PDA

View Full Version : ПРИЮТ ЗА ЖИВАТНИ



dasiq
08-26-2011, 07:38
Здравейте,много обичам животните и затова искам да направя приют,но любителски,инпровизиран.Ня мам възможност да го издържам сама а видях в други приюти ,че се издържат чрез дарения.Кажете вие бихте ли били доброволец в приют?Дайте ми идеи ,съвети а и още нещо-понеже видях че приютите са регистрирани като неправителствена организация можете ли да ми обясните как става това колко пари и време каквидокументи мислите ли че общината би ми помогнала по някакъв начин?Моля ви не ми пращайте линкове.Трябват ми съвети и мнения.Благодаря ;-)

xBadxApple
08-26-2011, 08:59
Съветът ми е да не се захващаш сама, а да се включиш към друг, ако си край София - Animal Rescue.

Не си мисли, че е толкова лесно, напоследък се занимавам с такива неща и положението е сериозно и тея дарения често не стигат и за нищо. Освен това има нужда от доброволци за разхождане на кучетата, за почистване и т.н., а екипът им не е малък.

За да направиш приют ти трябват още хора, доста финанси дори само, за да го започнеш и още повече финанси ОСВЕН даренията, за да го поддържаш.

Sarafina
08-26-2011, 20:50
От кой град си?

dasiq
08-30-2011, 06:53
от Пазарджик съм

yxoozo
08-30-2011, 08:19
Съжалявам, че ще ти го кажа, но освен да се включиш към някой вече съществуващ, друг вриант засега нямаш. Главно защото повечето такива дестващи организации се издържат от дарения и от доброволци с доста дълбоки джобове. А и също така е много сложна работа. Така че може да предложиш да речем помощта си.