PDA

View Full Version : Приятелка или ??



LoweShot
08-26-2011, 01:14
Еми явно дойде и моя момент. в който да си излея душата .. Става въпрос за мен и '' НАЙ-ДОБРАТА'' ми приятелка (уж) .. Приятeлки сме от ,както се помня почти не сме се делили .. карали сме се но ,нашите караници са продължавали най- много 1 ден .. Та пораснахме ( btw аз съм на 15 тя на 17 ) .. Излизаме в една компания ,и все още го правим .. :!: .. Таа .. Попринцип ,когато излизаме винаги аз я викам .. от една седмица тя започна да ме вика, и в края на тая седмица последния ден не излизахме .. на другия ден и се обаждам и и викам ..
-Ше излизаме ли :smt102 :?: и тя ми отговаря ,че вече е излезнала и аз а защо не ме викна ? .. а тя ти специална покана ли искаш ? .. ( и си викам на ум еми хубаво ) после я питам .. ти къде си и тя пред (име) .. и аз много сте далече, айде аз ше тръгна към вас и ше се срещнеме .. и тя някво такова го измрънка ми ше видиме .. ии така и не се видяхме ,както и де .. на другия ден отивам до тях да я викна и срещам баща и .. и питам къде е ? - и той ми вика на реката е не те ли е викала ? .. и аз викам ми не кажи и да ми се обади .. после и звънях тя не ми вдига .. и днеска аз и сестра ми отиваме до тях и тя била до градината и аз тръгвам към нас и се срещаме по пътя и тя минава с колелото викам (име) чакай малко спри де (спря за няма и секунда ) и тъкмо да я питам ше излизаме ли ? .. и тя си изпрашва нагоре се едно не ме познава :-x .. после изл. с компанията и звъни на едно от момчетата да го пита дали ше излизат и той вика ние сме пред вас а ние също сме в колата качва се и само каза Охо се едно ( защо и вие сте тука :smt068 ) и се замислям как нямаше и днес да ме викне .. и много кофти ми стана после започна да ми обяснява как се е скарала с майка й .. и днеска не и е ден и аз се викам еми хубаво а нужно ли е да си го изкарваш на мен ? .. И така чудя се дали ми е приятелка или е гадна долна мизерна използвачка ?? :smt074 .. На моменти ме иде да я хвана и да я :smt075 .. Както и да е -- > :smt100 :smt100
П.п - Малко дълго стана ама .. Бл. предварително :)

martina22961
08-26-2011, 01:27
Еми от това, което си написала разбирам, че преди постоянно сте излизали, а сега те отбягва...възможно е да си и омръзнала малко (звучи гадно, но е напълно възможно), може да има нужда от нови приятели и вече да е намерила такива и ти вече да играеш някаква второстепенна роля...може да има някакви проблеми...еми моят съвет е да се опиташ да поговориш с нея въпреки нейното държание (но в никакъв случай не използвай посредници), да я попиташ какво става, защо така се държи, в теб ли е проблема илии....кажи и че тя е много важна за теб и не искаш да си разваляте приятелството...може да ти е трудно да говориш с нея, но само с говорене ще се оправят нещата...успех :)

Chacho
08-26-2011, 01:34
Или с почивка. Дай й да си отдъхне малко, звъни на другите и така. После пак ша са сберете.

LoweShot
08-26-2011, 01:41
и ти вече да играеш някаква второстепенна роля... .. Може би тук си права !! .. Вече наистина почвам да се чувствам така (използвана) .. Сега ше видим предполага се , че утре аз и тя трябва да ходим на един Р.д заедно .. Абе нз. супер объркана съм.. btw тя доста ревнува като изляза с др. приятели така да го кажем .. ми тъпо се получи ама .. такъв е живот .. всеки си има своите лоши страни :o !!

martina22961
08-26-2011, 01:45
тя доста ревнува като изляза с др. приятели така да го кажем [/b]
Тя ревнува???Нямам думи..ем в това положение, в което те поставя според нея ти как трябва да се почувства...нямам думи..

LoweShot
08-26-2011, 01:47
Или с почивка. Дай й да си отдъхне малко, звъни на другите и така. После пак ша са сберете.
Хах и по точно, от какво да си отдъхне ? По скоро би трябвало да бъде обратното .. А и на всичкото отгоре , ще ми липсва и няма да има на кого да споделям такива неща който споделям с нея :neutral: :cry: ..

martina22961
08-26-2011, 01:49
Мдаам..става кофти, когато най-добрата ти приятелка има нужда да си почине от теб...

martina22961
08-26-2011, 01:52
Или с почивка. Дай й да си отдъхне малко, звъни на другите и така. После пак ша са сберете.
Хах и по точно, от какво да си отдъхне ? По скоро би трябвало да бъде обратното .. А и на всичкото отгоре , ще ми липсва и няма да има на кого да споделям такива неща който споделям с нея :neutral: :cry: ..
Виж...успокой се...най-вероятно пак ще можеш да и споделяш..може би това ще е една от онея караници, след която се сдобрявате :)

Chacho
08-26-2011, 02:00
Сподели й, че се колебаеш дали е използвачка, но въпреки това искаш да си изливаш душата пред нея.

Да ви имам неориентираността!



Човешките взаимоотношения не са винаги логични, за да се получава "Аз давам тва, тряа ми върнат с тва."

association
08-26-2011, 09:01
Дай й МАЛКО време, ако продължава си поговорете на дълго и широко, и ако нищо не се промени прекратете най-приятелските си отношения. Знам, че не е лесно, не го казвам просто така. Имала съм подобни случки.
Може да има някакъв личен проблем, не че това я оправдава напълно.

Colouring
08-26-2011, 09:25
Често срещано,казвам аз.Хората просто се променят.
Да,може би е моментно състояние и виж как ще се държи оттук нататък,но понякога просто човекът се превръща в съвсем различна личност и не можеш да го познаеш.Държи се гадно,все едно не сте били еди колко си години заедно и не сте приятелки.В този случай просто не й върви зад гъза.Излизай с други хора,пък да видим тя какво ще направи или дали ще те потърси.Ако да-супер,поговорете,ако не-еми,много й здраве.

LoweShot
08-26-2011, 22:42
Наистина много благодаря на всички, който се отзоваха !! :-) :-) .. Днес дойде до нас излизахме и всичко си беше, както преди .. наистина ми олекна .. незнам защо но винаги си мисля най-лошото .. Отново Благодаря :-) :-) :-)

martina22961
08-27-2011, 00:02
Наистина много благодаря на всички, който се отзоваха !! :-) :-) .. Днес дойде до нас излизахме и всичко си беше, както преди .. наистина ми олекна .. незнам защо но винаги си мисля най-лошото .. Отново Благодаря :-) :-) :-)
Ехеее толкова съвети за нищо.. :D иначе се радвам за вас..но въпреки това няма да е лошо да я попиташ защо се е държала така, защото не е хубаво тя да прави така и после кат се сети за теб ти да си на линия..имай малко самочувствие все пак :)