PDA

View Full Version : Целене и полиция



SuperBadSuperFresh
08-24-2011, 21:24
Историята е следната.С моите приятелки вечер обикновено ходим на кафе.Ставаме от кафето към 11 без нещо и сядаме на пейката пред едната приятелка,защото не ни се прибира.
Една вечер тази пейка беше заета,седнахме на една близо до нея,която се намира на детска площадка.Три момичета сме,нито пием,нито кещим...нищо.Както си седяхме,по нас полетя двулитрова бутилка,пълна с незнайна течност.Махнахме се,както и да е.
След няколко дни седнахме на пейката,на която по принцип.Някакъв започна да хвърля от терасата си камъни и да крещи да сме се разкарали.При положение,че на първия етаж има майка с бебе и никой никога не ни е правил забележка,не знам как му попречихме.Седим на тази пейка от години,както казах,удобна ни е като местоположение.
Онази вечер сядаме пак.Този път шептяхме.Буквално сме шептяли,а онзи пак започна да хвърля камъни.
Днес приятелките ми пак са били на пейката (не излизах с тях днес) и са ги целили с бутилки.Мислят даже,че са били пълни с урина.

Въпроса ми е можем ли да викнем полиция,какво точно да им кажем и всъщност можем ли да им направим нещо?Вярно е,че освен нас седят всякакви типове (някои крещят и пият),обаче си искаме правото да сме където пожелаем.Родителите и на трите подкрепят идеята,все пак пейката е близо до дома на трите ни и когато сме там,са спокойни за нас.

Queenie
08-24-2011, 21:53
Извикайте полиция , така поне нещата ще се оправят и няма да имате проблеми : )

Soraq
08-24-2011, 22:02
Какво ви пречи да викнете, след като ви мерят с КАМЪНИ. :-o :-o :-o :-o :-o :-o