PDA

View Full Version : Ниско кръвно



albi951
08-25-2011, 12:46
ами така де искам да ви попитам тези симптоми към какво водят: уморявам се бързо, много често когато стана от стол или от леглото ми причернява пред очите и ми се вие свят, боли ме главата и ме обливат нещо като топли вълни? така съм от около 1-2 седмици и преди съм имала тези симптоми но не съм им обръщала внимание, мисля че е ниско кръвно защото от няколко дена си го меря и се върти около 90 на 60 мерси за отговорите предварително :)

teen4e55
08-25-2011, 14:50
Дам, ниско кръвно е, но за всеки случай по-добре отиди на преглед при личния. Аз самата имам ниско кръвно, но бях много по-зле и ми изписа капки за пиене и хапчета и сега съм много по-добре. :)

ThisIsMe
08-26-2011, 10:21
На колко години си?Храниш ли се правилно?Да спазваш диета?

albi951
08-26-2011, 13:06
На колко години си?Храниш ли се правилно?Да спазваш диета?
15, ами бих казала че да, не

ThisIsMe
08-26-2011, 14:38
Кръвното ти налягане е ниско,да.Ставането от леглото не бива да е рязко!Повече разходки,повечко шоколад! Добре ще е да си направиш изследвания и да се консултираш с личния лекар относно този проблем!

albi951
08-27-2011, 06:08
Кръвното ти налягане е ниско,да.Ставането от леглото не бива да е рязко!Повече разходки,повечко шоколад! Добре ще е да си направиш изследвания и да се консултираш с личния лекар относно този проблем!
Ами старая се да не ставам рязко, по принцип се разхождам и то много и не мога без шоколад :-D и да ще се консултирам! мерси за отговора :)

mechtaq_za_teb
08-28-2011, 08:00
И аз съм с ниско кръвно. Същите симптоми :) Понякога се чувствам много зле и не мога да стана от леглото, но с кафе и шоколад нещата се оправят.

otherspace
08-30-2011, 21:23
И аз съм на 15 и може би от 3-4 години съм така.Ниско кръвно,свтовъртеж,главобол ие,всеки път като стана ми причернява,припадала съм,абе кфо ли не.Таа личната каза,че това е от пубертета главно.При мене имаше и недостиг на желязо и слаба имунна система,но главно от хормони и пубертет,така че спокойно.Първия път като ми причерня се уплаших,обаче с времето се свиква.Гледаш да не ставаш рязко,ако пък това стане просто се подпираш на стена и чакаш да отмине.Освен шоколади и кафе при ниско кръвно се яде или пие много солено-айрян с много сол,един бульон с много соли т.н...Гледаш да не седиш много на слънце и пиеш много вода!За всеки случай си кажи на ваще и си отиди на един преглед да си спокойна :) Айде със здраве:)

albi951
08-31-2011, 12:58
И аз съм на 15 и може би от 3-4 години съм така.Ниско кръвно,свтовъртеж,главобол ие,всеки път като стана ми причернява,припадала съм,абе кфо ли не.Таа личната каза,че това е от пубертета главно.При мене имаше и недостиг на желязо и слаба имунна система,но главно от хормони и пубертет,така че спокойно.Първия път като ми причерня се уплаших,обаче с времето се свиква.Гледаш да не ставаш рязко,ако пък това стане просто се подпираш на стена и чакаш да отмине.Освен шоколади и кафе при ниско кръвно се яде или пие много солено-айрян с много сол,един бульон с много соли т.н...Гледаш да не седиш много на слънце и пиеш много вода!За всеки случай си кажи на ваще и си отиди на един преглед да си спокойна :) Айде със здраве:)
мерси много за отговора ами отидох на преди 1 ден и тя ме прати на изследване на кръвта и урината утре или други ден сигурно ще отида :)

badsector
08-31-2011, 13:04
Нагъвай боклуци, кисни по кафета, дрогирай се и от невръстна възраст захващай хапчетата за кръвно... :?

granger
08-31-2011, 15:04
На 17 съм и аз също имам подобни проблеми,като ми се случи сядам и пия кока кола и ям шоколад...минава ми . Не ме боли глава, но почти през ден -два като стана ми причернява.Консултирах се лекарката си и ми каза,че не бива да ми предписва лекарства,тъй като съм малка все още , за това да не се застоявам много и да ям нормално,защото диетите влияят. Не спазвам диети или нещо такова,просто при мен си го има,явно съм предразположена ,майка ми също има ниско кръвно ...е, да живее Шоколада и Количката :D

badsector
08-31-2011, 18:31
Земи тая кола - http://www.lechitel.bg/newspaper.php?s=0&b=239

ImmortalSportFreak
08-31-2011, 23:20
Земи тая кола - http://www.lechitel.bg/newspaper.php?s=0&b=239
лол! о.О Не знаех,че колата съдържа толкова мн вредни вещества.. :shock: Супер любопитна статия,накара ме сериозно да се замисля за употребата на колата... Не очаквах,че е чаааак толкова вредна. :-o

yYniiKaLnAa
09-01-2011, 00:38
Яж шоколад и пии кола ... Аз мога да ти кажа от личен опит, че ниското кръвно е доста опасно .. 2 пъти припадах и щях да си глътна езика, заради това "явление" .. Препоръчвам ти да отидеш на вегетолог :)

albi951
09-01-2011, 06:39
Нагъвай боклуци, кисни по кафета, дрогирай се и от невръстна възраст захващай хапчетата за кръвно... :?
нито кисна по кафета нито се дрогирам :) :)

otherspace
09-01-2011, 08:59
И аз съм на 15 и може би от 3-4 години съм така.Ниско кръвно,свтовъртеж,главобол ие,всеки път като стана ми причернява,припадала съм,абе кфо ли не.Таа личната каза,че това е от пубертета главно.При мене имаше и недостиг на желязо и слаба имунна система,но главно от хормони и пубертет,така че спокойно.Първия път като ми причерня се уплаших,обаче с времето се свиква.Гледаш да не ставаш рязко,ако пък това стане просто се подпираш на стена и чакаш да отмине.Освен шоколади и кафе при ниско кръвно се яде или пие много солено-айрян с много сол,един бульон с много соли т.н...Гледаш да не седиш много на слънце и пиеш много вода!За всеки случай си кажи на ваще и си отиди на един преглед да си спокойна :) Айде със здраве:)
мерси много за отговора ами отидох на преди 1 ден и тя ме прати на изследване на кръвта и урината утре или други ден сигурно ще отида :)


Успех тогава:))

otherspace
09-01-2011, 09:04
Нагъвай боклуци, кисни по кафета, дрогирай се и от невръстна възраст захващай хапчетата за кръвно... :?

Много тъп коментар...Това,че някой има ниско кръвно не значи ,че е тъп идиот и си съсипва живота с дрога и подобни...Просто е предразположен към ниско кръвно и до голяма степен е наследствено...Един човек да си сподели проблема и веднага ще се намери някой "умник" ,който да му е"е майката ,защото е потърсил мнение и решение...За подкрепа да е чувал някой?!Продължавайте с подобни мнения хора, и ще изкарате всеки със здравословен проблем идиот...