и за напред ще ме изненадва с още и още нови неща :-D

imyourself
08-25-2011, 19:24
В такива теми мога да пиша само за бивши гаджета, понеже си нямам настоящ. Един от бившите ми ,често ми подаряваше цветя беше много мило , следващия и той ми подаряваше плушени играчки . Не съм била лишена от внимание поне при някои ... От доста време вече съм single и, ако потръгнат нещата с един човек ще дам всичко от себе си :) много ви се радвам на всички за щастието което изживявате ^^

XTREMEFREERIDE
08-25-2011, 21:35
Обожавам всеки момент, в който тръгва да ме целува и го прави бавно, като че се чуди дали трябва, пък той принципно е адски самоуверен. <3

Или, когато ме обгръща с огромните си ръце и ми казва, че ме обича. Адски сладурско е да усещаш колко по силен е и как проявява слабост към нещо далеч по-крехко от него. <33

Толкова мили неща откривам в държанието му... Обожавам всичко, което прави за/с мен.

Нещо по-конкретно е една идея... Накратко: решихме да си пишем разни неща в тетрадки, рисувахме по страниците...правехме си нещо като писма в по-голям размер. В тетрадките, които той ми е давал съм откривала прекрасни неща, било то рисунки, написани откровения или пък едно есенно, сухо листо, на което има дупки от игла (май), така че като го сложиш срещу светлина можеш да прочетеш "Н+П FOREVER". За някои може да е детско и недорасляшко, но за мен остава един от най-мислите жестове. <3

fenkaaa
08-25-2011, 21:47
Обожавам всеки момент, в който тръгва да ме целува и го прави бавно, като че се чуди дали трябва, пък той принципно е адски самоуверен. <3

Или, когато ме обгръща с огромните си ръце и ми казва, че ме обича. Адски сладурско е да усещаш колко по силен е и как проявява слабост към нещо далеч по-крехко от него. <33

Толкова мили неща откривам в държанието му... Обожавам всичко, което прави за/с мен.

Нещо по-конкретно е една идея... Накратко: решихме да си пишем разни неща в тетрадки, рисувахме по страниците...правехме си нещо като писма в по-голям размер. В тетрадките, които той ми е давал съм откривала прекрасни неща, било то рисунки, написани откровения или пък едно есенно, сухо листо, на което има дупки от игла (май), така че като го сложиш срещу светлина можеш да прочетеш "Н+П FOREVER". За някои може да е детско и недорасляшко, но за мен остава един от най-мислите жестове. <3

Бих казала,че за любовта граници няма,не само заради годините,а и за държанието.. влюбените хора се държат като деца и това е много сладко :)

П.П: Винаги съм се кефела на вас двамата,не само на снимките,а и на отговорите които чета.. Хубаво е,че сте заедно толкова време и все още се обичате така силно :)

Priceless
08-25-2011, 21:50
За мене най-милото нещо, което прави е, че ми понася абсолютно всичките настроения, че беше до мен в деня преди бала ми, когато бях напълно полудяла, исках да си режа роклята и бях обявила, че няма да ходя на бала. Той беше там и въпреки всичките псувни, които отнесе ( за което сега съжалявам адски много ) не ми обърна гръб, а продължи да ме успокоява.

Също, че е до мен в мигренозното ми състояние, което е много далеч от приятна гледка. Грижи се за мен, прави всичко възможно да ми е добре. Показва ми колко много ме обича, даже когато цялата му компания е с нас, нито за момент не ми пуска ръката, не ме изпуска от поглед.

Дава ми да го бия на карти. 8-) И още много такива ежедневни неща, но всяко едно от тях ми показва колко много държи на мен <3

zority7
08-25-2011, 23:21
Най-милото нещо ,което направи за мен беше ,че ми даде най-скъпото му неща,една малка плочка ,която е била с него навсякъде :smt007 . Също и когато ми влезна една тресчица в пръста и той се опита да я извади,е неможа 8-) ,ами ми целуна пръстчето ,което беше много мило :-)

XTREMEFREERIDE
08-26-2011, 06:55
Бих казала,че за любовта граници няма,не само заради годините,а и за държанието.. влюбените хора се държат като деца и това е много сладко :)

П.П: Винаги съм се кефела на вас двамата,не само на снимките,а и на отговорите които чета.. Хубаво е,че сте заедно толкова време и все още се обичате така силно :)

Благодаря ти. Наистина сме влюбени като хлапета, въпреки че ежечасно се опитваме да се правим на "пораснали". Аз обаче си знам, че няма да ни се получи. 8-)

Вие с приятеля ти също много радвате! Не спирай да пускаш и снимчици в темата (за снимките). :-)

fenkaaa
08-26-2011, 11:31
Бих казала,че за любовта граници няма,не само заради годините,а и за държанието.. влюбените хора се държат като деца и това е много сладко :)

П.П: Винаги съм се кефела на вас двамата,не само на снимките,а и на отговорите които чета.. Хубаво е,че сте заедно толкова време и все още се обичате така силно :)

Благодаря ти. Наистина сме влюбени като хлапета, въпреки че ежечасно се опитваме да се правим на "пораснали". Аз обаче си знам, че няма да ни се получи. 8-)

Вие с приятеля ти също много радвате! Не спирай да пускаш и снимчици в темата (за снимките). :-)

Хихи,мерси :-)

ToOoNiCe
08-26-2011, 12:05
Че постоянно ми гълта 8) Няма по - як жест от тоя 8-)


Господи !!! По-голям селяндур от теб не съм виждал !!! Тук не става въпрос за секс ,а за любов , кюмюр такъв :-x !

По темата : Събужда ме рано сутрин с целувка и ми казва ,че ме обича :)

annonimnna
08-26-2011, 13:39
Абсолютно всичко, което прави за мен е адски мило...
Помня когато ме целуна първия път... Колко беше срамежлив, а в същото време толкава уверен, че ме иска. :oops:
Още мнооооого хубави неща, та дори и малки, са ми останали в главата. Не съм предполагала, че за месец-два ще обикна някого толкова силно :-)

LeprikonA
08-26-2011, 15:28
бившият когато си тръгвах от тях първият път и ме изпращаше до автобуса беше валяло и ме пренасяше през локвите 8-) докато се усетех и вече ме беше вдигнал и ме разнасяше из улиците.

SwEeTMuFFiN
08-26-2011, 18:30
като чета ми се разтапя сърцето. аз съм на 14 и може би съм влюбена и доколкото знам за момчето е голям романтик и иска сериозна връзка, точно като мен. макар че на тия години за сватба ли да се стягаме. :-D
както и да е много се надявам да ми прави такива малки жестове и ми е много приятни като чета такива хубави коментари :smt007

Numb95
08-26-2011, 20:22
мм бяхме на негово село - нещо като зимна почивка :Д иии накара да изкачим някакъв хълм (нещо такова) - да и на мен ми се стори доста странно от начало,но когато си качихме на върха вече беше доста тъмничко и като погледнах настрани се виждаха само свитлини от селцето, а луната "грееше" от горе ... :oops: страхотно беше просто да седя гушната в него и да гледам тази гледка ...чувството е неописуемо :smt007

P.S. На някой може да му се стори тъпо , но това е един от моментите които няма да забравя :)

GossipGirl89
08-26-2011, 20:28
Значи най-милото нещо, което са правили за мен беше преди няколко години. Едно бившо гадже ми написа любовно писмо и ми го беше оставил при портиерката в даскало :D Освен писмото имаше и кутия шоколадови бонбони и там още някакви неща в един голям подаръчен плик. Не е кой знае какво, но ми стана супер готино като ми прати смс да сляза да долу, че имал нещо за мен :oops:
Също така, когато е плакал, специално той, пак ми е ставало мило, защото е от хората, които адски трудно показват емоциите и чувствата си.
Друго, друго... абе не знам, не се сещам сега, но общо взето ей такива малки жестове са ме карали да се чувствам много щастлива :)

pandiflysche
08-28-2011, 12:40
Доста мили неща е правил! Вечер, когато си говорим и след като ми затвори, звъни повторно след час - два за да ми каже че ме обича! или когато се разплаче заради моите глупави думи! :( Тогава се убеждавам, че ме обича!!! :smt007 :smt007 :smt007

Vilencety
08-28-2011, 17:16
Спря на средата на шосето да ме чунка. :-)