PDA

View Full Version : Странно !!!



Numb95
08-25-2011, 20:41
Значии историята е следната ( даже не съм сигурна дали и е тук мястото, но няма значение ) : имах една приятелка, като цяло преди да я опознаеш напълно изглеждаше доста свястна ... от скоро не сме приятелки и не поддържаме абс. никаква връзка. Преди няколко дни по - малката и сестра започна да звъни уж да търси моята, но веднъж вдигнах аз и тя ми каза "ако можеш излез, брат ми иска да говори с теб". Проблемът е там, че брат и излезна от затвора, беше там за убийство ( мен ако питате убийците трябва да лежат до живот, но .... ) и то брутално убийство, а мен си ме е страх от него. Онзи ден даже ме срещна и сам ми каза, че искал да говори с мен ... имаше някаква много годна усмивка на лицето .... ъъъх направо тръпки ме побиват ... та пиша тук, защото незнам как да постъпя, какво да правя?!

P.S. ИЗВИНЯВАМ СЕ, АКО ИМА НЯКАКВИ ГРЕШКИ ![/b]

Преместена.
kalpazanka

JagAlskarDig
08-25-2011, 20:57
Просто не ходи, ти вече не поддържаш връзка с нея, а пък какво остава да се занимаваш с брат и. Ако пък случайно отидеш, не го прави сама, ами вземи роднина/приятел с теб, по възможност способен да те защити, ако онзи наистина е опасен и мислиш, че има задни мисли.

supereightepic
08-25-2011, 20:59
може ли да ми кажеш името на конкретния човек на ЛС?
..моля те?
//освен това,много зависи от убийството,но според мен не е много добра идея..
като цяло не съм сигурен,защото хората се променят.Той е бил за убийство,но ако всеки разсъждава така,до края на живота си няма да си намери приятелка,приятели,работа и т.н .. ( така и ще стане ) .
.. но не мога да ти кажа дали е добра идея.
Също така по-добре постави темата си в раздел "училище и приятели" или "любов" ще бъде доста по -коментирана.
щото пича явно си те е харесал.