PDA

View Full Version : моят най-голям проблем!



mcmaster
08-26-2011, 08:42
здравейте момчета и момичета!Знам,не съм единствения,който има проблеми и комплекси,причинени от проблемна кожа,но все пак бих искал да ми кажете до каква степен външния вид е от значение(по-конкретно пъпките и белезите).Не мога да определя дали съм грозен или обратното,но винаги е имало момичета,които ме харесват(най-вероятно заради характера ми :) )Започвам все повече и повече да се притеснявам за това и да се депресирам,защото ги имам от много години.Сега съм на 19 и мисля,че ще си остана с тях.Самочувствие - - - - -!

kalpazanka
08-26-2011, 08:45
Инвестирай скромните 9 лв за акне аут лосион. За три дни ще погорят, ще се поизлющиш :D и си си решил проблема. Мажеш с обилно напоен памучен тампон до 4 пъти дневно. Ако си изсушиш кожата, си вземи Nivea soft.
Комплексите и проблемната ти кожа са решени.

SisiStrange
08-26-2011, 08:52
Инвестирай скромните 9 лв за акне аут лосион. За три дни ще погорят, ще се поизлющиш :D и си си решил проблема. Мажеш с обилно напоен памучен тампон до 4 пъти дневно. Ако си изсушиш кожата, си вземи Nivea soft.
Комплексите и проблемната ти кожа са решени.
Абсолютно.
Отделно, ако си чистичък и не си примерно с мазни кожа/коса, малко момичета ще го направят на проблем.

Anesha17
08-26-2011, 09:24
Абе,незнам,ама това АКНЕ АУТ,не на всеки помага.Зависи и от пъпките какви са.Най-добре е да се консултира с лекар,аз имам приятели,които каквото и да ползват-не им помага.Постоянно са с проблемна кожа.Обаче момичетата гледат на външния вид и на хигиената-ДА,няма какво да се лъжем.

teen4e55
08-26-2011, 10:05
Абе,незнам,ама това АКНЕ АУТ,не на всеки помага.

за това има Акне Аут за различни типове кожа :)

elysunny
08-26-2011, 10:50
Абе,незнам,ама това АКНЕ АУТ,не на всеки помага.

за това има Акне Аут за различни типове кожа :)

buzzzz
08-26-2011, 11:06
Пълни глупости са това за Акне аут. НЕ на всеки помага. Имала съм такъв проблем, никога не ми е била цялата кожа в пъпки, не е било чак толкова зле, просто имаше определени зони по лицето, където излизаха. Пробвала съм всичко и накрая ми помогна крем, който си го взех от Германия и който не се произвежда в България. Ходих 3 пъти на дерматолог в София. Ако можеш да отидеш в София, бих ти казала на ЛС името на дерматолога или имейла, защото ти гарантирам на 100%, че ще си решиш проблема. Просто наистина дерматолога си знае работата, лекарствата, които преписва са в порядъка на 100-150 лв, но добрия резултат е гарантиран.

fenkaaa
08-26-2011, 11:48
Наистина,няма какво да се лъжем,но в днешно време и момичета и момчета гледат най-вече външния вид и тялото.. не е правилно така,но.. това са днешните тийн-ове,дори и аз съм от тях :(

sasha_90
08-26-2011, 16:33
здравейте момчета и момичета!Знам,не съм единствения,който има проблеми и комплекси,причинени от проблемна кожа,но все пак бих искал да ми кажете до каква степен външния вид е от значение(по-конкретно пъпките и белезите).Не мога да определя дали съм грозен или обратното,но винаги е имало момичета,които ме харесват(най-вероятно заради характера ми :) )Започвам все повече и повече да се притеснявам за това и да се депресирам,защото ги имам от много години.Сега съм на 19 и мисля,че ще си остана с тях.Самочувствие - - - - -!
Щом винаги е имало кой да те хареса какъв ти е проблема?Важното е ти да се харесваш,но щом не е така-консултирай се с лекар,преди да си мажеш лицето с каквото и да било,за да няма обратен ефект.

BlindedAngel
08-26-2011, 17:27
Пръскаш малко повече пари по дерматолози и лекарства и би трябвало проблема да е решен... И евала, че още има хора които не стоят и мрънкат само, ами такива които са готови винаги да се "подобрят" 8)

NoMore
08-26-2011, 17:53
Върви при дерматолог да ти изпише той нещо. И да макар и всички да твърдим, че характера е по-важен, външния вид е първото, което ни привлича в един човек :)

S_L_A_D_U_R_K_A
08-26-2011, 18:48
Потърси помощ от дерматолог да разбереш от къде идва проблема... сладко, хормони, ген и т.н. Оттам нататък външния вид е преходно явление, важно е какво градиш в главата, а щом си на 19 наблегни на висшето образование... всеки има нещо, което не си харесва. Никой не е перфектен! Приеми се такъв, какъвто си и всичко ще отмине преди да се усетиш даже! :)

Chacho
08-26-2011, 19:00
Наистина,няма какво да се лъжем,но в днешно време и момичета и момчета гледат най-вече външния вид и тялото.. не е правилно така,но.. това са днешните тийн-ове,дори и аз съм от тях :(

Тва е от пичка си майна време насам. Нищо нередно няма, то си е биологично закодирано.

annonimnna
08-26-2011, 19:05
Ти сам каза, че те харесват и такъв...
Ммм както казаха по-горе ако си чистичък и се поддържаш нямаш проблеми. Иначе това с пъпките е лошо-да... Но иди на преглед при дерматолог и може би ще ти решат проблема :)

illiy
08-26-2011, 19:44
Отиди в аптека /парфюмерия.. питай продавачката и да ти препоръча нещо и си го купи ... Ако не помогне иди на козметик ;]

AnotherDay
08-26-2011, 19:57
Само аз не разбрах какво общо имат белезите :D Айде аз пъпки отдавна нямам , чат пат като се бръсна ми излизат, ма пък съм целия в белези и много ме харесват като цяло :D

annonimnna
08-26-2011, 20:28
Ами всеки човек си има чар, въпреки недостатъците... Ако са ти толкова ГОЛЯМ проблем пъпките-казахме ти вече, бегай при дерматолог :)