PDA

View Full Version : прошка ?



cantstoploveu
08-25-2011, 13:18
не знам помните ли ме мен и моята история но аз ви помня някой се правеха на интересни убиждайки други бяха искренни и мили и защото ми е писнало от критики ще помоля всеки погледнал темата с тази цел просто да я напусне ! та по темата тя ми изневери :( иска да и простя но се питам има ли смисъл след като съм изложен и обиден по този начин и също така се питам признак на сила или на слабост е прошката за изневяра също така какво ще стане ако го направя..случва ми се за пореден път а всички казват че не са такива дадох и всичко но.. както и да е вие какво мислите и също бих ви попитал какво става и някой успял ли е да забрави за изневярата..заслужава ли си.. ?

Amazin
08-25-2011, 13:19
никаква прошкаа :o

SisiStrange
08-25-2011, 13:20
Не... не мисля, че си заслужава.

onestar
08-25-2011, 13:28
Първо са замисли защо се е стигнало до изневяра.

Аз лично не мисля, че има някакъв смисъл да й прощаваш. Изневерила ли е един път, ще ти изневери и втори...

Изневяра не се забравя - прощава се, преглъща се, превъзмогва се (до колкото е възможно), но едва ли се забравя.
И знай, че ако все пак решиш да й простиш, не трябва в никакъв случай да й натрапваш случилото се, защото първо това е показно, че не си й простил, второ изключително изнервящо е и при всички положения ще има отрицателно въздействие върху връзката ви. Ако се хванеш на хорото, ще го играеш до край. Или наистина ще простиш, или не прави опити ако смяташ, че няма да успееш да превъзмогнеш случилото се.

Пък дали изневярата е признак на сила или слабост... нямам никаква представа.
Сякаш е по-правилно да се пита дали е признак на обич или глупост...

cantstoploveu
08-25-2011, 13:38
не знам защо винаги трябва всичко да свършва по най бруталния начин..

poison1337
08-25-2011, 13:39
Първо са замисли защо се е стигнало до изневяра.

Замисли се ... Според мене всеки има право на втори шанс ... но я следи из късо ... ако пак сгафи ...................

onestar
08-25-2011, 13:49
не знам защо винаги трябва всичко да свършва по най бруталния начин..

Ох... с колко по-брутални неща ще се сблъскваш...

cantstoploveu
08-25-2011, 13:53
има но..като и нямам доверие..то веднъж изгубено..kak?

gummybear
08-25-2011, 13:58
Първо са замисли защо се е стигнало до изневяра.

Аз лично не мисля, че има някакъв смисъл да й прощаваш. Изневерила ли е един път, ще ти изневери и втори...

Изневяра не се забравя - прощава се, преглъща се, превъзмогва се (до колкото е възможно), но едва ли се забравя.
И знай, че ако все пак решиш да й простиш, не трябва в никакъв случай да й натрапваш случилото се, защото първо това е показно, че не си й простил, второ изключително изнервящо е и при всички положения ще има отрицателно въздействие върху връзката ви. Ако се хванеш на хорото, ще го играеш до край. Или наистина ще простиш, или не прави опити ако смяташ, че няма да успееш да превъзмогнеш случилото се.

Пък дали изневярата е признак на сила или слабост... нямам никаква представа.
Сякаш е по-правилно да се пита дали е признак на обич или глупост...

SisiStrange
08-25-2011, 14:07
има но..като и нямам доверие..то веднъж изгубено..kak?
Именно. За това и си мисля, че няма голям смисъл.
Виждаш ли, има хора, които вътре в себе си не приемат изневярата за нещо толкова шокиращо. Те са и склонни да имат свободни връзки. Такива индивиди могат да простят изневяра и да я превъзмогнат напълно, просто защото не я взимат навътре. Но ти не ми приличаш на такъв човек. Ако нещо те е предало истински и си усещаш, че не можеш да го преглътнеш просто ей така, е безсмислено да се мъчиш и тормозиш. Това го научих с времето - ако ще правиш компромиси или ще прощаваш нещо, трябва да си готов да го направиш съвсем наистина. Без задни мисли, без да искаш после да ти се отблагодаряват, без да отваряш дори дума по въпроса. А малко хора могат да погледнат така точно на изневярата.

marin4itu
08-25-2011, 14:27
Има го и друго. Една жена, за да интимничи с някого, тя задължително трябва да има емоционална връзка с този човек. Просто така ни е устроен мозъкът. За това мисля, че не е заради единия секс, а има и още нещо. Пък и ти вече си изгубил доверието си към нея. Според мен, ако останеш с нея, само ще се измъчваш.

SmilezZz
08-25-2011, 14:30
Според мен недей. Просто не си заслужава. Загубено доверие трудно се връща. Да не кажа,че е почти невъзможно да се върне доверието изцяло. Продължи си живота без нея.
Тя не е нито първата,нито последната.

sasha_90
08-25-2011, 14:54
Веднъж изневери ли ти,пак ще го направи и ще продължава,а ти ще й прощаваш и прощаваш.Това ли искаш?Едва ли,затова не й прощавай.Щом ти е изневерила,не ти заслужава.Намери си друга,която ще те цени,уважава,обича и най-важното ще ти е вярна на 100 % .

imyourself
08-25-2011, 15:20
Дадеш ли и прошка , не е сигруно ,че пак няма да го направи :) на мен лично са ми изневерявали и са ме молили за прошка и ми беше много трудно да я дам ,а още по трудно ми беше да забравя случилото се . Не си струва само ще се измъчваш ... успех в живота има много други :)

cantstoploveu
08-25-2011, 16:05
прав си както е казала една велика личност



"По добре ужасен край отколкото ужас без край"

Shturrrche88
08-25-2011, 16:08
прав си както е казала една велика личност



"По добре ужасен край отколкото ужас без край"
Това е много вярно. И все пак всеки човек прави грешки и заслужава втори шанс. Ако обаче си мислиш, че постоянно ще те гони параноя дали в този момент точно тя не е с някой друг, по-добре се разделете. Така хем ти ще си на тръни, хем тя ще получава безпочвени (или не) обвинения и взаимно ще се мъчите.

MaLkaTa_LaDy
08-25-2011, 16:14
На всеки му се случва да сгреши... Ако я обичаш, ако тя те обича, можете да излезете от ситуацията заедно.

Violenza
08-25-2011, 16:14
Дай й шанс, само ако си сигурен, че можеш наистина да й простиш и да го преглътнеш, без да имаш желание да й го върнеш или да й го натякваш.
Аз лично такова нещо не мога и не бих се и опитала да простя. За изневярата оправдание не намирам.

cantstoploveu
08-25-2011, 16:35
ако ме обичаше нямаше да го направи ...поне така мисля..направила го е 3 пъти с един и същ човек с нея съм от 2 години разбирам чак сега изневерите за стари но не мисля че е оправдание...

LeprikonA
08-25-2011, 16:35
няма смисъл да прощаваш, наистина след време ще намериш искрени чувства и вярност - както казаха - не е единствената :)

Violenza
08-25-2011, 16:52
ако ме обичаше нямаше да го направи ...поне така мисля..направила го е 3 пъти с един и същ човек с нея съм от 2 години разбирам чак сега изневерите за стари но не мисля че е оправдание...
Именно - нямаше да го направи. И то даже не е било веднъж. Поне да е имала смелостта да си признае, а не да те лъже. Много подла постъпка.

elysunny
08-25-2011, 17:42
еми не :?

bubkaa93
08-25-2011, 18:05
Ако я обичаше щеше да и простиш и нямаше да питаш тук,какво да правиш.

fenkaaa
08-25-2011, 18:22
има но..като и нямам доверие..то веднъж изгубено..kak?

Еми точно.. сам си отговаряш на въпроса ;)

Shturrrche88
08-25-2011, 18:25
Ако я обичаше щеше да и простиш и нямаше да питаш тук,какво да правиш.
+1...
Това, че си изневерил на някого, не означава, че не го обичаш...А искрено се съмнявам, че го е направила, за да те нарани, да иска да страдаш и т.н...

sasha_90
08-25-2011, 20:36
На всеки му се случва да сгреши... Ако я обичаш, ако тя те обича, можете да излезете от ситуацията заедно.
Да,но споменът за предателството как ще пренебрегне и забрави?
АВТОРЕ,не й прощавай.Който обича е верен!

jeezloxxy
08-25-2011, 20:42
По-добре сам,отколкото с ку*ка,която ти изневерява.
Колкото и да я обичаш,ако й простиш това просто ще се повтори.

MaLkaTa_LaDy
08-25-2011, 21:11
Щом го е направила повече от веднъж и на всичкото отгоре го е скрила от теб, няма смисъл да се опитваш да и простиш.