PDA

View Full Version : Рисуване с цветен пясък



nikzz
08-25-2011, 10:27
Здравейте :P

Наскоро гледах едно клипче, в което нарисуваха страхотна картина с цветен пясък --> http://vbox7.com/play:f0fc4dfa92 и страшно много се запалих по самото изкуство.. само че проблема е, че не знам откъде да си набавя такъв цветен пясък. Цъкнах в Google и намерих един сайт, само че самата фирма не е в България а ии пясъците не са кой знае колко евтини + доставкатаа.. не ми се мисли ;д Така че ако някой може да помогне с някаква информация от къде мога да си взема такъв някъде в БГ ще съм му мноооого благодарна

Мерси предварително :-)

TheBeatles
08-25-2011, 10:46
Защо просто не си направиш? Взимаш обикновен пясък от някоя площадка, накисваш го във вода със сипан в нея оцветител с цвят пожелание за няколко часа, изваждаш го, чакаш да изсъхне и готово!

nikzz
08-25-2011, 10:57
Не знаех че и така става. Мерси многоо ^^

nikzz
08-25-2011, 19:34
Мм пробвах го това днес, но не се получи :(

TheBeatles
08-25-2011, 19:45
Мм пробвах го това днес, но не се получи :( Защо, какво стана?

nikzz
08-25-2011, 21:56
Ами точно че нищо не стана ;д пясъка не се оцвети, пробвах и да сложа течността да заври ама пак нищо не се получи. Сега намерих един зоомагазин в който продават ще видим как ще се развият нещата. Иначе мерси пак за съвета :)

TheBeatles
08-26-2011, 10:30
Ами точно че нищо не стана ;д пясъка не се оцвети, пробвах и да сложа течността да заври ама пак нищо не се получи. Сега намерих един зоомагазин в който продават ще видим как ще се развият нещата. Иначе мерси пак за съвета :) Сложи ли достатъчно оцветител? Остави ли го няколко часа? Може заради това да не се е оцветил. Нищо, щом вече си намерила...