PDA

View Full Version : Подарък....?!?!



ogi23
08-25-2011, 14:51
Здравейте, обръщам се към всички които ще видят темата ми.. нова сам и не намерх такава тема незнам дали мястото и е за тук но наистина ви моля за помощ. Приятеля ми другата седмица има рожден ден,той е голям особняк и нямам и идея какво да му купя... знам че аз най-добре трябва да знам какво ще му хареса но..... :( :( :( НАИСТНА ЩЕ ВИ БЪДА БЛАГОДАРНА ЗА ВСЯКАКВИ ИДЕИ :)

sasha_90
08-25-2011, 14:58
Как не си намерила?Такива теми има на всяка страница поне по една....
Купи му нещо,което би го зарадвало.Например билет за мач на любимия му отбор или за концерт на любимата му група,гривна,може диск с любима музика,....има толкова много неща.А ако не ти се харчат много пари може да му вземеш нещо малко,но от сърце,което също би му харесало.

ardiente
08-25-2011, 15:01
Ами има много яки огърлиции за мъже и жени купи две една с твоето и нвеговото име тази с твоето име дай на него а ти си сложи другата и това според мен е мн хубав подарък

Anesha17
08-25-2011, 16:52
Ти в секси бельо + ягоди и сметана,дано си по-големичка.
xaaxax.
Тениска или някаква друга дреха му купи?

LeprikonA
08-25-2011, 17:05
Как не си намерила?Такива теми има на всяка страница поне по една....
Купи му нещо,което би го зарадвало.Например билет за мач на любимия му отбор или за концерт на любимата му група,гривна,може диск с любима музика,....има толкова много неща.А ако не ти се харчат много пари може да му вземеш нещо малко,но от сърце,което също би му харесало.

elysunny
08-25-2011, 17:40
Здравейте, обръщам се към всички които ще видят темата ми.. нова сЪм и не намерх такава тема НЕ ЗНАМ дали мястото и е за тук но наистина ви моля за помощ.

има сигурно 100 такива теми, нова си ама търсачката не я ли видя
и аз за стотен път ще попитам, как може да не знаеш какво да купиш на приятелят си ?

язък за Оги23, ако заради тях ти е ника де