PDA

View Full Version : момичета споделете какво харесвате



stone4
08-26-2011, 09:42
Какви момчета се харесват на днешните момичета ,какво ви привлича в тях,какво харесвате и какво не особено . Хайде момичета вие сте..

tuzaro
08-26-2011, 09:49
ако някоя каже че не гледат външността първо, лично ще и се скарам.

annonimnna
08-26-2011, 09:50
Всеки има различен вкус...
На днешните к***и им се харесва всичко....
Истинските момичета са по-претенциозни. Незнам лично на мен ми харесва момчето да е джентълмен... ммм как да кажа, да умее да изслушва момичето, да е забавен, добър. Да се държи добре с нея пред преятелите си... Да я обича и да й го ПОКАЗВА редовно... Иии да е красив, с чаровна усмивка и така нататък. :grin:

SmilezZz
08-26-2011, 09:50
На външен вид единствено ми правят впечатление очите на момчето. Другото си е без значение.
На характер: мил,добър,но когато трябва - да бъде и лош 8-) Но само ,когато трябва. ;dd Мразя момчета,които имат беден речник и непрекъснато псуват. И тем подобни-

Colouring
08-26-2011, 09:58
Да,определено външността е първото нещо,което се гледа,но не е й най-важното.Дори и да не е истински красавец,като го опознаеш,като харесаш характера му и начина му на мислене,определено ще ти стане й по-симпатичен.Жалкото е,че дори и някой да ти направи впечатление тези дни той или се оказва ужасно плосък и глупав отвътре,или пълен селянин с беден речник,в който присъстват само псувни и някои заучени фрази за свалки от интернет.
Едно момче за мен трябва да е умно,любознателно,да чете,да има мнение,да има чувство за хумор и да бъде мил с мен.Да се изслушваме взаимно и да характерите да си ни паснат.Просто.. искам да ми е забавно с него.
Да се обаждат тия,които отговарят на описанието. 8-)

teen4e55
08-26-2011, 10:01
И за мен външността също има значение, но повече гледам човека да ме разбира, подкрепя и да споделя мнението си, независимо дали понякога е различно от моето. Важното е да не ми го налага.

Evie
08-26-2011, 10:08
Разбира се, че първото нещо, което забелязвам в едно момче е външният вид, но определено не е най-важното. За мен важни са очите, усмивката и да не е по-нисък от мен. Трябва да е умен, да има мечти и цели в живота. Много е важно да е забавен и да ме разсмива, когато дори не искам да се усмихна. Да има собствено мнение и да го защитава дори и това да означава да се скараме :D Аз лично нямам нужда от перфектният мъж, който не пуши, не пие и не изневерява.. а от този, които ме обича такава, каквато съм, и винаги ме разбира, подкрепя и защитава :)

Glamour92
08-26-2011, 10:28
Първото нещо,което ми прави впечатление е излъчването...трябва да лъха сила и увереност от момчето,за да ми се понрави...по-нататък- чувството за хумор,остроумието,наличиет о на умствен багаж,темперамента...такива работи.Външността има значение,но дотолкова,че да ми привлече първоначално вниманието(бтв, не харесвам красиви момчета...по-скоро да са грозновати чаровници с нещо,което да ги отличава от тълпата-усмивка,височина,поглед-на тези неща наблягам )

LeprikonA
08-26-2011, 10:33
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=416995

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=418061

elysunny
08-26-2011, 10:48
айде още една такава тема

ValLoveYa
08-26-2011, 10:53
На външен вид единствено ми правят впечатление очите на момчето. Другото си е без значение.
На характер: мил,добър,но когато трябва - да бъде и лош 8-) Но само ,когато трябва. ;dd Мразя момчета,които имат беден речник и непрекъснато псуват. И тем подобни-

На същото мнение съм

fenkaaa
08-26-2011, 11:49
Всеки има различен вкус...
На днешните к***и им се харесва всичко....
Истинските момичета са по-претенциозни. Незнам лично на мен ми харесва момчето да е джентълмен... ммм как да кажа, да умее да изслушва момичето, да е забавен, добър. Да се държи добре с нея пред преятелите си... Да я обича и да й го ПОКАЗВА редовно... Иии да е красив, с чаровна усмивка и така нататък. :grin:

Същия тип момчета харесвам и аз :) И се радвам,че моето е точно такова.. :-)

annonimnna
08-26-2011, 11:55
Всеки има различен вкус...
На днешните к***и им се харесва всичко....
Истинските момичета са по-претенциозни. Незнам лично на мен ми харесва момчето да е джентълмен... ммм как да кажа, да умее да изслушва момичето, да е забавен, добър. Да се държи добре с нея пред преятелите си... Да я обича и да й го ПОКАЗВА редовно... Иии да е красив, с чаровна усмивка и така нататък. :grin:

Същия тип момчета харесвам и аз :) И се радвам,че моето е точно такова.. :-)


Нали? И аз си мисля, че това са най-добрият тип момчета., хихихи :P

slynchoo
08-26-2011, 12:08
Eстествено първото нещо което забелязвам в едно момче е външния вид.Падам си по момчета с по-тъмна коса,да имат чаровна усмивка и някак си по-мъжко излъчване.
А по характер-да не е някаква мека китка,тоест да си отстоява мнението,да е упорит,остроумен,забавен и перверзен 8-)

SimonaD
08-26-2011, 14:11
Квото и да си говорим, всичко си е първо химия и след това всичко останало. Много ме е яд на момичета, които казват "първото нещо, което гледам в едно момче, е характера"... Няма такъв филм :D За да го харесате тоя характер, трябва да има разговор, опознаване, а за да се стигне дотам, трябва да ви е привлякло нещо във външността на тоя човек, за да искате да проведете разговор с него..
Мен във външността това, което ме привлича, е усмивката. А за характера държа да има чувство за хумор, защотоооо много обичам да се смея, много весел човек съм и смеха е най-прекия път към сърцето ми просто :D Също така искам да е мил, но не прекалено.. трябва да е и малко по-груб, когато трябва :oops: И да си държи на думата :)

onestar
08-26-2011, 14:20
Пък аз харесвам височки момчета, които обичат да спортуват и да се грижат за себе си (тяло, здраве...)
Усмивката страшно много ме грабва. <3 Също и гласа. Няма нищо по-хубаво от един мъжествен глас. 8-)
Би ми харесало и да има леко дълга коса, толкова че да мога да я роша. (Хах)!

След това обръщам внимание на чувството за хумор. На жестовете. Хубаво е едно момче да бъде кавалер. :oops:
Важно е и да може да разговаря с мен за всичко, да умее да се изразява, да ме изслушва, подкрепя и да не се страхува да поиска същото и от мен (или пък да не го отхвърля, когато му го давам).
Ако е и леко загадъчен вече няма да има грешка. :oops:

Chacho
08-26-2011, 14:23
Пък аз харесвам височки момчета, които обичат да спортуват и да се грижат за себе си (тяло, здраве...)
Усмивката страшно много ме грабва. <3 Също и гласа. Няма нищо по-хубаво от един мъжествен глас. 8-)
Би ми харесало и да има леко дълга коса, толкова че да мога да я роша. (Хах)!

След това обръщам внимание на чувството за хумор. На жестовете. Хубаво е едно момче да бъде кавалер. :oops:
Важно е и да може да разговаря с мен за всичко, да умее да се изразява, да ме изслушва, подкрепя и да не се страхува да поиска същото и от мен (или пък да не го отхвърля, когато му го давам).
Ако е и леко загадъчен вече няма да има грешка. :oops:

Няма да ти пусна :wink:

onestar
08-26-2011, 14:43
^ Аз пък ще ти се "натискам" докато се умориш да ми отказваш и не развееш бялото знаме. 8-)

Chacho
08-26-2011, 14:48
Белите боксерки :D Я ша бегам из горътъ, ти тама не моо ма намериш!

onestar
08-26-2011, 15:03
Ах! Въобще не разчитай на това. По-горско (или байрско е по-правилно?) момиче от мен няма. Надушвам всичко и всеки, в ориентирането нямам грешка... и по скали обичам да се катеря.
Няма къде да идеш просто - приготвяй боксерките. :D

Chacho
08-26-2011, 15:05
Аз се сливам със скалите..

onestar
08-26-2011, 15:11
Ти си мултифункиционален?
Колко жалко..

scandalousLady
08-26-2011, 17:11
Пък аз харесвам височки момчета, които обичат да спортуват и да се грижат за себе си (тяло, здраве...)
Усмивката страшно много ме грабва. <3 Също и гласа. Няма нищо по-хубаво от един мъжествен глас. 8-)
Би ми харесало и да има леко дълга коса, толкова че да мога да я роша. (Хах)!

След това обръщам внимание на чувството за хумор. На жестовете. Хубаво е едно момче да бъде кавалер. :oops:
Важно е и да може да разговаря с мен за всичко, да умее да се изразява, да ме изслушва, подкрепя и да не се страхува да поиска същото и от мен (или пък да не го отхвърля, когато му го давам).
Ако е и леко загадъчен вече няма да има грешка. :oops:

NoMore
08-26-2011, 17:59
От външния вид ми харесват високите момчета с пълни устни (разтапям се като видя такива :smt007 харесвам и светлите очи. Разбира се харесвам момчета, които се поддържат (тоест хигиена и хубаво тяло, ама то това кой ли не го гледа?). От характера... харесват ми мъж, който знае какво иска, който си отстоява мнението, да се държи добре и най-важното да мога да приказвам за всичко с него!

tomboy
08-26-2011, 18:26
ами на мен лично ми харесва момчето да ме третира като равна , а не като нещо , което трябва да бъде постоянно пазено и закриляно!...(чуплива ваза например! :D ) .. друго което ми харесва е да се забавляваме като приятели , а не цял ден да се мляскаме и натискаме целодневно както повечето хора правят!....това супер мн ме дразни!... :x :x :x ...(целувките не са за пред всички!...не че съм се целувала , де!... :D :D :D )..ииии косата !..да не е много къса.....друго , друга - да има чувство за хумор - никой не се кефи на сухари!...да не някакъв дебел и да ме разбира , естествено и последно , но не на последно място - не знам защо , но харесвам хора с таланти!.... :D :D :D ...малиииииииии , колко съм претенциозна!.. 8-) 8-) :D :D 8-) 8-) :lol:

illiy
08-26-2011, 19:52
Аз харесвам момчета които могат да ме забавляват да се държат добре с всички..да ме защитава и да мога да разчитам на него..да ми обръща достатъчно внимание xD ..ще излъжа ако кажа че не гледам и външността :]

GossipGirl89
08-26-2011, 19:56
Всяко момиче е различно, съответно и вкусовете са различни ;)
Няма да казвам, че външния вид няма значение, защото не е така - има. Това, което първо ми прави впечатление в едно момче е именно той. Не определям хората по това как изглеждат, но все пак... Падам си по момчета с тъмни коси - кестеняви или черни, и по-светли очи - сини, зелени, пъстри... За тялото нямам предпочитания - не обичам супер кльощави, но пък не искам и някоя горила... нещо средно и нормално да е :)
От характера вече харесвам момчета-джентълмени, такива, които кавалерстват и уважават момичето до себе си, да са честни иии просто да ми е хубаво с тях, да ме карат да се усмихвам и да се чувствам добре в присъствието им :)

AnotherDay
08-26-2011, 20:01
То излезе тука, че всички мене искате :-D

Chacho
08-26-2011, 20:02
То излезе тука, че всички мене искате :-D

Абе и мене, но аз съм и скромен!

AnotherDay
08-26-2011, 20:31
Аз пък не - да хващат пътя всички. Сигурен съм, че всеки дето е писал , че иска това, това, това и това, и дойде човек в живота им със всички тея неща ще искат и още. За това вратата и пътя ! Няма да умрем сами бе, момчета, я не се лигавете на всяка срещната!

lovefantasy
08-26-2011, 20:41
Първото нещо, което се набива на очи е външността естествено. Аз харесвам високи, леко мургави момчета, чиито черти сякаш са нарисувани - устни, вежди и черни очи(нямам впредвид оскубани вежди 8-) ).Такова момче определно ще ми хареса на външен вид, но не е определящ фактор за това дали бих го харесала за гадже. Характерът е много по-определящ. Трябва да е умен, забавен, усмихнат, също така много държа да бъде амбициозен и упорит. Да има някакви цели и да се опитва да ги постигне. Трябва да бъде "разбран" дето се вика и открит човек. Много мразя, да се крие нещо от мен или да ме лъжат. Обичам когато има проблем, той да се разяснява, а не да ми се казва не нищо не е стано и да последват фасони. В общи линии тва :D

Zaharinka
08-26-2011, 20:51
Тяло,поглед,излъчване,след това вече характерът. :)

umri
08-26-2011, 23:48
Разбира се, че първото нещо, което забелязвам в едно момче е външният вид, но определено не е най-важното. За мен важни са очите, усмивката и да не е по-нисък от мен. Трябва да е умен, да има мечти и цели в живота. Много е важно да е забавен и да ме разсмива, когато дори не искам да се усмихна. Да има собствено мнение и да го защитава дори и това да означава да се скараме :D Аз лично нямам нужда от перфектният мъж, който не пуши, не пие и не изневерява.. а от този, които ме обича такава, каквато съм, и винаги ме разбира, подкрепя и защитава :)
Ето ме, бе. Ама имам долна граница за възрастта, сори.

martina22961
08-27-2011, 00:25
Не харесвам "гъзетааааааааа" :D супер са ми банални и смешни..ем харесвам бледите с тъмни очи и черна коса.. :oops: трябва да е умен, забавен и остроумен...ииии да е мил.. :)

Evie
08-27-2011, 11:48
Разбира се, че първото нещо, което забелязвам в едно момче е външният вид, но определено не е най-важното. За мен важни са очите, усмивката и да не е по-нисък от мен. Трябва да е умен, да има мечти и цели в живота. Много е важно да е забавен и да ме разсмива, когато дори не искам да се усмихна. Да има собствено мнение и да го защитава дори и това да означава да се скараме :D Аз лично нямам нужда от перфектният мъж, който не пуши, не пие и не изневерява.. а от този, които ме обича такава, каквато съм, и винаги ме разбира, подкрепя и защитава :)
Ето ме, бе. Ама имам долна граница за възрастта, сори.


Е, ще го преживея :D
а и едва ли се единствен.. да се надяваме 8-)

umri
08-27-2011, 15:21
Разбира се, че първото нещо, което забелязвам в едно момче е външният вид, но определено не е най-важното. За мен важни са очите, усмивката и да не е по-нисък от мен. Трябва да е умен, да има мечти и цели в живота. Много е важно да е забавен и да ме разсмива, когато дори не искам да се усмихна. Да има собствено мнение и да го защитава дори и това да означава да се скараме :D Аз лично нямам нужда от перфектният мъж, който не пуши, не пие и не изневерява.. а от този, които ме обича такава, каквато съм, и винаги ме разбира, подкрепя и защитава :)
Ето ме, бе. Ама имам долна граница за възрастта, сори.


Е, ще го преживея :D
а и едва ли се единствен.. да се надяваме 8-)
Успех.

cigarettekisses
08-28-2011, 16:10
Пф,различно при всеки.

Biiiitch
08-28-2011, 16:21
Всеки има различен вкус...
На днешните к***и им се харесва всичко....
Истинските момичета са по-претенциозни. Незнам лично на мен ми харесва момчето да е джентълмен... ммм как да кажа, да умее да изслушва момичето, да е забавен, добър. Да се държи добре с нея пред преятелите си... Да я обича и да й го ПОКАЗВА редовно... Иии да е красив, с чаровна усмивка и така нататък. :grin:

То и аз такива харесвам, ама те май са рядкост.

eminem213
08-28-2011, 16:37
Винаги има изключения обаче най-ме радват момчета с кецове, риза и някви панталони. Харесват ми големите ръце :D . Претенции за очите нямам, може да има брада и татойровки.
За характера: да има чувсто за хумор, да не е от типа момчета ''аз съм Бог!'', и да уважава мнението ми.

FrostHammer
08-28-2011, 16:58
Н Мразя момчета,които имат беден речник и непрекъснато псуват. И тем подобни-

:shock: :shock: Ето защо не ме харесват момичетата :-x

:lol: :lol: :lol:

Chacho
08-28-2011, 17:08
Аз имам речник от 6 лева :/