PDA

View Full Version : Бълнуване



fenkaaa
08-25-2011, 23:19
Като сте спали с някой вкъщи,или обратното.. случвало ли ви се е този някой да бълнува ? :D Или просто да се събуди за момент и да говори несвързани работи и след секунди пак да заспи? Приятелка,приятел,гадже ? 8-) .. Питам,защото се случва на приятеля ми вече 2 вечери подред,много се вживява май в работата си :shock: Сигурно я сънува :D

No666
08-25-2011, 23:28
майка ми ме е чувала да казвам на сън че съм искала таратор 8-)

fenkaaa
08-25-2011, 23:32
Аз пък да кажа за въпросните 2 вечери 8-)

Значи приятеля ми отскоро работи в една фирма,където правят мебели.По скоро столове.

Будя го аз да дойде да яде с мен и той ми вика "офф много ми се спи айде направи ми едно столче" викам кво столче бе човек .. и той "едно столче ми направи" 8-) и дотам заспа..

Преди малко го бутам .. дай ми една цигара .. и той "на столчето" и аз му викам кое е на столчето? и той "цигарите са на столчето" .. а в стаята нямаше никакви столчета 8-) 8-)

No666
08-25-2011, 23:40
Аз пък да кажа за въпросните 2 вечери 8-)

Значи приятеля ми отскоро работи в една фирма,където правят мебели.По скоро столове.

Будя го аз да дойде да яде с мен и той ми вика "офф много ми се спи айде направи ми едно столче" викам кво столче бе човек .. и той "едно столче ми направи" 8-) и дотам заспа..

Преди малко го бутам .. дай ми една цигара .. и той "на столчето" и аз му викам кое е на столчето? и той "цигарите са на столчето" .. а в стаята нямаше никакви столчета 8-) 8-)

:razz: кажи му да си пусне малко отпуска... (поне аз така бих направила) 8-)

fenkaaa
08-25-2011, 23:51
Аз пък да кажа за въпросните 2 вечери 8-)

Значи приятеля ми отскоро работи в една фирма,където правят мебели.По скоро столове.

Будя го аз да дойде да яде с мен и той ми вика "офф много ми се спи айде направи ми едно столче" викам кво столче бе човек .. и той "едно столче ми направи" 8-) и дотам заспа..

Преди малко го бутам .. дай ми една цигара .. и той "на столчето" и аз му викам кое е на столчето? и той "цигарите са на столчето" .. а в стаята нямаше никакви столчета 8-) 8-)

:razz: кажи му да си пусне малко отпуска... (поне аз така бих направила) 8-)

май май :D :D

xoxi
08-26-2011, 04:35
С племенничките ми се е случвало. Почти всяка нощ чувах малката да си бърбори нещо. Първият път помислих, че се е събудила и няколко пъти я попитах "Какво?", защото нищо не й се разбираше.

SmilezZz
08-26-2011, 07:44
Доста пъти ми се е случвало.
Преди , когато бях пренощувала в по-бившия ми приятел , по едно време се "събуди" и започна да говори и да си пее нашата песен. После пак си заспа. Питах го какво му става и той само си пееше човека.
Или пък една от братовчедките ми беше останала у нас. И тя: "Искам таратор от домати" 8-) Не знам горката откъде го измисли,ама никога няма да го забравя. "Таратор от домати". 8-) Наскоро брат ми: "Ти нали ми каза да оставя хляба на терасата ?" И му викам: "Моля". Въобще не си бяхме говорили за хляб даже,той пък.....
Сега само за тези се сещам.

Bonbonchencetyy
08-26-2011, 09:06
Мама един път като ходила до тоалетната през нощта ме чула да викам ,,Мамо,искам да вземем Сивчо вкъщи,ще се понасят с Ченко,моля те!,, ...

Colouring
08-26-2011, 09:38
Само татко чух веднъж и то беше мноооооооооого,мноооооого отдавна.
Човека си спи,а аз седях на другото легло и го чувам да си мънка нещо и по едно време:
-Дай ми чука!-някакво заплашително такова 8-)
-Какъв чук,бе тате?
-Дай ми чука ти казвам!
И след малко пак заспа.
8-)

Oblache
08-26-2011, 10:49
Аз спя с брат ми в една стая и той най-редовно си бълунва. Почти няма вечер, в която да не говори на сън, но аз вече съм му свикнала. Само един път ми изкара акъла, като ме събуди с виковете "Презарежданееее, презарежданееее. Казах презарежданеее!" :D

MiChKoO
08-26-2011, 11:58
не съм чувала други хора , но аз всяка вечер или плача или бълнувам ,, после ми разказват ... какво съм говорила

Priceless
08-26-2011, 13:02
И моя бълнува. Говорил е всякакви работи, даже си ги записвам 8-)
Една вечер както си спя и го чувам : Аве, махнете се, сега ще взема пръчката и ще видите вие ! 8-)
Онзи ден пък направо ме уби: Леле, колко е тясно, цялата китайска армия не може да се събере. 8-)
Един ден го будя : Ей сега ще отида на училище, само да си доизям сладоледа 8-) Пък човека завърши преди 2 години 8-)

Shturrrche88
08-26-2011, 16:26
Моя мъж направо ме убива по някога от смях. Бълнуването му е най-малкия проблем. Той сънува в движение. Имам предвид, че докато сънува става, разхожда се из стаята, говори ми разни неща...ама съм му свикнала вече.

FreshJuice
08-26-2011, 18:08
Моя мъж направо ме убива по някога от смях. Бълнуването му е най-малкия проблем. Той сънува в движение. Имам предвид, че докато сънува става, разхожда се из стаята, говори ми разни неща...ама съм му свикнала вече.

Леле аз и сетсра ми много бълнуваме... Аз се разхождам и ям грозде насън... После я бия насън. Нея доста често я чувам да ми говори :; Не искам да играя на това... Стига бееее.... Уфффф или на якото да се смее и да ми вика ти к'фо прайш тука :lol:

AniAlonso
08-26-2011, 18:17
По принцип с брат ми сме в една стая, а тогава бяхме като по-малки и леглата ни бяха до две от стените, перпендикулярно едно на друго. Една вечер се събуждам към три сутринта от шум на ритане с крака и чувам брат ми:
"Самиии, идиот такъв! Заради тебе замалко да ни вкарат гол! Покрий оня там! Тъпак!"
И аз седя такава стресната и му викам:
"Брат ми, спокойно...ти бълнуваш."
И той отговаря:
"Не бълнувам, играя мач!" и продължи да рита.
Тогава бях ето така :shock: , но сега винаги ми е забавно като се сетя.

LoveChocolate
08-26-2011, 19:07
Много често се събуждам през ноща и чувам брат ми как си говори сам :D

ri41
08-26-2011, 22:01
да и моя бърбори насън, че и муцуни прави :D

inhere
08-27-2011, 09:34
Със сестра ми спим в една стая и тя отскоро започна доста да бълнува и не само да говори ами да става и да се разхожда

Една вечер няква стресната почва да ми говори "къде си, къде си" и аз викам "тука съм бе, спокойно" и тя пак почва "къде си къде си" и заспа.

Една друга вечер нз какво точно ми беше казала, ама много смешно ми стана, на сутринта й разказах ама тя не ми повярва

А снощи стана пак и нещо почна са ми говори, че има втора възглавница и тръгна към един шкаф със сувенири, играчки и т.н. И искаше там да я пъхне :lol: а почнах да и обяснявам и да я разубеждавам и тя си легна и след няколко селунди ми каза "оф ай ще я изключа алармата, че много мърмориш" (сиг. защото преди да си легнем я помолих 2-3 пъти да я спре) ама аз й казвам "аз вече я изключих" тя остай телефона и заспа :lol: :shock:

Trisha
08-27-2011, 09:57
Много често се събуждам през ноща и чувам брат ми как си говори сам :D

+1

BrokenInnocence
08-27-2011, 11:01
Никога не съм чувала друг човек да говори насън, но знам, че аз много често говоря. Случвало ми се е като малка да се изправя, да седна на леглото с отворени очи и да говоря на майка ми докато спя. Тя много дълго време си мислеше, че я лъжа, че съм спяла, заради отворените очи.

Shturrrche88
08-27-2011, 15:41
Моя мъж направо ме убива по някога от смях. Бълнуването му е най-малкия проблем. Той сънува в движение. Имам предвид, че докато сънува става, разхожда се из стаята, говори ми разни неща...ама съм му свикнала вече.

Леле аз и сетсра ми много бълнуваме... Аз се разхождам и ям грозде насън... После я бия насън. Нея доста често я чувам да ми говори :; Не искам да играя на това... Стига бееее.... Уфффф или на якото да се смее и да ми вика ти к'фо прайш тука :lol:
Моята сестра още го прави това. Рядко си спя у нас, но като се случи, тя решава, че трябва да спи в моето легло ( то е голяма спалня, а тя е на 11), защото й липсвам. И като заспи нашата и като почне да ми говори нещо. Една нощ така ми се скара, че направо не знаех къде да се завра, за да не я събудя, защото ми стана адски смешно.
А колко пъти ме е "била" докато спи-просто е нереално. Понякога удря толкова силно, че ми оставя синини по ръцете, ма то нито да й се скарам, нито нищо, в крайна сметка го прави насън, а не нарочно. После малко трудно успявам да обясня на мъжа ми, че е от сестра ми, защото нали и той е като нея, ама не ми вярва като му разказвам какви дивотии върши и той докато спи :razz:

IlovEmyPuffYToY
08-27-2011, 15:55
ами, малко ме е срам, но.....аз направо си ходжа насън сестра ми ме е виждала как посред нощ ставам и отивам в нейната стая и после обаче нищо не помня .....иначе сестра ми пушка насън и охка ....а понякога говори несвързано

:razz: :razz: