PDA

View Full Version : Дайте мнения..



stanimir4etooo
08-26-2011, 11:17
Как и кога разбирате дали на някого му пука за вас.
Аз съм от един клас с момчето много чаках докато се сближим и когато това стана, в смисъл пишехме си, говорехме си..скарахме се, писах на един негов що годе приятел от моя клас и му казах че искам да се сприятеля с него, а преди да го кажа това казах на ''моето момче'' че мие супер важен и че другото момче не означава нищо за мене. Отказа ми, каза ми че не би излязал на кафе с мен, за да не няко да си помисли че ме зарижбявал и т.н. а преди време като го попитах какво мисли за мен, каза че съм му харесвала като човек. И след този отказ ми стана много гадно, почнах да пиша някакви глупости, а той естествено се опчуди явно и ми каза че не съм добре и тем подобни работи..Бях му обидена, той се опита да се пошегува на другия ден, едва ли не..да се оправим може би, но аз му казах да не ме занимава и че не искам да го виждам.И близо месец не му говорех, а той няколко дена се опитваше да ме бъзика нещо, но не му обръщах внимание и през тоя почти един месец той ме гледаше така честичко, когато аз се опитах да се оправя с него и му казах, че забелязвам че ме гледа, той за гледането не ми каза нищо, но ми каза че всичко свършило, сама сам си била виновна, да не съм го занимавала, да съм го приемала като човек от класа, че съм била филмарка..и когато му казах след 5-6 дена че знам че му е гадно той ми каза ''отначало те съжлавях, ама..заеби, не ма занимавай повече'' и разни такива..После си ме гледаше но мн по-рядко.. преди околко 2 месеца трябвапше да отидем целия клас в училище и той беше там, не знма но ми стана гандо и се разплаках, той ме видя, погледна ме два пъти, сякаш се изнерви, ама не го показа и спря да ме гледа, като тръгвахме бях зад него и му казах чао и той някъв ме погледна със странен поглед и каза айй..Преди 2 седмици му бях писала, пиша, пиша и той си чете и накрая му писа ако чака да му се извиня ще го направя и му казах че съжалявам за всичко, а той ми написа ''n6 ne o4akvam i ne trqbva da mi kazva6... '' след тожа писах, писах, не ми писа повече и му казах да си помисли и другия път ако отговорът е да , да ми пише, писах му след близо 2 седмици, но не ми отговори... Той попринцип е водолей като мен, но сме противоположни в такъв смисъл че той не обича да прави комплименти, да се извинява, да доказва на някого нещо..Кажете ми как да разбера дали му пука все още или не знам и аз.. ?! Дайте съвет..

xPafx
08-26-2011, 11:37
моме,честно да ти кажа..... нищо нне разбрах :lol: :lol:

fenkaaa
08-26-2011, 11:43
моме,честно да ти кажа..... нищо нне разбрах :lol: :lol:

Подкрепям 8-)

gegata15
08-26-2011, 11:44
моме,честно да ти кажа..... нищо нне разбрах :lol: :lol:
+1

stanimir4etooo
08-26-2011, 11:45
Едва ли не почна да флиртувам с приятеля му, който всъност не искам и нещо се бяхем скарали с ''моето момче'' и той ме заеба един вид..щото аз г изгнорирах близо месец и като се опитах да се сдобря с него, той ме отряза и досега това прави..и не мога да разбера дали му пука или не, защото попринцип не показва такива неща..

ValLoveYa
08-26-2011, 11:47
Просто го попитай дали изпитва някакви чувства към теб, въпреки че се съмнявам.
На колко години си?

SmilezZz
08-26-2011, 11:47
Не те иска по начина,по който го искаш ти. Няма чувства към тебе,харесваш му просто "като човек". Не си давай празни надежди.

stanimir4etooo
08-26-2011, 11:52
на 18 съм.. не съм казала на друго момче, а на него самия и той ми каза ''нишо не очаквам и не трябва д ами казваш .. '' и не знма дали му пука за мене, дали му е кофти..аз знам че не ме харесва за гадже той ми го каза, аз си го харесвам той знае, ама като си бяхме в добри отношения и всичко беше окей, н еми пукаше..имах го за приятелче...

SmilezZz
08-26-2011, 12:04
Ама ти наистина ли си на 18 ? :shock:
Малее... Начина на писане,мислене е същия ,като на 13 годишна. Както и да е. Поговори с него. Кажи му,че съжаляваш за постъпката си и искаш да сте си приятели.

GLaDOS
08-26-2011, 12:14
Ама ти наистина ли си на 18 ? :shock:
Малее... Начина на писане,мислене е същия ,като на 13 годишна. Както и да е. Поговори с него. Кажи му,че съжаляваш за постъпката си и искаш да сте си приятели.

+1
Мацка , ако наистина си на 18 , ме уби от земята :shock:
Сигурно си много тъпа - пишеш и мислиш като 12 -14 годишна ... повече от 14 не ти давах ... 8-) :lol:

stanimir4etooo
08-26-2011, 12:54
ГРЕШИШ.

elysunny
08-26-2011, 13:08
не, не греши

stanimir4etooo
08-26-2011, 13:14
Не ме познаваш. Не можеш да си сигурна. Това, че съм объркана и беше малко отдавна и съм го написало доста объркано и леко несвързано не означава че съм тъпа .. ;)

elysunny
08-26-2011, 13:16
и продължаваш да пишеш объркано


а иначе имах предвид, че пишеш като някоя 12-14 годишна, а тва, че си тъпа не мога да съм сигурна, права си,
ама внимавай, че си тръгнала да ми го доказваш

stanimir4etooo
08-26-2011, 13:25
Знаеш ли, че много ме дразнят такива хора като теб. Като не си разбрала не коментирай, не давай мнение..просто подмини темата. Ако обичаш не пиши повече в темата. Лек ден ти желая.

Luidgie
08-26-2011, 14:31
Заболяха ме и очи и глава! Много скапано пишеш! Аз казал него такова знам той аз казал на друго момче че аз той... ИСУСЕ!!!

adrenal1n
08-26-2011, 14:37
Днешният свят е сбъркан, така че ..

LeprikonA
08-26-2011, 14:43
Знаеш ли, че много ме дразнят такива хора като теб. Като не си разбрала не коментирай, не давай мнение..просто подмини темата. Ако обичаш не пиши повече в темата. Лек ден ти желая.

да ти обяснявам ли, че това е мега тъпо или кухата ти глава и сама ще го стопли?! :shock:

по темата - написано е неразбираемо, аз само за едно момче разбрах, което повече от ясно ти показва, че не желае да се занимава с теб.

P.S ако и на него говориш по този начин не знам дали нещо ти разбира, едва връзваш изреченията, пък как си на 18 съвсем се чудя..

sapphire5
08-26-2011, 14:47
моме,честно да ти кажа..... нищо нне разбрах :lol: :lol:

Подкрепям 8-)

и аз д;;

jeezloxxy
08-26-2011, 16:12
Знаеш ли, че много ме дразнят такива хора като теб. Като не си разбрала не коментирай, не давай мнение..просто подмини темата. Ако обичаш не пиши повече в темата. Лек ден ти желая.

Странно, само на мен ли ми се струва,или заглавието ти е "Дайте мнения" ?????

LeprikonA
08-26-2011, 16:21
Знаеш ли, че много ме дразнят такива хора като теб. Като не си разбрала не коментирай, не давай мнение..просто подмини темата. Ако обичаш не пиши повече в темата. Лек ден ти желая.

Странно, само на мен ли ми се струва,или заглавието ти е "Дайте мнения" ?????

всички сме в заблуда 8-)

blaaablaaablaaa
08-26-2011, 16:24
Схванах смисъла, споко! Пич, продължавай да опитваш още известно време. Показвай, че го харесваш, отвръщай на погледите с погледи, докато не свършат пълнителите. После презареди. :) Ако не стане, се направи на недостъпна и вече съвсем отказала се, но продължавай с погледите. Ако не стане, се откажи. Да ти го кажа направо, шансът е малък. :)

jeezloxxy
08-26-2011, 16:28
Знаеш ли, че много ме дразнят такива хора като теб. Като не си разбрала не коментирай, не давай мнение..просто подмини темата. Ако обичаш не пиши повече в темата. Лек ден ти желая.

Странно, само на мен ли ми се струва,или заглавието ти е "Дайте мнения" ?????

всички сме в заблуда 8-)

Не,аз нямам нищо против,ама ми е странно,че авторката се нерви,защото са й дали мнения в темата. :?
People confuse me.

GLaDOS
08-26-2011, 18:16
***Подминавам*** . Лек ден и на теб ...

elysunny
08-26-2011, 20:13
Знаеш ли, че много ме дразнят такива хора като теб. Като не си разбрала не коментирай, не давай мнение..просто подмини темата. Ако обичаш не пиши повече в темата. Лек ден ти желая.

Странно, само на мен ли ми се струва,или заглавието ти е "Дайте мнения" ?????

всички сме в заблуда 8-)

Не,аз нямам нищо против,ама ми е странно,че авторката се нерви,защото са й дали мнения в темата. :?
People confuse me.


целият проблем е, че авторката не приема негативни или по-скоро мнения, който не и допадат, което доказва, че е ограничена и наистина мисли като 12-14 годишна

jeezloxxy
08-26-2011, 20:20
^ Ето къде е разковничето.