PDA

View Full Version : въпрос относно първия път



DesSsi
08-25-2011, 20:48
такааа,,, тъй като от 2 месеца излизам с едно момче и хормоните ни напират искаме да правим секс НО оттам идва и моят глупав проблем - още отдавна преди да тръгна с това момче когато се събирахме в една компания и беше станал някакъв филм и бях казала пред всички, че съм правила секс и сега ще ми е много неловко да отричам,, таа след като и на него ще му е първият път има ли вероятност да разбере, че и на мен ми е за 1ви ? много е тъпа ситуацията ама кво да се прави на вас разчитам ,,, при вас имало ли е такива ситуации ? ,, благодаря предварително !!!

jonib
08-25-2011, 20:58
Когато започнете му го кажи,така даже ще го успокоиш,защото ще му е по-комфортно ако знае,че и ти си девствена

08-25-2011, 20:59
такааа,,, тъй като от 2 месеца излизам с едно момче и хормоните ни напират искаме да правим секс НО оттам идва и моят глупав проблем - още отдавна преди да тръгна с това момче когато се събирахме в една компания и беше станал някакъв филм и бях казала пред всички, че съм правила секс и сега ще ми е много неловко да отричам,, таа след като и на него ще му е първият път има ли вероятност да разбере, че и на мен ми е за 1ви ? много е тъпа ситуацията ама кво да се прави на вас разчитам ,,, при вас имало ли е такива ситуации ? ,, благодаря предварително !!!
Да, има вероятност освен, ако не си се отворила вече. Също така, за кво разправяте наляво надясно, че се порите като диви сърни? Какъв е смисъла не мога да разбера... :?

JagAlskarDig
08-25-2011, 21:06
Много ясно, че трябва да му кажеш, хем ще се успокои, хем иначе ще чака ти да водиш и накрая ще стане гаф.

annonimnna
08-25-2011, 22:33
Май обичате да лъжете само и само да не изглеждате тъпо като кажете, че сте девствени... Пффф :x
Колкото до темата... Ами кажи му много ясно,. Така ще е спокоен, че не си по-опитна от него и няма да се изложи :)

Nadelina
08-26-2011, 08:56
Кажи му истината! Ако те познава достатъчно и си имате доверие, няма логика да не ти повярва. Трябва да му кажеш - първо, за да е по-освободен, спокоен и внимателен той, и второ, за да не се притесняваш ти.
А относно това дали той сам ще разбере - едва ли, щом ще му е за първи път.

glezan4e
08-26-2011, 09:07
Подкрепям всичко казано до тук и ще добавя, че той освен по-спокоен ще се чувства и специален (нали все пак ще е първият) ;)

Мисля, че вече знаеш какво да направиш :: )

BlondeRebelion
08-26-2011, 09:14
Да много ясно,че ще разбере. Пък и за кво вървите и разправяте,че сте се ебали...не сте изключение като са ви го вкарали на 14 просто ставате от масата пффф ...

GabrielleShayk
08-28-2011, 18:56
Кажи му...освен ако не е сляп за реакциите ти,няма как да не забележи,че те боли малко или много,че не знаеш какво точно да правиш и т.н

Anja
08-29-2011, 08:27
Колко глупаво... първо, хвалите се, че ви е на*бал сума ти и народ, не знам кое му е готиното на това. Ако кажеш, на приятелите си, че си девствена на 14, ставаш задръстена или какво? Не я разбирам тая логика. Колкото до момчето, разбира се, че трябва да му кажеш как стоят нещата, той ти е приятел, трябва да разбере.

powerman
08-29-2011, 08:56
Естествено ,че трябва да му кажеш :)

sapphire5
08-29-2011, 09:12
напълно съгласна със powerman и anja

DragonLady
08-29-2011, 09:21
Бъди откровенна с него и му кажи, че ще ти е за пръв път. Пък и дори да скриеш, нали се сещаш, че има някой неща, които ще те издадат - болката и кръвта.

darka1
08-29-2011, 09:22
Хората лъжат, че са девствени, а ти лъжеш, че не си :lol: Мммм не, няма да разбере от болките ти и кръвта, не се притеснявай :lol: :lol: :lol:

sapphire5
08-29-2011, 09:24
Хората лъжат, че са девствени, а ти лъжеш, че не си :lol

честно казано и мен това малко ме шокира :Д

naQkataRaota
08-29-2011, 10:13
Да, има вероятност освен, ако не си се отворила вече. Също така, за кво разправяте наляво надясно, че се порите като диви сърни? Какъв е смисъла не мога да разбера... :?

Ти уби всичко детско в мен :razz: :razz: :razz:

По темата: кажи му истината, че си девствена и тогава си го казала ей така. Не е някаква престъпно непрустима лъжа, а нещо нормално и безубидно[/b]

darka1
08-29-2011, 10:20
Хората лъжат, че са девствени, а ти лъжеш, че не си :lol

честно казано и мен това малко ме шокира :Д

Ми то какво няма. Не знам каква трябва да си да лъжеш, че не си. Явно иска да я мислят за по-отракана ли и аз не знам :D

sapphire5
08-29-2011, 10:23
Хората лъжат, че са девствени, а ти лъжеш, че не си :lol

честно казано и мен това малко ме шокира :Д

Ми то какво няма. Не знам каква трябва да си да лъжеш, че не си. Явно иска да я мислят за по-отракана ли и аз не знам :D

ами най-вероятно д;

YyoOnNiItTyY
08-29-2011, 11:26
И да искаш и да не искаш трябва да му кажеш истината...и на тебще ти е за пръв път и предполагам като всяко едно момиче няма да ти е много приятно ако реши веднага да проникне целия.. ако можеш да стискаш зъбки.. не му казвай ;)

dilqnkata
08-29-2011, 22:50
Подкрепям всичко казано до тук и ще добавя, че той освен по-спокоен ще се чувства и специален (нали все пак ще е първият) ;)

Мисля, че вече знаеш какво да направиш :: )

Напълнооо съм съгласна :)

08-29-2011, 23:12
Да, има вероятност освен, ако не си се отворила вече. Също така, за кво разправяте наляво надясно, че се порите като диви сърни? Какъв е смисъла не мога да разбера... :?

Ти уби всичко детско в мен :razz: :razz: :razz:

По темата: кажи му истината, че си девствена и тогава си го казала ей така. Не е някаква престъпно непрустима лъжа, а нещо нормално и безубидно[/b]
bambie doesn't look so innocent now, huh? 8)