PDA

View Full Version : Продавам много хубава МР4-ка, много запазена с голям дисплей



Hesinka
08-25-2011, 21:00
http://prodavalnik.com/prodavam-mp4-plear-s-mnogo-golyam-i-tsveten-ekran--i2338770 ето,разглейдате тук има информация,ако искате да знаете нещо друго попитайте,машинката е много здрава имам и реални снимки но са леко размазани поради причината,че нямам фотоапарат в момента,разгледайте детайлите и в интернет ако искате.Малки коментари по цената позволявам :)

musicbxst
08-25-2011, 22:40
защо си толкова щедра...това е хубав плеър а и има и вградена памет
струва доста повече от това което си написала....а
на външен вид няма как да позная, но е твърде възможно да е с процесор rockchip!
аз имам такава мп4ка, само че от типа ihpone, rockchipa позволява много модване и софтуерен "тунинг", има специален форум за маняците с китайски мп4 и мп3 плеъри, със всички програми, можете да си правите собствени теми, да сменяте всичко по "темата" да променяте всяко едно бутонче....аз например си направих custom start-up и shut-down тема с анимацийка (оригиналната не ме кефеше)
Поздрави!

Hesinka
08-26-2011, 09:32
Ами в интерес на истината,на мен ми го купиха много по-скъпо отколкото го пускам в момента,наистина е хубав,но дори и на тази цена никой не го взима,пък камо ли ако я вдигна,ако можеш ме посъветвай къде да го пусна,за да успея да го продам дори и на по-висока цена.Събирам парички за телефон и трябва да го продам,просто не го ползвам ..

Hesinka
08-27-2011, 11:07
уп