PDA

View Full Version : Дадох му.. въпрос към момичетата



fenkaaa
08-25-2011, 11:56
Такаа.. сигурно се досещате какво съм му дала :D Заедно сме почти 10 месеца и много пъти му се е искало отзад,естествено аз не съм доброжелател.. казах му,че когато съм готова тогава ще му дам.Опитвали сме и с вазелин .. не става.. просто болката не се търпи :? И ето,че вчера излизаме ние от банята,гъта ме той на леглото мокра мокреничка 8-) И докато го правихме ми бръкна с 3 пръста отзад :shock: Лелее,викам кво правиш бе човек 8-) После вика айде да опитаме отново,бях легнала по корем,а той върху мен.. ии .. въобще не ме боля,даже ми хареса,но съм сигурна,че другия път пак ще са онези големи болки (другия път,не мисля да е скоро 8-) ) Таа.. някое момиче,което го е правило.. въпросът ми е болеше ли ви следващите пъти или 1 път като сте го направили и болката поодшумява ? :)

kurtiii
08-25-2011, 12:02
Ами приятелката ми я болеше малко следващите няколко пъти но поносимо и само на моменти.

elf4ety
08-25-2011, 12:23
Всеки следващ път боли все по-малко и за по-кратко. Зависи все пак от нагласата, поне при мен е така. Особено след известно време като че ли болката започва да изчезва, но смятам, че от известна степен зависи с кого го правиш.

Giosterica
08-25-2011, 12:56
Никога досега не ме е боляло. 8-)
Не се плаши толкова от втория път. Нека пак си поиграе малко с пръсти, после лубрикант и недей да мислиш за болка, отпусни се.

Shturrrche88
08-25-2011, 13:02
Ако се отпуснеш-няма да те боли ;)

marin4itu
08-25-2011, 13:05
Съгласна съм, че зависи от нагласата. За това на моя съм му казала, че ше е когато аз кажа. Някак си повече се отпускам и даже ми е приятно.

anonymous708973
08-25-2011, 16:21
Вазелин? За вас лубриканти няма ли?

kiki1991
08-25-2011, 16:23
Вазелин? За вас лубриканти няма ли?

+и аз тва питам,пък после се оплакват че ги боли :-D
с лубрикант като предварително момчето обработи с пръст примерно,после няма да има никой проблеми съм сиг.

Shturrrche88
08-25-2011, 16:26
Вазелин? За вас лубриканти няма ли?

+и аз тва питам,пък после се оплакват че ги боли :-D
с лубрикант като предварително момчето обработи с пръст примерно,после няма да има никой проблеми съм сиг.
Ми и с вазелин става. И с бебешко олио...ама това е, ако е без кондом (че иначе бебешкото олио влияе зле на презерватива...).

Krasimir22
08-25-2011, 16:33
По наше време дирниците се ползваха само по предназначение, нямаше такива глупости.Разюздани деца! :mad:

SlowDownBaby
08-25-2011, 16:54
По наше време дирниците се ползваха само по предназначение, нямаше такива глупости.Разюздани деца! :mad:

На 18 съм,но съм напълно съгласна...една дупка не ви ли е достатъчна бе ??? :x
П.П.Давала съм.Доста пъти и всеки път беше гадно.Не казвам,че ме е боляло,просто беше...гадно.

Shturrrche88
08-25-2011, 17:00
По наше време дирниците се ползваха само по предназначение, нямаше такива глупости.Разюздани деца! :mad:

На 18 съм,но съм напълно съгласна...една дупка не ви ли е достатъчна бе ??? :x
П.П.Давала съм.Доста пъти и всеки път беше гадно.Не казвам,че ме е боляло,просто беше...гадно.
Абе вас кво толкова ви бърка кой кви дупки си дава????
Дупките са си лични, и всеки решава каква да е употребата им. Това, че на теб не ти харесва, не означава, че на друг също няма да му хареса...какво е това съдене???
п.с-отдавна задминах 18те...така че не съм дете.

SlowDownBaby
08-25-2011, 17:09
По наше време дирниците се ползваха само по предназначение, нямаше такива глупости.Разюздани деца! :mad:

На 18 съм,но съм напълно съгласна...една дупка не ви ли е достатъчна бе ??? :x
П.П.Давала съм.Доста пъти и всеки път беше гадно.Не казвам,че ме е боляло,просто беше...гадно.
Абе вас кво толкова ви бърка кой кви дупки си дава????
Дупките са си лични, и всеки решава каква да е употребата им. Това, че на теб не ти харесва, не означава, че на друг също няма да му хареса...какво е това съдене???
п.с-отдавна задминах 18те...така че не съм дете.

Ти пък в тая тема ли спиш ?! Нито съм говорила за теб,нито за другите.Момичето пита дали боли и какво е чувството - казвам какво е било моето. :!:

Shturrrche88
08-25-2011, 17:11
По наше време дирниците се ползваха само по предназначение, нямаше такива глупости.Разюздани деца! :mad:

На 18 съм,но съм напълно съгласна...една дупка не ви ли е достатъчна бе ??? :x
П.П.Давала съм.Доста пъти и всеки път беше гадно.Не казвам,че ме е боляло,просто беше...гадно.
Абе вас кво толкова ви бърка кой кви дупки си дава????
Дупките са си лични, и всеки решава каква да е употребата им. Това, че на теб не ти харесва, не означава, че на друг също няма да му хареса...какво е това съдене???
п.с-отдавна задминах 18те...така че не съм дете.

Ти пък в тая тема ли спиш ?! Нито съм говорила за теб,нито за другите.Момичето пита дали боли и какво е чувството - казвам какво е било моето. :!:
Не, не спя тук, просто ми излизат новите мнения много бързо.
И никъде не съм споделила, че говориш на мен, нито съм говорила съм ти оспорвала болката, а по-скоро се издразних на първото ти изречение, което е просто безумно.

SlowDownBaby
08-25-2011, 17:15
Извинявай,че не съм се доуточнила.Първото ми изречение се отнася за тези момчета,които направо си искат,без да питат дали момичето е съгласно и се сърдят и поставят ултиматоми.Едно е момичето да даде доброволна,и при всеки следващ път да е съгласна,друго е да го прави на сила,само защото на някакъв лигльо му харесва.
Лично мнение :wink:

Shturrrche88
08-25-2011, 17:16
Извинявай,че не съм се доуточнила.Първото ми изречение се отнася за тези момчета,които направо си искат,без да питат дали момичето е съгласно и се сърдят и поставят ултиматоми.Едно е момичето да даде доброволна,и при всеки следващ път да е съгласна,друго е да го прави на сила,само защото на някакъв лигльо му харесва.
Лично мнение :wink:
Това вече е друго нещо, така те разбрах. Но първоначално ми прозвуча странно ;) мир ;)

Marieta1996
08-25-2011, 17:36
Ох не знам и моя моного иска да ме оправи отзад,но аз въобще не съм съгласна - не заради болката ,а най-вече от страх да не се изпусна.

bubkaa93
08-25-2011, 18:31
Първи път,като го направих бях се отвратила от това нещо толкова болка беше ужасно,но следващия път не ме болеше толкова и бях по-спокойна и ми хареса .Може би първия път не съм била готова за това не зная. :(

Sc0RcH
08-25-2011, 19:47
Бубке,анално даваш,а? 8)

bubkaa93
08-25-2011, 20:26
Бубке,анално даваш,а? 8)

давам давам ама не на всеки

kremen4eto
08-29-2011, 19:28
За жалост нито болката, нито вероятността от изпускане зависят от опита. Или поне не от някакви си 3-4 пъти. То си е мускул, който се разширява когато през него преминава нещо по-голямо и после отново се стеснява. След много отпускане и свиване най-вероятно ще се поотпусне, но това въобще няма да е на младини (е пак зависи от честотата на секса :D ).

С 2 думи - може да се отпусне, но не и от няколко пъти. Аналният секс не е като вагиналния.

Мен лично ме боля чак на 5тия или 6тия път. И сега след толкова опит пак се случва да ме боли. Трябва да се внимава.

Айде, късмет ... и без оакване. :)

bubkaa93
08-29-2011, 19:31
kremen4eto много ги разбираш тия работи,но ако не си отпуснат и нямаш доверие на партньора си повярвай нищо няма да стане. ;)

kremen4eto
08-29-2011, 19:39
^ Така си е. Обаче имах един бивш, с който го направих за пръв път отзад ... еми нито ми пукаше за него, нито му имах доверие - получи се иначе ... да - не беше нищо особено, но нито имаше болка, нито някакъв друг проблем. :)

bubkaa93
08-29-2011, 19:43
Може би си го искала,но повечето момичета са притеснени и ако партньора не ги накара да се отпуснат няма нищо да стане съгласи се с мен :)

kremen4eto
08-29-2011, 19:46
^ Вече се съгласих. И от личен опит го знам, на мен също ми се е случвало да се притеснявам.

Anja
08-29-2011, 20:56
Един път ми беше достатъчен, за да не реша да опитам пак... поне в скоро време...

roseleaf94
08-31-2011, 09:22
По мое мнение, тази дупчица е изход, а не вход! Но въпрос на вкус, казало кучето и си облизало задника :P