PDA

View Full Version : Важна тема относно благотворителност и помощ на деца?



supereightepic
08-24-2011, 22:36
така..пуснах подобна тема в кофата,но не мисля,че точно там и е мястото..
.. идеята ми е да се създаде тема,където да се публикуват нови и стари статии на тийнеиджъри ,които се нуждаят от помощ.
.. някой хора ми казаха,че мястото на такива теми не е точно в този сайт,но аз съм отдавна тук и не мога да се съглася.
..знаете ли ,като видях статията за катастрофата на нашата съфорумничка ми стана гадно..
.. това може да ви накара да се замислите,че всъщност на всеки от нас може да се случи нещо лошо..
аз,ти или следващия човек,който ще пише в темата може да се разболее от нещо лошо и да няма възможност..да няма финансовата възможност да плати за каквото му трябва и мисля,че няма нищо по -хубаво от това да знаем,че сме помогнали малко или много..
Във форума има всякакви теми .. тъпи,безсмислени,смешни,тъ ни,весели и т.н и т.н ..
.. има различни важни теми ,които са за различни неща,но дали една важна тема повече ще промени нещо към по-лошо?В смисъл,ние ще си постваме там и ако дори и малка частичка от хората пратят SMS ,значи сме направили нещо добро и хубаво.
.. не мисля,че една такава тема ще попречи по какъвто и да било начин ..
но аз не искам да поемам тази инициатива сам,искам модератори/администратори и админи ,както и потребители да споделят някакво мнение за да се знае..

И най-важното,модераторите / администраторите съгласни ли са на такава инициатива.

supereightepic
08-26-2011, 09:56
добре.
няма смисъл,отказвам се и аз.
явно модераторите са по заети с Justin Bieber.

LadyDi
08-26-2011, 10:36
Не съм видяла темата, съжалявам.
Мястото за такива теми е "Новини и съобщения", примерно.
И непрекъснато се пускат подобни теми, които по преценка на модератор, се правят важни.
Не виждам защо искаш разрешение за нещо такова.

Ако разделът не ти харесва, избери си някой, който смяташ за подходящ.