PDA

View Full Version : как да постъпя..?



martina22961
08-25-2011, 03:41
еми въпроса ми е такъв...има едно момче, което страшно много ме харесва и най-вероятно скоро ще ми признае чувствата си, но аз нямам някакви по-специални чувства към него освен приятелски...в същност съм влюбена в най-добрият му приятел и не искам той да знае за да не го нараня допълнително...та въпросът ми е когато признае чувствата си как по най-деликатен начин да му кажа че той не е човекът за мен...

Sh@d0w
08-25-2011, 04:13
Кажи му че си лесбийка и си падаш по жени.

martina22961
08-25-2011, 04:38
Кажи му че си лесбийка и си падаш по жени. :razz: :razz: :razz:

SisiStrange
08-25-2011, 05:23
Кажи му че си лесбийка и си падаш по жени. :razz: :razz: :razz:
Смей се ти! Върши работа. Аз съм го правила. Даже казах, че обмислям да се събера с едно момиче.
Доста по-спокойно го прие, отколкото би приел: "Ти си много свястно момче, но..."

UltraBlue
08-25-2011, 06:06
Кажи му че си лесбийка и си падаш по жени. :razz: :razz: :razz:
Смей се ти! Върши работа. Аз съм го правила. Даже казах, че обмислям да се събера с едно момиче.
Доста по-спокойно го прие, отколкото би приел: "Ти си много свястно момче, но..."

:wink: ;-)

martina22961
08-25-2011, 13:30
Кажи му че си лесбийка и си падаш по жени. :razz: :razz: :razz:
Смей се ти! Върши работа. Аз съм го правила. Даже казах, че обмислям да се събера с едно момиче.
Доста по-спокойно го прие, отколкото би приел: "Ти си много свястно момче, но..." еми точно това, че не искам нещо банално...но наистина става.. :shock: :D :grin: благодаря :)