PDA

View Full Version : Окосмяване /за момичета/



xsmile
08-25-2011, 19:20
Здравейте.Момиче съм и искам да попитам другите как се избръснахте за пръв път "там долу" и кой е най-безопсания и лесен начин да го направя :) Мерси, предварително !

П.С. Съжалявам ако темата се повтаря или не е за този раздел.

association
08-25-2011, 19:52
Има много такива теми и сякаш е за Козметика и диети, ама аз не съм модератор, че да казвам. :D
Ако си смела давай с кола маска, но ако си като мен - най-ефективно и безболезнено е с крем депилатоар. :)

gotinataAa
08-25-2011, 19:59
мм че и с бръсначка можи , но не съм пробвала и нз какъв е ефекта и после дали не стават мн дебели и гадни.. впрочем ако някои знае да ми каже :)

xsmile
08-25-2011, 20:01
мм че и с бръсначка можи , но не съм пробвала и нз какъв е ефекта и после дали не стават мн дебели и гадни.. впрочем ако някои знае да ми каже :)
Попринцип със самобръсначка се бръсна на краката и ефекта е ужасен ! Космите стават ужасно твърди и не мисля, че е много добре да експериментирам...

bgbg6
08-25-2011, 20:01
Много лесно става работата, трябва само да се решиш, което не е мн трудно. После малко сърби, ама все пак нз. Вземаш самобръсначката и бръснеш, само да не се порежеш. После ти е кеф :grin: Защо питаш за лесен начин, то няма нш трудно, пък и ква безопастност, казах ти - само да не се порежеш, въпреки, че ще ти е малко трудничко да се порежеш. :D

Само заради това да ти отговоря се регнах, да знаеш! :P Ако има още нш, за което искаш да питаш - давай!

xsmile
08-25-2011, 20:07
хехее :) мерси много ще опитам утре като стана от сън.. Надявам се да не получа някоя инфекция или нещо такова, защото леко се страхувам :) мерси все пак на всички :)

bgbg6
08-25-2011, 20:18
Аве, нз, но колата и въобще епилацията мн ще боли според мен, :neutral: но иначе няма нш страшно :-D А ако не искате да ви са дебели и гадни ги скубете, ама нали ви казвам, че боли.. пробвайте да си отскубнете дори един косъм, няма значение от къде (в смисъл коя част на тялото и ще разберете, какво ще е чувството). А относно скубенето за краката ддзн, но мисля, че с всички косми е така, когато се скубеш не стават дебели космите. А и само да отбележа, че след скубане може и да се появи кръв във порите, мисля и да се появят после червени точици, но ако се мажеш с лосион, няма страшно. Тва съм чела, тва пиша. Аз иначе вкъщи имам епилатор, остана от мама, но сега се замислям дали да пробвам с него... нз

association
08-25-2011, 20:23
Мацка, ползвай крем депилатоар. Ефектът върху косъма и като бръсначка, обаче после е малка вероятността да ти се появят пъпчици и ще те сърби малко по-малко.

bgbg6
08-25-2011, 20:23
хехее :) мерси много ще опитам утре като стана от сън.. Надявам се да не получа някоя инфекция или нещо такова, защото леко се страхувам :) мерси все пак на всички :)
Споко, и аз малко се страхувах отначало. Ааа и да знаеш, че трябва да е с нова бръсначка, в смисъл неизползвана от никого. 8-)

xsmile
08-25-2011, 20:27
Мацка, ползвай крем депилатоар. Ефектът върху косъма и като бръсначка, обаче после е малка вероятността да ти се появят пъпчици и ще те сърби малко по-малко.
Аз на краката като ги махам с лентички или на кола маска или със самобръсначка и ми се появяват такива червени точици. А пък като се обръсна с крем и кожата ми е хипер мека и гладка (използвам Veet и най-якото е, че се чака не повече от 3-4 минутки) :)

buzzzz
08-26-2011, 10:58
искам да попитам другите как се избръснахте за пръв път "там долу" и кой е най-безопсания и лесен начин да го направя :)
По принцип е най-добре с кола маска. Обаче със самобръсначка е най-лесно и безболезнено. Аз се бръсна на контра и става гладко и мекичко. Поръчах си и крем-депилатор от Ейвън, но ефекта не ми хареса, за това продължих със самобръсначка.

blueeyeddevil
08-27-2011, 11:18
Ами самобръсначка става :) [/b]

SmilezZz
08-27-2011, 13:06
- Самобръсначка.
- Крем депилатор.
- Кола - маска
- Епилатор
- Лентички.
При първите два начина няма болка,при останалите - да. Но не е болка за умиране.

sapphire5
08-27-2011, 13:29
като за първи път-там 'долу' както ти го каза, аз бях на колата маска (:

doni100
08-27-2011, 18:02
майка ми работи в магазин за козметика и казва да не правя с само брасначка , защото става като брада.По отгоре се правя с кола маска А като стигна към по нежната част се правя с крем депестоар.Когато се правиш с кола маска космите са меки растат за един месец

titinkaa
08-28-2011, 17:42
мм че и с бръсначка можи , но не съм пробвала и нз какъв е ефекта и после дали не стават мн дебели и гадни.. впрочем ако някои знае да ми каже :)
Попринцип със самобръсначка се бръсна на краката и ефекта е ужасен ! Космите стават ужасно твърди и не мисля, че е много добре да експериментирам...

И там долу ще ти станат твърди и груби от самобръсначката.Иди на козметик да ти ги махнат с кола маска.

Gerityyy08
08-29-2011, 18:15
Със самобръсначка много боцкат .. С депилатор боцкат ли много? :(

lili12
09-04-2011, 15:47
Мацка, ползвай крем депилатоар. Ефектът върху косъма и като бръсначка, обаче после е малка вероятността да ти се появят пъпчици и ще те сърби малко по-малко.

+1

pixsi1
01-04-2012, 08:41
с кола маска боли ли? А как се използва крем-депилаторът?

Alexandraaa
03-19-2012, 17:57
Ох, искам да задам един въпрос за този крем депилатор на Veet.В една друга тема не ми отговориха, но сега да питам и тука.Попринцип е предназначен за там долу и въпроса ми е дали го мога да го използвам за подмишниците ?

gotinataAa
05-14-2012, 17:35
Ох, искам да задам един въпрос за този крем депилатор на Veet.В една друга тема не ми отговориха, но сега да питам и тука.Попринцип е предназначен за там долу и въпроса ми е дали го мога да го използвам за подмишниците ?
навсякъде що имаш растителност можеш да се мацнеш с него и после всичко пада :) , т.е. ДА-можеш