PDA

View Full Version : помощ,моля.



bleskawotokotencce
08-25-2011, 22:58
здравейте преди писах тук но отдавна не съм защото нямах проблеми и така аз бях с едно момче той се казва боян и изведнъж ми изпрати съобщеие по фейсук че късаме,но не каза зашо аз попитах, по телефона, но той каза че не иска да ми каже след това след седмица каза че се е ебавал и ми подари червена роза.но стана така че цял месец ходехме и накрая той скъса с мен.това бе преди два дена от тогава не съм спала и яла той каза че харесва друга а чух от най дората ми приятелка че харесва една друга моя прятелка какво да правя??????????много го обичам и не мога да го заравя.помогнете :? :(

Luidgie
08-25-2011, 23:01
Такам... Ти беше на 12, нали? На тази възраст е съвсем нормално да ти е гадно за 1-вото ти гадже. Не го обичаш. Вие незнаете какво е любов и какво означава "Обичам". Ще ти мине.

bleskawotokotencce
08-25-2011, 23:03
моля не ми е първото гадже той е петото но само него съм обичала сериозно ти ли ще кажеш дали обичам????????? :x вапроса ми е как да си го върна не как да го забравя!

fenkaaa
08-25-2011, 23:04
моля не ми е първото гадже той е петото но само него съм обичала сериозно ти ли ще кажеш дали обичам????????? :x вапроса ми е как да си го върна не как да го забравя!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

autumn666
08-25-2011, 23:04
ти се върна!!! :razz: :razz: :razz:

zdravko9595
08-25-2011, 23:05
Щом къса с теб вече втори път значе ще има още. Според мен той не те обича истински и най-добре е да приемеш факта че не сте заедно... :(
Дано съм ти помогнал.

fenkaaa
08-25-2011, 23:05
ти се върна!!! :razz: :razz: :razz:

оу,как го каза само :razz:

bleskawotokotencce
08-25-2011, 23:05
аре стига сте ми се смяли бе :x ужасно е тва така да се смееш на човек по този такъв нагъл начин .. :x

fenkaaa
08-25-2011, 23:07
Добре.Подари му и ти червена роза и нещата ще се оправят.Чао :D

bleskawotokotencce
08-25-2011, 23:07
Щом къса с теб вече втори път значе ще има още. Според мен той не те обича истински и най-добре е да приемеш факта че не сте заедно... :(
Дано съм ти помогнал.
мерси за мнението но аз го обичам сигорна съм че и той мен но незнам защо така стана :(

Chacho
08-25-2011, 23:09
Може би само ти си сигурна? Не знам и аз защо става така :/ Акано....

Luidgie
08-25-2011, 23:15
моля не ми е първото гадже той е петото но само него съм обичала сериозно ти ли ще кажеш дали обичам????????? :x вапроса ми е как да си го върна не как да го забравя!
Да аз ще ти кажа! Все пак имам по-голям житейски опит от теб, пикличке сладка. Всяка втора мижитурка разправя колко е влюбена, колко обичала незнам си кой. Нищо не разбираш ти от любов, ако ще 15 хиляди гаджета да си имала! Бройката нищо незначи, в това отношение! Пикла!

fenkaaa
08-25-2011, 23:16
моля не ми е първото гадже той е петото но само него съм обичала сериозно ти ли ще кажеш дали обичам????????? :x вапроса ми е как да си го върна не как да го забравя!
Да аз ще ти кажа! Все пак имам по-голям житейски опит от теб, пикличке сладка. Всяка втора мижитурка разправя колко е влюбена, колко обичала незнам си кой. Нищо не разбираш ти от любов, ако ще 15 хиляди гаджета да си имала! Бройката нищо незначи, в това отношение! Пикла!

А така,един голям ПЛЮС :)

FuckedUp
08-25-2011, 23:17
Научи БЪЛГАРСКИ език, пък после обичай.

Chacho
08-25-2011, 23:21
Щом й е признал, че се бъзика и й е взел роза, значи сигурно има някакви чувства към нея.

Пък и той й е петото, но е различен от предишните четири! Това не е случайно според мен.


Нека последва сърцето си и заживее животът, за който е мечтала! Вие само се опитвате да й го отнемете.



Повярвай в себе си и ще откриеш правилното решение! \:D/

ccdesigns
08-25-2011, 23:25
Ахахахаха, тъпа малка пикла. И кво, като си имала 5 гаджета?Не е истина колко сте смешни :d

ccdesigns
08-25-2011, 23:26
Щом й е признал, че се бъзика и й е взел роза, значи сигурно има някакви чувства към нея.

Пък и той й е петото, но е различен от предишните четири! Това не е случайно според мен.


Нека последва сърцето си и заживее животът, за който е мечтала! Вие само се опитвате да й го отнемете.



Повярвай в себе си и ще откриеш правилното решение! \:D/

Not sure trolling, or just... trolling...

Chacho
08-25-2011, 23:26
Да, ама колко хора си имат по 5 гаджета. Аз почти познавам 1 само :/

Chacho
08-25-2011, 23:28
Щом й е признал, че се бъзика и й е взел роза, значи сигурно има някакви чувства към нея.

Пък и той й е петото, но е различен от предишните четири! Това не е случайно според мен.


Нека последва сърцето си и заживее животът, за който е мечтала! Вие само се опитвате да й го отнемете.



Повярвай в себе си и ще откриеш правилното решение! \:D/

Not sure trolling, or just... trolling...

2:28 e все пак.

blaaablaaablaaa
08-26-2011, 07:37
Как да си го върнеш? Кажи му, че още го харесваш, но не се опитвай насилствено да го откъснеш от другото момиче. Така ще го отдалечиш още повече от себе си. Когато е наоколо, показвай, че още изпитваш чувства към него, показвай най-добрата си страна. Така може и да се осъзнае. Щом те е скъсал на първия месец заради друга, значи не те е харесвал наистина. Ако не стане, се опитай да го забравиш. Късмет! :)

bleskawotokotencce
08-26-2011, 07:41
xopa пиша му в скайп той не отговаря звъня не отговаря но пък ми хареса снимката във фейсбук профилната http://www.facebook.com/profile.php?id=100002621126023 и написа

Боян Михайлов mn xybawa♥
преди около час · Харесва ми · 1 човек

тва кво трябва да узначава???

благодаря за съветите blaaablaaablaaa и Chacho

SmilezZz
08-26-2011, 07:56
моля не ми е първото гадже той е петото но само него съм обичала сериозно ти ли ще кажеш дали обичам????????? :x вапроса ми е как да си го върна не как да го забравя! Да и на абсолютно всички,т.е. и на петимата си казвала "Обичам те",сигурна съм. След време и за този ще бъде същия.
По темата: Не се занимавай с него. Разиграва те ,а ти му позволяваш това.

Glamour92
08-26-2011, 08:01
xopa пиша му в скайп той не отговаря звъня не отговаря но пък ми хареса снимката във фейсбук профилната http://www.facebook.com/profile.php?id=100002621126023 и написа

Боян Михайлов mn xybawa♥
преди около час · Харесва ми · 1 човек

тва кво трябва да узначава???


...че имаш нужда от правописен речник !

bubkaa93
08-26-2011, 08:42
Мила това,че сте ходили 1 месец не означа,че той те обича за бога ти си 5 клас излез играй навън,какво се занимаваш с момчета още от сега. Интересно ми тоя Боян на колко години е ?

LeprikonA
08-26-2011, 09:16
Мила това,че сте ходили 1 месец не означа,че той те обича за бога ти си 5 клас излез играй навън,какво се занимаваш с момчета още от сега. Интересно ми тоя Боян на колко години е ?

може да е 4 клас :D и да, ходи си играй с кукли, от сега с момчета се занимавала.

xPafx
08-26-2011, 09:16
Сърце не ми дава да кажа нещо.... просто.. уникална си.. :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

xPafx
08-26-2011, 09:19
xopa пиша му в скайп той не отговаря звъня не отговаря но пък ми хареса снимката във фейсбук профилната http://www.facebook.com/profile.php?id=100002621126023 и написа

Боян Михайлов mn xybawa♥
преди около час · Харесва ми · 1 човек

тва кво трябва да узначава???


може ли да те добавя в приятели :oops:

slynchoo
08-26-2011, 09:26
Тези деца бее... 8-)
Знаеш ли колко много гаджета ще смениш още.И как по дяволите ще ходиш с някой 1 месец и ще го заобичаш.Осъзнай се малко.
Бил те скъсал по фейсбук и след 1 седмица ти казал,че се е бил "ебавал" и ти подарил роза?! WTF? 8-) Момченцето много стабилно те разиграва,а ти стига си била такава пикла и излизай навънка с приятели и не се занимавай с глупости.
И господи,защо го търсиш?Запази си малко достойството...чак пък да не спиш и да не ядеп,полекичка 8-)

BlondeRebelion
08-26-2011, 10:02
Всяка втора 12 годишна пикла вече е намерила голямата любов РОФЛЛЛ :razz: Имала 5 гаджета малееее РОФЛ оле спри да се фанатазираш моля ти се :D :D :D Станали приятели във фб и вече се обичат ;ххх Не не не е реално тва :razz:

Chacho
08-26-2011, 12:39
xopa пиша му в скайп той не отговаря звъня не отговаря но пък ми хареса снимката във фейсбук профилната http://www.facebook.com/profile.php?id=100002621126023 и написа

Боян Михайлов mn xybawa♥
преди около час · Харесва ми · 1 човек

тва кво трябва да узначава???

благодаря за съветите blaaablaaablaaa и Chacho

Сега, не слушай тъпите съвети на останалите. Може да говорят зад мониторите, но май никой от тях не е минавал през това.


Той не просто ти е харесал снимката, но ти е сложил и сърчице.... Сещаш ли се? Намек? Означава, че е луд по тебе. Може би го е срам да ти вдигне по телефона или да ти пише в скайп, щото му е гузно, че е оплескал нещата. Продължавай да качваш профилни снимки, рано или късно ще ти пропише. Ще видиш, че ще ги хареса всичките!!!!

sokokoko
08-26-2011, 12:49
Баси...какво не бих дала някой да ми сложи сърце и лайк на профилната снимка. Но светът е толкова несправедлив.

LeprikonA
08-26-2011, 14:59
Баси...какво не бих дала някой да ми сложи сърце и лайк на профилната снимка. Но светът е толкова несправедлив.


нали 8-) :D

у фейсбуку да ти лайкнат нещо е признак на ебаси любовта!

sapphire5
08-26-2011, 15:01
ти се върна!!! :razz: :razz: :razz:

взе ми думите от устата 8-)

SmilezZz
08-26-2011, 15:50
Ох,Chacho ,винаги съм била съгласна със съветите ти ,ама този път просто .... се улях от смях 8-) Първо надали знаят какво е любов,най-малкото какво е значението на "Обичам". По дяволите,5 клас са.
- Ох,моля ти се. И какво като е сложил сърчице ? Това нищо не означава. Било го срам - бла бла. Да приемем,че се е получило между тях и тогава какво,него ще го е срам да излизат,да не говорим целуват и т.н.

sasha_90
08-26-2011, 15:54
Щом е постъпил така-не те обича.За какво да си затормозяваш главата?

jeezloxxy
08-26-2011, 16:23
моля не ми е първото гадже той е петото но само него съм обичала сериозно ти ли ще кажеш дали обичам????????? :x вапроса ми е как да си го върна не как да го забравя!

ВЪРНА СЕ! :grin: :grin: :grin: :grin:

ЙЕС БЕ!!! :grin: :grin:
Видях се с Боян, той каза,че ти е изневерил с оная Лори,направили си оргия с Жорко и Герито.

jeezloxxy
08-26-2011, 16:24
xopa пиша му в скайп той не отговаря звъня не отговаря но пък ми хареса снимката във фейсбук профилната http://www.facebook.com/profile.php?id=100002621126023 и написа

Боян Михайлов mn xybawa♥
преди около час · Харесва ми · 1 човек

тва кво трябва да узначава???

благодаря за съветите blaaablaaablaaa и Chacho

ОМФГ,това току-що ми оправи деня. :razz: :razz: :razz:

Сериозно? Duck face?

Luidgie
08-26-2011, 16:28
xopa пиша му в скайп той не отговаря звъня не отговаря но пък ми хареса снимката във фейсбук профилната http://www.facebook.com/profile.php?id=100002621126023 и написа

Боян Михайлов mn xybawa♥
преди около час · Харесва ми · 1 човек

тва кво трябва да узначава???

благодаря за съветите blaaablaaablaaa и Chacho

ОМФГ,това току-що ми оправи деня. :razz: :razz: :razz:

Сериозно? Duck face?
На мен ми го развали. Накъде отива света?!

sunman
08-26-2011, 16:31
JESUS CHRIST!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Chacho
08-26-2011, 16:47
Ох,Chacho ,винаги съм била съгласна със съветите ти ,ама този път просто .... се улях от смях 8-) Първо надали знаят какво е любов,най-малкото какво е значението на "Обичам". По дяволите,5 клас са.
- Ох,моля ти се. И какво като е сложил сърчице ? Това нищо не означава. Било го срам - бла бла. Да приемем,че се е получило между тях и тогава какво,него ще го е срам да излизат,да не говорим целуват и т.н.

Може би тролвам?

sokokoko
08-26-2011, 17:22
^ В тийнпроблем това е абсурдно, за БОГА!

Ducky
08-26-2011, 17:34
Баси...какво не бих дала някой да ми сложи сърце и лайк на профилната снимка. Но светът е толкова несправедлив.

Аз също бих дала всичко... :cry:

annonimnna
08-26-2011, 17:45
Ти зле ли сииииииииииииииииииииииии ?
Как ще искаш да се върнеш при някой който ОЧЕВАДНО не те иска!?!?!
Изумена съм, много ниско си паднала...
Явно си някоя от онея ПИКЛИ дето МНОГО "обичат", а все още ходят прави под масата ;) Осъзнай се, дете!

NoMore
08-26-2011, 17:47
Мен ако ме питаш ако имаш поне малко останало достойнство въобще не се опитвай да си го върнеш. Освен това научи се да пишеш то вярно, че си малка ама такива грешки да правиш е направо смешно. Това, че ти е харесал снимката нищо не означава може да не ти прави намеци, а наистина да те харесва на тази снимка.... аз не харесвам снимки само на хора, които обичам ;)

LeprikonA
08-26-2011, 18:04
Мен ако ме питаш ако имаш поне малко останало достойнство въобще не се опитвай да си го върнеш. Освен това научи се да пишеш то вярно, че си малка ама такива грешки да правиш е направо смешно. Това, че ти е харесал снимката нищо не означава може да не ти прави намеци, а наистина да те харесва на тази снимка.... аз не харесвам снимки само на хора, които обичам ;)

акъл няма ти достойнство искаш :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

tomboy
08-26-2011, 18:09
ами не го приемай лично , ама заради такива като теб казват , че жените сме по-слабия пол!.... :? ...така де , нямаше да го казват, ако такива като теб не се оставяха някакви бройкаджии да ги разиграват!.... :x :x :? :o ...не се обиждай , ама я се вземи в ръце и осъзнай , че този боян не те ''обича'' , а ти гладуваш и будуваш заради същия този кретен, дето се мисли за голям плейбой!... :? :? :o :o :x :(

NoMore
08-26-2011, 18:12
Старах се да не бъда груба :D

Shturrrche88
08-26-2011, 18:15
аре стига сте ми се смяли бе :x ужасно е тва така да се смееш на човек по този такъв нагъл начин .. :x
Ти си ми любимият трол :-)
http://www.dubstepforum.com/images/smilies/troll.gif

S_L_A_D_U_R_K_A
08-26-2011, 18:44
Мила моя, осъзнай се! С най-добри чувства да ти го кажа... от месец няма как да го обичаш... ти си просто привързана, а привързването минава много бързо... няма и да се усетиш кога! В момента, в който мъж те пренебрегне, заради друга- ти нямаш повече работа там! Запази достойнството си! Утре ще бъдеш жена и ще възпитаваш деца... не трябва да пускаш и грам аванта, когато някой си позволи да се държи по този начин с теб! Отстоявай позициите си!
П.С. Кофти е, но ще мине неусетно! Умната

andjiandjiandji
08-26-2011, 19:23
моля не ми е първото гадже той е петото но само него съм обичала сериозно ти ли ще кажеш дали обичам????????? :x вапроса ми е как да си го върна не как да го забравя!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:D

Luidgie
08-26-2011, 19:32
ОМГ това е 12 годишна пикла! А вие сикате да има акъл, достойнство, самоуважение и т.н. Тя е толко куха горката, толко кифленска и толкова противна, че само като видя проклетият и ник, и тъпата пантофка за аватар ми иде да я хвана и да я забия в земята! Как може да съществуват такива прости същества! ЗАЩО БОЖЕ?! ЗАЩО?! Прибери си изродите!!!

xXxPrivateLovexXx
08-26-2011, 19:38
ПАК ЛИ ТИ МА ?

illiy
08-26-2011, 20:05
Моля дефинирай думата "Обичам" xD Аз съм на 14 и досега не съм казвала на момче че го обичам..на нашата пуберска възраст обичаме/мразим всичко живо :D

elysunny
08-26-2011, 20:16
етоооооооооо те

Shturrrche88
08-26-2011, 20:21
етоооооооооо те
Пу, ти гониш :shock:

gummybear
08-28-2011, 10:03
Леле .. първо си оправи малко правописа :shock:

muhtesemfan
08-28-2011, 13:37
моля не ми е първото гадже той е петото но само него съм обичала сериозно ти ли ще кажеш дали обичам????????? :x вапроса ми е как да си го върна не как да го забравя!
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Това не е първата малоумница,не знаеща да пише на родния си език :-P :razz:

Julliee
08-28-2011, 13:45
На 12 НЕ знаеш какво е любов!!Няма да знаеш и на 13,14,15,а даже може и пикла като теб никога да не разбере.Спри да ни занимаваш с глупости и отивай да играеш навън..На твоята възраст ние това правихме,не сме си брояли гаджетата...

Chacho
08-28-2011, 13:53
На 12 НЕ знаеш какво е любов!!Няма да знаеш и на 13,14,15,а даже може и пикла като теб никога да не разбере.Спри да ни занимаваш с глупости и отивай да играеш навън..На твоята възраст ние това правихме,не сме си брояли гаджетата...

Аз броях гаджета 8)

annonimnna
08-28-2011, 14:00
На 12 НЕ знаеш какво е любов!!Няма да знаеш и на 13,14,15,а даже може и пикла като теб никога да не разбере.Спри да ни занимаваш с глупости и отивай да играеш навън..На твоята възраст ние това правихме,не сме си брояли гаджетата...

+ :)

leiisy01
08-28-2011, 14:11
Хей . . . знам какво ти е . . . всеки малко или много е минал през това . . . :) 1во се вземи в ръце . . . поспи малко . .. нахрани се . . . вземи си душ ... и помисли . . . за + и - . . . имаш приятели нали . . . излез с тях . . . забавявай се . . . не мисли за това и не му показвай , че те е наранил . . . намери си друго гадже ... след време ще го забравиш ... :-) 8) така и него ще го хване яд . . . и ще иска пак да се върне при теб . . . късмет . . . 8-) :P

Chacho
08-28-2011, 14:16
Точките, запетаите, тиретата също карат четящия да си прави паузи. Тия многоточия ми вадят очите и приличат на упражнение тип "попълни празните места". Моля те, пиши като хората, очилата не са евтини.