PDA

View Full Version : Бихте ли тръгнали с по-малко от вас момче?



tomboy
08-26-2011, 11:35
Ако отговора е да , то с колко по-малък от вас бихте излизали?.. :)

SmilezZz
08-26-2011, 11:44
Имаше такава тема,както и да е.
Да,бих тръгнала с по-малък,но ако разликата ни е 1 година.
Повече не,че ще изглеждаме смешно.
Пък и надали ще си допаднем много ,много по мислене.

fenkaaa
08-26-2011, 11:44
Не мисля :)

xoxi
08-26-2011, 11:50
Разбира се. Ако с момчето имаме общи теми и разликата не се усеща, няма да има никакъв проблем, независимо с колко години е по-малък.

choparkopar
08-26-2011, 11:53
За нищо на света!

tomboy
08-26-2011, 11:54
Имаше такава тема,както и да е.
Да,бих тръгнала с по-малък,но ако разликата ни е 1 година.
Повече не,че ще изглеждаме смешно.
Пък и надали ще си допаднем много ,много по мислене.

знам че има такава тема но последният път когато попаднах на нея беше доста назад в страниците.... :) :) :) ...иначе , съгласна съм с теб , но според мен мисленето не е чак толкова проблемно понеже някъде 50% от момчетата и на 20 мислят като на 10!.... :D :D :D ..(да не се обиждат!)

wankata7
08-26-2011, 12:39
Не бих тръгнал с момче каквото и да е :razz: :razz:

elysunny
08-26-2011, 13:11
Разбира се. Ако с момчето имаме общи теми и разликата не се усеща, няма да има никакъв проблем, независимо с колко години е по-малък.

scandalousLady
08-26-2011, 13:15
Да ако разликата не е голяма и си допадаме

Shturrrche88
08-26-2011, 13:19
Втори път не бих си го причинила... :?

karamelcheto92
08-26-2011, 13:20
Не не бих

NomNomNom
08-26-2011, 13:22
Не, достатъчно малка съм.

DragonLady
08-26-2011, 13:34
Да имала съм подобни случай ( 2 на брой ) и нито за един от тях никога не съм съжалила.

SimonaD
08-26-2011, 13:44
Била съм с по-малък от мен... с момчето, с което съм изживяла най-истинската си любов досега, имахме 2 години разлика. :) Не съжалявам в никакъв случай. Според мен годините нямат чак толкова голямо значение, ако човека разсъждава разумно. Може да си намерите и мъж на 30 дето още да е с детското мислене 8-)
А относно това с колко по-малък бих се хванала... достатъчно, че да няма шанс да ме съдят :D

tomboy
08-26-2011, 13:49
Била съм с по-малък от мен... с момчето, с което съм изживяла най-истинската си любов досега, имахме 2 години разлика. :) Не съжалявам в никакъв случай. Според мен годините нямат чак толкова голямо значение, ако човека разсъждава разумно. Може да си намерите и мъж на 30 дето още да е с детското мислене 8-)
А относно това с колко по-малък бих се хванала... достатъчно, че да няма шанс да ме съдят :D

е то е ясно че не искаш да те нарочат че си педофил и бясна тълпа от родители с факли и вили да те гонят през града!... :D :D :D ....а иначе съгласна съм с теб , че разликата в годините е маловажна , а и тя с годините мисля че по не си личи отколкото при по-малки хора!... :) :) :)

onestar
08-26-2011, 13:57
^ Едва ли питаш съвсем теоритично.

Колко години е вашата разлика?

tomboy
08-26-2011, 14:24
^ Едва ли питаш съвсем теоритично.

Колко години е вашата разлика?

ами около 5 месеца , но не питам заради това - на мен не ми пречи !...просто ми беше интересно за другите!... :) :) :) ...а и ми е супер скучно и чакам да мине малко време да се разхлади вун и да изляза!.. :D :D :D

sapphire5
08-26-2011, 14:40
не!

andjiandjiandji
08-26-2011, 14:44
ми на тези години -не . не мисля,че с 14 годишен ще си допаднеме .

Biskfitka
08-26-2011, 14:49
Не.Ако съм на 25-6,може...

Chacho
08-26-2011, 14:50
Не, не си падам по момчета.

mlakniwe2
08-26-2011, 14:56
Не разбирам кво ви пречи да ходите с по-малки момчета, защо всички 13-14 годишни например тряя да ходят с 5-6-7 години по-голям от тях/например с пълнолетни, който работят и взимат парички/ и да са праят на важни не разбирам, ако се обичате истински възрастта не би тряяла да е проблем, но ся всички момичета ходят с големи батковци :-o до 5 год разлика мисля, че е съвсем нормално, няма значение кой е по-голям

Chacho
08-26-2011, 14:59
Щото не са на един акъл.

sapphire5
08-26-2011, 15:00
Не разбирам кво ви пречи да ходите с по-малки момчета, защо всички 13-14 годишни например тряя да ходят с 5-6-7 години по-голям от тях/например с пълнолетни, който работят и взимат парички/ и да са праят на важни не разбирам, ако се обичате истински възрастта не би тряяла да е проблем, но ся всички момичета ходят с големи батковци :-o до 5 год разлика мисля, че е съвсем нормално, няма значение кой е по-голям

моят приятел е пълнолетен почти, 4 години ни е разликата, но какво? :)

Anesha17
08-26-2011, 15:02
Не :)

slun4o2
08-26-2011, 15:10
Да,бих тръгнала с по-малък, но да си допадаме като характери и да се разбираме, но и разликата да не е голяма 1-2 години, даже по-скоро 1 :)

gummybear
08-26-2011, 15:31
Едва ли ..

kobrichka
08-26-2011, 16:13
Ако съм на 26,7 да бих тръгнала с по-малък от мен, но сега определено Не.

Anja
08-26-2011, 16:25
Не знам, може би да..

Anja
08-26-2011, 16:25
Не знам, може би да..

ankata
08-26-2011, 16:43
не виждам проблем в това-за любовта граници няма и аз смело съм зад това тъй като при мен е така по-малък е от мен, но се държи като по-голям от мен и това ме радва и кара да се чувствам много по-щастлива :)

tanch3t093
08-26-2011, 16:45
Да,бих тръгнала с по-малък,но ако разликата ни е 1 година.
Точно :)

Ducky
08-26-2011, 17:13
Моят приятел е с 1 година по-малък и не ме бърка, тъй като не му личи изобщо - стърчи много над мен пък и мн добре се разбираме, за всяко нещо сме на еднакво мнение :D
Но иначе, ако разликата е повече от 1 година не знам дали бих пробвала.

annonimnna
08-26-2011, 17:23
Защо не?!
Бих излизала с по-малък, стига да е достатъчно "пораснал" на акъл Very Happy
Година разлика например не ми пречи. Но ако е повече няма да е много красива гледка 8-)

lovefantasy
08-26-2011, 20:15
Да, бих ходила с по-малък примерно 2-3 г, не виждам преблем. Даже ще ме кефи да съм му "кака" 8-) .

GossipGirl89
08-26-2011, 20:20
Тамън с 3-ма такива съм ходила ама разликата ни беше само 1 годинка 8-) Почти не съм я усетила. То си зависи колко по-малък е. Сега, за мен лично, 1 година не е много, но ако става въпрос за 2-3-4 и т.н. - с толкова по-малки не бих.

againstyou
08-26-2011, 21:34
Не мисля,при мен е закон момчето да е по-голямо,дори с една година.

Luidgie
08-26-2011, 23:09
Не, падам си некрофил... :oops:

fakesmiles
08-27-2011, 08:54
Не,някак несъзнателно дори винаги се заглеждам по големи момчета/мъже,почти винаги с поне 3 години отгоре

pisenceto90
08-27-2011, 09:12
Уффф ...Абее ако някой ме беше попитал преди 4-5 месеца ,щях да кажа "Луди ли сте,никога". А сега така съм ги объркала.Та, той е с цели 4 години по-малък 8-) Но пък ме кара да се чувствам толкова щастлива и обичана, както доста по-големи не са могли,плюс това,расъждава като мен ,мисли и действа като мен ,с 20см е по-висок от мен :D ..изобщо не се замислям понякога за разликата ни ..Ноооо незнам до колко е здраослона за мен тази връзка,малък си е човека,ще му се доживее и като стане тва ми гледай сейра...За тва все още не бих направила връзката ни публична...Бе тая работа си е безумие ако ме питате,но то питали те?

pandiflysche
08-27-2011, 19:28
Определено не бих тръгнала! Предпочитам да е по-голям от мен!

tomboy
08-27-2011, 19:47
Не, падам си некрофил... :oops:

нали знаеш , че некрофилите са тези , дето се е**т с покойници? :lol:

а относно до pandiflyche :всеки с предпочитанията си!.. :)

MyLifeAsItIs
08-27-2011, 19:53
До преди 3 седмици излизах 2 години с момче 3 години по-малко от мен. В началото всичко беше супер но с времето разликата в годините си пролича. По-добре момчето да е на вашата възраст, че да мислите еднакво.

Luidgie
08-27-2011, 20:00
Не, падам си некрофил... :oops:

нали знаеш , че некрофилите са тези , дето се е**т с покойници? :lol:

а относно до pandiflyche :всеки с предпочитанията си!.. :)
Леле наистина ли?! Това НЕ го знаех!! Господи какво съм написала?!?!? :shock:

3oPuTy
08-27-2011, 20:12
Гласувах с "Да",защото не виждам нищо лошо в това да съм с по-малко момче ако имаме общи неща и се привличаме.В момента съм на 20 години и мисля,че бих тръгнала с някой на 19,но не и по-малък.След време,например,когато стана на 25-26 може би бих си позволила и по-малък,защото тогава момчето ще е вече мъж и разликата в годините няма да се забелязва. :)
И въпреки положителния ми отговор все си мисля,че едно по-малко момче не би ме привлякло толкова,колкото някой на моите години или малко по-голям.

Karita
08-27-2011, 20:31
Не мисля,при мен е закон момчето да е по-голямо,дори с една година.

+ :)

tomboy
08-27-2011, 20:36
Не, падам си некрофил... :oops:

нали знаеш , че некрофилите са тези , дето се е**т с покойници? :lol:

а относно до pandiflyche :всеки с предпочитанията си!.. :)
Леле наистина ли?! Това НЕ го знаех!! Господи какво съм написала?!?!? :shock:

леле , ти не осъзна , че се шегувам!?!... :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :razz: :razz:

ако не спрем с иронията тая тема има да си продължава и продължавааа...

Luidgie
08-27-2011, 20:47
Не, падам си некрофил... :oops:

нали знаеш , че некрофилите са тези , дето се е**т с покойници? :lol:

а относно до pandiflyche :всеки с предпочитанията си!.. :)
Леле наистина ли?! Това НЕ го знаех!! Господи какво съм написала?!?!? :shock:

леле , ти не осъзна , че се шегувам!?!... :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :razz: :razz:

ако не спрем с иронията тая тема има да си продължава и продължавааа...
Схванах, просто имах нужда да съм иронична...

sunshine955
08-27-2011, 20:48
Да ако разликата не е голяма и си допадаме

tomboy
08-27-2011, 20:51
Не, падам си некрофил... :oops:

нали знаеш , че некрофилите са тези , дето се е**т с покойници? :lol:

а относно до pandiflyche :всеки с предпочитанията си!.. :)
Леле наистина ли?! Това НЕ го знаех!! Господи какво съм написала?!?!? :shock:

леле , ти не осъзна , че се шегувам!?!... :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :razz: :razz:

ако не спрем с иронията тая тема има да си продължава и продължавааа...
Схванах, просто имах нужда да съм иронична...

знам бе...просто и аз изпитвам същата нужда от време , на време... :D :D :D ....

Chacho
08-27-2011, 20:52
Ей, шшш, я са стройте! Кой започна пръв сега? И без да ми мълчите!

Luidgie
08-27-2011, 20:57
Не, падам си некрофил... :oops:

нали знаеш , че некрофилите са тези , дето се е**т с покойници? :lol:

а относно до pandiflyche :всеки с предпочитанията си!.. :)
Леле наистина ли?! Това НЕ го знаех!! Господи какво съм написала?!?!? :shock:

леле , ти не осъзна , че се шегувам!?!... :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :razz: :razz:

ако не спрем с иронията тая тема има да си продължава и продължавааа...
Схванах, просто имах нужда да съм иронична...

знам бе...просто и аз изпитвам същата нужда от време , на време... :D :D :D ....
Жалко че свърши... ;(

Nevska
08-28-2011, 02:13
Защо не...
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lqdd8a9GUy1qdnfevo1_400.png

Violenza
08-28-2011, 05:19
Не. Като стана на 40 сигурно ще харесвам по-млади, сега абсурд.

tomboy
08-28-2011, 14:38
Не, падам си некрофил... :oops:

нали знаеш , че некрофилите са тези , дето се е**т с покойници? :lol:

а относно до pandiflyche :всеки с предпочитанията си!.. :)
Леле наистина ли?! Това НЕ го знаех!! Господи какво съм написала?!?!? :shock:

леле , ти не осъзна , че се шегувам!?!... :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :razz: :razz:

ако не спрем с иронията тая тема има да си продължава и продължавааа...
Схванах, просто имах нужда да съм иронична...

знам бе...просто и аз изпитвам същата нужда от време , на време... :D :D :D ....
Жалко че свърши... ;(

така е .... ;(...(боже - звучим като някакви влюбени дето се разделят!..
:razz: :lol: :razz: )

Shturrrche88
08-28-2011, 14:40
Не. Като стана на 40 сигурно ще харесвам по-млади, сега абсурд.
Е то тогава ще е, защото искаш агнешко, ама не да си го отглеждаш, а само да си хапваш от него, когато ти се прияде...за след 40 и аз съм съгласна.Но пак не бих опряла до връзка от емоционален характер. Секс и толкова :D

Luidgie
08-28-2011, 15:16
tomboy споко има и лс-та няма да те зЪбравя.

tomboy
08-28-2011, 15:34
tomboy споко има и лс-та няма да те зЪбравя.

всички така казват , но нали знаеш - такова нещо като връзка от разтояние няма!...сбогом!.. :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :D :D

Luidgie
08-28-2011, 15:39
tomboy споко има и лс-та няма да те зЪбравя.

всички така казват , но нали знаеш - такова нещо като връзка от разтояние няма!...сбогом!.. :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :D :DРазби ми сърцето...ще пусна тема.

tomboy
08-28-2011, 15:41
tomboy споко има и лс-та няма да те зЪбравя.

всички така казват , но нали знаеш - такова нещо като връзка от разтояние няма!...сбогом!.. :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :D :DРазби ми сърцето...ще пусна тема.

давай!...НЕКА МЕ БОЛИ!... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ...честно , човек - умаряш ме!... :D :D :D

Luidgie
08-28-2011, 15:47
tomboy споко има и лс-та няма да те зЪбравя.

всички така казват , но нали знаеш - такова нещо като връзка от разтояние няма!...сбогом!.. :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :D :DРазби ми сърцето...ще пусна тема.

давай!...НЕКА МЕ БОЛИ!... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ...честно , човек - умаряш ме!... :D :D :DСега и връзлата ни те уморява? Как можа!!! Сега ще питам, как да тЪ бУли! Ще видиш!! МрУсница. "режа вени в ъгъла за по-драматично"

tomboy
08-28-2011, 15:56
[/quote]Сега и връзлата ни те уморява? Как можа!!! Сега ще питам, как да тЪ бУли! Ще видиш!! МрУсница. "режа вени в ъгъла за по-драматично"[/quote]

и при това не само връзката , а и ти самата!... :D ...а пък как не те е досрамяло наша снимка да сложиш в подписа си !.... :D :D ..караш ме да изглеждам като жена-мъж (в тази връзка -кой е мъжа? :neutral: ) под чехъл!...край , искам развод!...задръж си децата!.. :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :lol:

cigarettekisses
08-28-2011, 15:58
Не..Може би,ако се държи по-зряло и е много красив и печен може и да си помисля,но едва ли. 8-)

Luidgie
08-28-2011, 16:04
Сега и връзлата ни те уморява? Как можа!!! Сега ще питам, как да тЪ бУли! Ще видиш!! МрУсница. "режа вени в ъгъла за по-драматично"[/quote]

и при това не само връзката , а и ти самата!... :D ...а пък как не те е досрамяло наша снимка да сложиш в подписа си !.... :D :D ..караш ме да изглеждам като жена-мъж (в тази връзка -кой е мъжа? :neutral: ) под чехъл!...край , искам развод!...задръж си децата!.. :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :lol:[/quote]А сополанковците са си за теб! И не ме е срам! Искам всички да знаят садистичните ми прояви към теб...за това те пбичам, няма друг мазохист като теб. Не ме оставяй (ше те пребия иначе) :oops:

tomboy
08-28-2011, 16:12
[/quote]А сополанковците са си за теб! И не ме е срам! Искам всички да знаят садистичните ми прояви към теб...за това те пбичам, няма друг мазохист като теб. Не ме оставяй (ше те пребия иначе) :oops:[/quote]

трудно ще ме пребиеш !...аз ще избягам зад граница и нямам никакво намерение да ти казвам , че отивам в мексико!.... :D :razz: :razz: :razz: :D ...там ще си намеря нормална жена , която няма да е невротикча като теб!...и все-пак знай че макар и за кратко съм те обичала!...(боже кого залъгвам!)... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ...so long , sucker!..(само как спамим , обаче!) :D

Luidgie
08-28-2011, 16:17
А сополанковците са си за теб! И не ме е срам! Искам всички да знаят садистичните ми прояви към теб...за това те пбичам, няма друг мазохист като теб. Не ме оставяй (ше те пребия иначе) :oops:[/quote]

трудно ще ме пребиеш !...аз ще избягам зад граница и нямам никакво намерение да ти казвам , че отивам в мексико!.... :D :razz: :razz: :razz: :D ...там ще си намеря нормална жена , която няма да е невротикча като теб!...и все-пак знай че макар и за кратко съм те обичала!...(боже кого залъгвам!)... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ...so long , sucker!..(само как спамим , обаче!) :D[/quote] Нее остани!! Купих си камшик и кило лимони!! Хайде да си доставим удоволствие за последен път! Че тияя дни, незнам защо, ми се е доходило до Мексико...

tomboy
08-28-2011, 16:24
[/quote] Нее остани!! Купих си камшик и кило лимони!! Хайде да си доставим удоволствие за последен път! Че тияя дни, незнам защо, ми се е доходило до Мексико...[/quote]

добре !..карай децата при тъщата , а пък аз ще те чакам!... :razz: :razz: :razz: ...и да знаеш - йок чувства няма да вложа!.... :razz: :razz: :razz: :lol: :D

Luidgie
08-28-2011, 16:28
Нее остани!! Купих си камшик и кило лимони!! Хайде да си доставим удоволствие за последен път! Че тияя дни, незнам защо, ми се е доходило до Мексико...[/quote]

добре !..карай децата при тъщата , а пък аз ще те чакам!... :razz: :razz: :razz: ...и да знаеш - йок чувства няма да вложа!.... :razz: :razz: :razz: :lol: :D[/quote] Ако няма да те боли, няма никакъв смисъл...:(

SilverRain
08-28-2011, 17:11
Абе вие нормални ли сте бе? ^

Vilencety
08-28-2011, 17:22
не :?

Luidgie
08-28-2011, 17:27
Любовта като дойде не пита за годините :-D TИ СЕ ВЪРНА!!!!? :shock:

Chacho
08-28-2011, 17:35
Любовта като дойде не пита за годините :-D

Разбира се, че не пита, та тя не говори :razz: :razz: :razz: :razz:

tomboy
08-28-2011, 18:15
Нее остани!! Купих си камшик и кило лимони!! Хайде да си доставим удоволствие за последен път! Че тияя дни, незнам защо, ми се е доходило до Мексико...

добре !..карай децата при тъщата , а пък аз ще те чакам!... :razz: :razz: :razz: ...и да знаеш - йок чувства няма да вложа!.... :razz: :razz: :razz: :lol: :D[/quote] Ако няма да те боли, няма никакъв смисъл...:([/quote]

може и да не вложа чувства , но все-пак ще има викове!...(бъди сигурна !) :D :D :D :razz: :razz: :razz: ....пс:реших да не те изоставям ....(в мексико няма да има кой да ми пере гащите!..) :D

Luidgie
08-28-2011, 18:31
Нее остани!! Купих си камшик и кило лимони!! Хайде да си доставим удоволствие за последен път! Че тияя дни, незнам защо, ми се е доходило до Мексико...

добре !..карай децата при тъщата , а пък аз ще те чакам!... :razz: :razz: :razz: ...и да знаеш - йок чувства няма да вложа!.... :razz: :razz: :razz: :lol: :D Ако няма да те боли, няма никакъв смисъл...:([/quote]

може и да не вложа чувства , но все-пак ще има викове!...(бъди сигурна !) :D :D :D :razz: :razz: :razz: ....пс:реших да не те изоставям ....(в мексико няма да има кой да ми пере гащите!..) :D[/quote] За нещата дето ги правиш, направо тебе ше изпера! Толкова съм щаслива!