PDA

View Full Version : Не знам вече какво да направя ...



NoWarOnWeeD
08-26-2011, 07:41
Здравейте. Искам да споделя и моят проблем.
Нямам самочувствие. Никакво. Не искам да излизам по центъра, не искам да ме виждат хора, страх ме е от погледите им, от това което чета по погледите им. Това се отразява и на връзката ми. Не искам да излизаме на места с много хора, страх ме е, че ще ни се подиграват. И по-специално на него, че е с мен. Виждала съм подигравателните погледи, които ни хвърлят, виждала съм как ни гледат едва ли не кво прави той с НЕЯ ? Всичко това защото аз съм пълна, а той слаб. Не знам вече какво да правя. Сега ще ми кажете да се взема в ръце и да отслабна-работя по въпроса. Но не обичам да съм сред хора. Всички си мислят че всичко ми е наред, защото прекривам несигурността си с чувството си за хумор и постоянното самоиронизиране. Но вътрешно в себе си съм изградена от несигурност, комплекси и ниско самочувствие. КАКВО ДА НАПРАВЯ ?!

JustShady
08-26-2011, 07:45
lose height

Priceless
08-26-2011, 07:46
Оф, Боже. На колко си години ?

Престани да се влияеш от мнението на хората. Какво ти пука какво мислят за вас, при положение,че той за да е с теб - значи те харесва такава, каквато си. Проблема със самочувствието е само и единствено в главата ти.

SmilezZz
08-26-2011, 07:53
Осъзнай едно нещо. Той ,ако не те харесваше - нямаше да е с теб. А всъщност говорила ли си с него по този въпрос ? Може би трябва да го направиш.
И най-важното изхвърли тези мисли от главата си. Отдай се на този момент,в който сте двамата. Да не ти пука за другите. А и съм сигурна,че нито хората ви гледат подигравателно,нито пък че си задават въпроси от рода "Какво по дяволите прави той с нея". Всичко е в главата ти. И точно затова съм на мнение,че трябва да поговориш с приятеля ти.

wankata7
08-26-2011, 07:53
Не се прави на някаква дето не си ти . Да не ти пука какво говорят хората отпусни се .

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 07:56
Ох много сте мили всички. Говорила съм с него по този въпрос, той каза, че съм глупава и че съм най-прекрасното нещо, което човек може да притежава и хората гледат със завист, а не с подигравка. Винаги знае какво да каже :D Помогна ми за малко и след това пак същото. Не знам какво ми става.

blaaablaaablaaa
08-26-2011, 07:58
Пич, щом си почнала да отслабваш, няма лошо. Отделно от това, на теб не трябва да ти пука за това, което си мислят хората. Той е с теб, ти си с него, радвайте се, че имате това.
Хм... Най-добрият начин за отслабване е тичането, след това може да добавиш коремни преси. Не яж като че ли утре свършва светът, но и в никакъв случай недей да гладуваш! :)

Glamour92
08-26-2011, 07:58
Като пораснеш,ще се оправиш,няма страшно =)))

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 08:00
На 19 съм. Не мисля, че е до порасването.
Да, почнах да полагам грижи за себе си. Тичам всяка сутрин, почнах диета и се надявам, че самочувствието ми ще се повиши.

JustShady
08-26-2011, 08:02
http://riverdaughter.files.wordpress.com/2010/11/no-fat-chicks-jpeg.jpg

Glamour92
08-26-2011, 08:05
и аз съм на толкова...предположих,че с възрастта и с опита най-вече ще придобиеш самоувереност,тъй като и аз се чувствах като теб,когато бях на 17,а и преди това... просто не познаваш добре собствените си качества-поправимо е,за щастие :)

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 08:14
Ами дано да се поправи, че не се издържа вече. Преча не само на себе си, а и на хората около мен.

Priceless
08-26-2011, 08:16
Е то няма само да се поправи. Нали знаеш, че трябва да направиш нещо по въпроса?

mechtaq_za_teb
08-26-2011, 08:17
Да не ти пука какво мислят за теб, отпусни се и си живей живота.

FuckedUp
08-26-2011, 08:18
Що не пуснеш 1 снимка да видим разликата и кое му е толкова смешното?

SisiStrange
08-26-2011, 08:19
То не е нужно да си клечка, за да си красива.
Най-добрата ми приятелка е точно пухкавка и винаги обира погледи - не от съжаление, а защото е красива. Просто момичето има прекрасна коса, хубаво лице и отделно си има всичко.
И тя е една такава срамежлива като тебе и все иска да отслабва и въобще се чудя как да я убедя колко ме кефи такава. За протокола, преди беше доста слабичка и определено не беше толкова впечатляваща мацка, каквато е сега.
Просто на различните хора различно им седи.

Ти си води диетата и си спортувай, просто защото здравословния начин на живот винаги кара човек да се чувства по-добре. Не само заради самочувствието, но и заради усещането за свежест и енергия. Но паралелно с това не се вманиачавай на тема килограми и не го мисли толкова, а се харесвай.

bubkaa93
08-26-2011, 08:22
Не трябва да ти пука,какво мислят хората за теб щом това момче е с теб значи те харесва такава,каквато си.Не ти казвам недей да отслабваш,но нали го правиш заради себе си,а не заради хората ?

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 08:23
Ами снимка в цял ръст нямаме именно заради тези ми комплекси. Хубавото е, че и двамата сме високи - аз съм 1.79 той е 1.90 - разликата не е като между слон и жираф примерно.
SisiStrange - мерси много.

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 08:24
Не трябва да ти пука,какво мислят хората за теб щом това момче е с теб значи те харесва такава,каквато си.Не ти казвам недей да отслабваш,но нали го правиш заради себе си,а не заради хората ?

Лошото е, че го правя и заради хората. Искам да променя начина, по който ме възприемат.

Priceless
08-26-2011, 08:28
1.79 ? Леле, колко си висока :shock:

bubkaa93
08-26-2011, 08:29
Не трябва да ти пука,какво мислят хората за теб щом това момче е с теб значи те харесва такава,каквато си.Не ти казвам недей да отслабваш,но нали го правиш заради себе си,а не заради хората ?

Лошото е, че го правя и заради хората. Искам да променя начина, по който ме възприемат.


И да ти кажа недей не си заслужава заради хората да го правиш ти няма да ме послушаш.На тая въпрос може и да не ми отговориш ти си решаваш .. висока си 1.79 висока си колко тежиш ?

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 08:32
Височината също е един от многото ми комплекси.
Не знам колко тежа. Имам страх от кантари, не съм се теглила от 9ти клас насам.

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 08:33
И под страх имам предвид див ужас. Даже на контролния си преглед като ходих не позволих да ме теглят. Почвам да се потя, да треперя цялата, става ми лошо.

Priceless
08-26-2011, 08:34
Момиче, ти имаш сериозни проблеми. Бива ли такова нещо ?! На 19 години си.

bubkaa93
08-26-2011, 08:36
Ти си 1.79 висока това ти помага от една страна,ако си 65-70кг си идеална.

Priceless
08-26-2011, 08:39
Подписа ми е много подходящ в твоя случай ! 8-)

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 08:43
Мисля че съм доста далеч от 65 килограма :D

LeprikonA
08-26-2011, 08:49
виж, разбирам те, честно казано, наистина щом сте заедно с момчето значи за него всичко това няма значение. казваш, че си предприела мерки - много се радвам, ако искаш и аз мога да ти дам една диета, която прилага един мой приятел и отслабна с 20 килограма за месец и нещо :) въпреки всичко трябва да се приемеш каквато си. не че е невъзможно да го промениш, виждам, че наистина искаш, но не е само до външния вид, важно е какво има вътре в човека. :)

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 08:57
Знам, че може би за него няма значение. И знам че го наранявам, когато не искам да хващам ръката му, докато се разхождаме ама то е само, за да не разберат хората че сме заедно.

bubkaa93
08-26-2011, 08:57
Почти някаква диета или си измисли ти,какво да ядеш,но излизай навън недей заради някакви идиоти да си затворена във вас.

Priceless
08-26-2011, 08:58
Знаеш ли, направи ми впечатление, че в 95% от мненията ти има спомената думата "хората". Стига с тези хора. Във вашата връзка няма "хората". Във вашата връзка има ТИ има и ТОЙ. Няма място за ТЕ.

bubkaa93
08-26-2011, 08:59
Знам, че може би за него няма значение. И знам че го наранявам, когато не искам да хващам ръката му, докато се разхождаме ама то е само, за да не разберат хората че сме заедно.

ама,защо на него не пука,каква си той си те харесва такава,а теб те е срам да му хванеш ръката мислила ли си,че може да го загубиш така,като правиш?

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 09:01
Ами мен не ме е срам заради него срам ме е заради мене си.

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 09:02
Знаеш ли, направи ми впечатление, че в 95% от мненията ти има спомената думата "хората". Стига с тези хора. Във вашата връзка няма "хората". Във вашата връзка има ТИ има и ТОЙ. Няма място за ТЕ.

Ами така са ме възпитали явно. Като бях малка майка ми постояно ми повтаряше : Недей така, какво ще си помислят хората ? и всички производни на този израз. Може би там е грешката.

SisiStrange
08-26-2011, 09:02
Знам, че може би за него няма значение. И знам че го наранявам, когато не искам да хващам ръката му, докато се разхождаме ама то е само, за да не разберат хората че сме заедно.
А не мислиш ли, че може в един момент той да реши, че ТЕБ те е срам от него? :-o Аз бих се обидила.

Казвам ти, ключът е да се втренчиш в хубавите си страни. Ако толкова не си харесваш примерно задника и корема, зяпай си циците, лицето, усмивката, косата, очите... И отделно си спортувай и си прави упражнения.

От опит ти казвам, че хората не те гледат чак толкова. На никого не му пука в забързаното ежедневие. И да те погледнат, 100% не си мислят: уоооу, тая ква е дебела. Много по-вероятно е въобще да не те отразят.

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 09:03
Да, той си го мислеше и тогава проведохме този разговор. Иначе да, всеки път като ме погледнат хората си мисля, че си казват точно това.

Evie
08-26-2011, 09:06
От опит ти казвам, че хората не те гледат чак толкова. На никого не му пука в забързаното ежедневие. И да те погледнат, 100% не си мислят: уоооу, тая ква е дебела. Много по-вероятно е въобще да не те отразят.

Напълно съгласна! Освен това трябва да се радваш, че си намерила момче, което те обича и не е с теб само заради външния ти вид.

bubkaa93
08-26-2011, 09:09
Да, той си го мислеше и тогава проведохме този разговор. Иначе да, всеки път като ме погледнат хората си мисля, че си казват точно това.

престани с хора,както казаха по-отгоре ти си си такава той си те харесва такава,като сте навън и като видиш,че някой говори за теб или те поглежда погледни го и ти и ще видиш,как бързо ще спре

NoWarOnWeeD
08-26-2011, 09:12
Това сме ние. Слагам я само за малко ще я махна после. Все пак не съм го питала дали е съгласен.

bubkaa93
08-26-2011, 09:16
е да пълничка си,но не шокиращо боже вземи се в ръце нямаш никакво самочувствие това е много лошо

slynchoo
08-26-2011, 09:19
Мн сте сладки.Ще се повторя с останалите,но просто няма какво друго да ти кажа-не трябва да ти пука какво мислят другите за теб,радвай се че имаш такова момче до себе си,което наистина да те цени не само заради външния ти вид.Сигурна съм,че той е много щастлив,че има такова момиче като теб.
Не обръщай внимание на останалите около теб,които даже не познаваш.Какво ти пука какво мислят те?
Това е много хубаво,че си решила да отслабнеш..но замисляла ли си се,че може би проблема не е само в кг ти,а има и нещо друго?Може да посетиш психолог..мисля че би ти помогнал.

xPafx
08-26-2011, 09:37
lose height
малко невъзможно е човек да намали височината си, не мислиш ли?
може би имаш предвид "weight" ? :-o

Priceless
08-26-2011, 16:29
Не можах да видя. Пусни я пак. 8-)

jeezloxxy
08-26-2011, 16:31
Пич, щом си почнала да .................................................. .......


Made me lol. :D :D

sasha_90
08-26-2011, 16:41
Вземи се в ръце.Докато се влияеш от мнението на хора,никога няма да си щастлива.Живей за себе си,обичай се,за да те обичат и останалите.Казваш,че си имаш приятел-той трябва да ти е достатъчен стимул,за да си изградиш добро мнение за самата себе си.Щом е с теб,значи те харесва и уважава,а какво по-хубаво от това?Остави другите да говорят каквото си искат.Не ти ли е хрумвало,че има вероятност да завиждат?

sapphire5
08-26-2011, 16:43
Ти си 1.79 висока това ти помага от една страна,ако си 65-70кг си идеална.

+

SwEeTMuFFiN
08-26-2011, 19:08
нека те четът в погледа ти- да той е с мен и не ми пука за вашето мнение!!! вие кви сте че да си мислят че не сме подходящи!!! :booooomb: ши си го ... или ши ви го ... аз