PDA

View Full Version : Страх ме е..



dunitifi
08-25-2011, 11:47
Здравейте..Нямам цикъл все още на 13 съм.Имам бяло течение (кремообразно) ,което мирише гадно!! Не е като на риба но не е и моята миризма..До миналия месец имах болки ниско долу и ходих на генеколог..Каза,че бялото течение е нормално и би трябвало скоро да ми дойде.Но за миризмата нищо не ми каза.Дали е заради лоша хигиена или имам инфекция..

cvetitoyoy
08-25-2011, 11:55
ами щом гинекологът ти е казал че всичко е наред значи е ... ако все пак се съмняваш отиди на друг гинеколог и се увери ... но не очаквай да мирише на цветенца .. ти си само на 13 има време .. спокойно ще ти дойде и болките ще минат .. щом ти е за първи път е нормално :)

dunitifi
08-25-2011, 11:58
Да но съм чувала ,че е нормално бялото течение,но за миризмата не съм чувала много добри неща.. А и ходих 3 пъти като 2-та бяха с въпроси за миризмата..И пак същата историяяя :? :? :? Ами може ли да ми препоръчате някаква "бабина рецепта" за по-бързо :D :D Имам в предвид,че попитах генеколога си ,но той ми каза,че може да ми даде хапчета но ще има странични ефекти..Някакви идеи нещо да ям или нещо от сорта за по-набързо да ми дойде.. :D :D

teen4e55
08-25-2011, 12:03
Не виждам за къде бързаш да ти идва... Ще ти дойде, когато ти дойде времето за това. Няма смисъл да прибързваш с някакви хапчета и глупости и накрая да стане нещо "странично" :X

cvetitoyoy
08-25-2011, 12:04
ами не знам за "бабина рецепта" 8-) или някаква храна. Но когато знам че на мен ми наближава гледам да се движа повече ... пий витамин ц по 3 на ден г/д .. :)

teen4e55
08-25-2011, 12:10
... пий витамин ц по 3 на ден г/д .. :)

Аз съм чувала, че витамин C се пие, за да ти идва по-малко? o.O

fenkaaa
08-25-2011, 12:31
Здравейте..Нямам цикъл все още на 13 съм.Имам бяло течение (кремообразно) ,което мирише гадно!! Не е като на риба но не е и моята миризма..До миналия месец имах болки ниско долу и ходих на генеколог..Каза,че бялото течение е нормално и би трябвало скоро да ми дойде.Но за миризмата нищо не ми каза.Дали е заради лоша хигиена или имам инфекция..

Скоро ще ти дойде спокойно и да бялото течение е нормално.

А от какво е ти сама ще кажеш.. не можем ние да знаем каква ти е хигиената :)

dunitifi
08-25-2011, 12:49
Къпя се всеки ден а с косата само 3 пъти седмично.

SmilezZz
08-25-2011, 12:56
Ходила си на гинеколог - не са ти казали,че имаш някакви проблеми ? Тогава дишай спокойно. Всъщност,преди да ми дойде и на мен ми беше така.

dPa3HuTeJl
08-25-2011, 13:18
Преди мнооого години,бабите решили да се съберат и едната казала на другите "абе що' не измислим нещо за бялото течение дето мирише!?" но никоя не можела да измисли нещо против тва смрадливо течение и сега момичетата на 21-ви век се чудят и чудят какво да правят търсейки бабини рецепти .. to be continued. Деба трябва да напиша детска книжка ^^!

Моля критиките да се пишат на Email - Suckmydick@yees!.gay

dunitifi
08-25-2011, 16:30
Ходила си на гинеколог - не са ти казали,че имаш някакви проблеми ? Тогава дишай спокойно. Всъщност,преди да ми дойде и на мен ми беше така.

И на теб ли ти миришеше лошо ??

annonimnna
08-25-2011, 20:15
Абе я не се притеснявай... :) Ако имаше някакъв проблем гинекологът щеше да го "надуши" :D