PDA

View Full Version : Какво следва?



48700200
08-26-2011, 12:02
Така излизахме ама за малко.. и чесно казано нямах възможността да и разкрия чуствата си.. снощи ходих да я видя за 5 мин точно ,като и подарих роза за 1 път. Направих и намека, като и казах че искам да излезним и да говорим насаме,като и казах че предполагам знае за какво става дума. Тя каза че знае и че ще се обади да излезним.. Аз и казах че ще и се обадя днеска и още не съм звънял.. да и се обадя ли ? или малко да почакам да видя как ще реагирия.. Или просто да се обадя,но да не настоявам да излезним..

П.П. доста се зарадва на розичката, като ме прегъщаше 3-4 пъти...

punksss
08-26-2011, 12:06
Мислиш прекалено много. 8-) Казал си, че ще й се обадиш, еми направи го. Нищо не губиш. Според мен, тя има някакви чувства, щом е приела розата и е пожелала да излезете.

bubkaa93
08-26-2011, 12:24
Щом си и казал,че ще и звъниш го направи няма,какво да му мислиш.

wankata7
08-26-2011, 12:35
Ми звънни бе :-P Не си насилвай късмета !

BlondeRebelion
08-26-2011, 12:37
Ше излезнИтИ спокойно :D и недей да и звъниш веднага много ще се възгордее :D

Anesha17
08-26-2011, 12:39
Веднага я набери,сигурно и тя това чака.

bubkaa93
08-26-2011, 12:40
Ше излезнИтИ спокойно :D и недей да и звъниш веднага много ще се възгордее :D

Оф боже той е говорил вчера и е казал,че ще и звъни днес да не и звънял веднага ... :?

BlondeRebelion
08-26-2011, 12:42
Ми да да и се обади поне утре ... play hard to get ;dd

blaaablaaablaaa
08-26-2011, 12:42
Или и звънни сега, или изчакай до утре, за да я накараш да се притеснява кога ще и звъннеш. Но във всички случаи звънни.

BlondeRebelion
08-26-2011, 12:43
Или и звънни сега, или изчакай до утре, за да я накараш да се притеснява кога ще и звъннеш. Но във всички случаи звънни.

+1

funny3
08-26-2011, 12:49
Звънни и днес, щом си и казал, че ДНЕС ще и се обадиш.. playing hard to get is for the girls ;d otherwise рискуваш да те вземе за несериозник.. според мен ще се получат нещата, успех!
P.S евала за розичката ;)

annonimnna
08-26-2011, 12:55
Звънни и днес, щом си и казал, че ДНЕС ще и се обадиш.. playing hard to get is for the girls ;d otherwise рискуваш да те вземе за несериозник.. според мен ще се получат нещата, успех!
P.S евала за розичката ;)


Точно! Днес да е, че на едно момиче могат да му минат много лоши мисли през главата когато едно момче не се обади... Пък и защо да чакаш, предполагам и ти нямаш търпение да я видиш 8)

elysunny
08-26-2011, 13:08
звънни и да излезнИтИ или днес или утре, но задължително звънни !

48700200
08-26-2011, 13:31
Звъннах и преди повече от половин час , говорихме около 1 мин само.. каза че ще ми се обади после..но мисля че няма да се обади...

annonimnna
08-26-2011, 14:20
Как са нещатааааааа? :)

blaaablaaablaaa
08-26-2011, 14:28
Ако ти се обади, ок, може да не е могла да говори. Ако пък не се обади... Значи няма да се обади. 8-)

Chacho
08-26-2011, 14:28
Подарявай й рози след като стане нещо между вас. И действай на момента, не си изпускай възможностите. Щом ти се е нарадвала и нагушкала, да я беше сграбчил и целунал. Какво й намекваш, на нея й е ясно още от цветето за какво иде реч.

Hard to get след като си й свалял звезди не върви баш. А дано ти върже, но другия път като решиш, че искаш нещо - вземи си го.

48700200
08-26-2011, 14:39
Не ми се е обадила все още и май по-добре да не очаквам много... Не мога да спра да мисля :@ аххх не искам и аз да и се обаждам щото не искам да и досаждам.. ама са побарквам тука.. Ако не ми се обади днес .. да и се обадя ли утре ? Или да чакам и утре?

Chacho
08-26-2011, 14:42
Не ми се е обадила все още и май по-добре да не очаквам много... Не мога да спра да мисля :@ аххх не искам и аз да и се обаждам щото не искам да и досаждам.. ама са побарквам тука.. Ако не ми се обади днес .. да и се обадя ли утре ? Или да чакам и утре?


Щом тя ти е казала, че ще ти се обади, остави я тя да звънне. Преждевременно може да звъннеш на някоя друга мацка за кафе, ще ти реши проблема с чуденето и по-лесно ще изчакаш.

LeprikonA
08-26-2011, 14:54
ако си казал, че ще и се обадиш ти - давай! иначе може да си помисли, че си несериозен!

Chacho
08-26-2011, 15:01
ако си казал, че ще и се обадиш ти - давай! иначе може да си помисли, че си несериозен!

Той вече й е звъннал и тя го е отсвирила.

LeprikonA
08-26-2011, 15:05
може да не е бил добър момент, не е задължително да го е отсвирила.. а ако е - все ще се появи друга :)

Chacho
08-26-2011, 15:07
Направо да я търси другата. Може и да се обади момичето, но преди нещо да е станало е хубаво винаги да си имаш резервен вариант. Тъкмо ще си избиеш идеята прекалено ранна романтика.

jeezloxxy
08-26-2011, 16:04
Какво ли следва?


БЕБИ!

Ама й се обади отново, за да излезнИтИ пак.

sasha_90
08-26-2011, 16:08
Обади й се.
П.П. С тази роза си ударил джакпота.На мен би ми харесал такъв жест,особено щом е от любимия.

blaaablaaablaaa
08-26-2011, 16:34
Не и звъни веднага в никакъв случай! Може да станеш досаден. Изчакай тя да ти се обади. Може пак да и звъннеш след няколко дни. Пиши си с нея по скайп или фейсбук. Не я притискай веднага, но не се и отказвай все още. Тя вече е схванала намека. Или ще се съгласи, или ще се отдръпне. Но не губи надежда, споко!

48700200
08-26-2011, 21:10
Оф направо са побърквам не ми се обади, а по цял ден мисля за нея и за друго не мога.. Сега като се сетя много съм тъп , трябваше да са опитам да я целуна още при първата възможност,а не трябваше да ме е страх че ще разваля нещо.. Чакането ме подлудява и едвам се държа момента да не и се обадя или да и пиша смс..

funny3
08-27-2011, 10:06
Защо не и пишеш в скайп примерно как си, какво правиш, не непременно нещо за излизане, ами просто ей така лаф да става, да и напомниш, че съществуваш, също може и във фейс да и драснеш някой коментар и т.н., а тя ако е навита за излизане ще подвигне сама темата??

48700200
08-27-2011, 10:12
Няма фейсбук, а момента няма и интернет за скайп..


П.П. звъннах и ,и ми каза към 8-9 да и звъня да се разберем да излезним..

S_L_A_D_U_R_K_A
08-27-2011, 10:12
Ми звънни бе :-P Не си насилвай късмета !

48700200
08-27-2011, 10:17
П.П. звъннах и ,и ми каза към 8-9 да и звъня да се разберем да излезним..

LeprikonA
08-27-2011, 10:49
направи го и ще се разбере тогава. :)

rallicaa
08-27-2011, 10:54
Съдбата си знае работата .. УСПЕХХ :grin:

48700200
08-27-2011, 21:13
Така обадих са в 20 часа каза че ще ми звънне направо са побърках и накрая в 22 часа ми звънна каза че е на кафе и че ще ходи на бар.. вика ми ела ако искаш за малко.. отивам си аз да я видя за малко и хем да поговорим.. Имаше един който флиртуваше с нея и тя от време на време после го гледаше.. имаше още един който тя до скоро се зарибяваше.. и викам аи изпрати ме до колата хем да поговорим.. тя вика добре.. тръгваме и таман излизаме и виждаме 2-ма нейни приятели и те щели да са с тях.. и ми вика аи ти отивай утре ще говорим ,че не искам да се връщам сама в кафето после.. Викам аиди бе за какво дойдох за 2 мин ела само.. тя не не.. викам добре както искаш и си тръгнах.. сигурен съм че нарочно искаше за да я гледат че има кой да и обръща внимание постоянно... Тя е много наясно че я харесвам и май ако наистина ме харесваше щеше да ми отдели време и щяхме да си поговорим..явно само ме разиграва... нито се обажда както трябва нито се виждаме като хората.. само за по 5-10 мин.. или винаги като излезнем има и други и не е удобно да говорим.. Ама вече се убеждавам че няма смисъл да се тормозя и да я чакам , като тя по нищо не показва ,че има нещо към мене.. Незнам как да постъпя вече...

Исках да говорим просто.. да ми каже не искам да излизам с тебе , не искам да съм с тебе.. ще кажа добре ,разбирам те.. и ще я оставя.. Ама тя цент ... вика ще ти се обадя да излезним ,ще поговорим.. и аз тъпака чакам.. Да ми каже директно НЕ и няма да ми пука толкова,но сега като незнам какво мисли и какво иска тя ми е гадно..

CR0W
08-27-2011, 21:54
моляте спри с това "аи"

Не и се обаждай и се прави на ударен.Или се прави на недостъпна или не те харесва.И в двата случая не ти трябва
:-o

umri
08-27-2011, 23:13
Така обадих са в 20 часа каза че ще ми звънне направо са побърках и накрая в 22 часа ми звънна каза че е на кафе и че ще ходи на бар.. вика ми ела ако искаш за малко.. отивам си аз да я видя за малко и хем да поговорим.. Имаше един който флиртуваше с нея и тя от време на време после го гледаше.. имаше още един който тя до скоро се зарибяваше.. и викам аи изпрати ме до колата хем да поговорим.. тя вика добре.. тръгваме и таман излизаме и виждаме 2-ма нейни приятели и те щели да са с тях.. и ми вика аи ти отивай утре ще говорим ,че не искам да се връщам сама в кафето после.. Викам аиди бе за какво дойдох за 2 мин ела само.. тя не не.. викам добре както искаш и си тръгнах.. сигурен съм че нарочно искаше за да я гледат че има кой да и обръща внимание постоянно... Тя е много наясно че я харесвам и май ако наистина ме харесваше щеше да ми отдели време и щяхме да си поговорим..явно само ме разиграва... нито се обажда както трябва нито се виждаме като хората.. само за по 5-10 мин.. или винаги като излезнем има и други и не е удобно да говорим.. Ама вече се убеждавам че няма смисъл да се тормозя и да я чакам , като тя по нищо не показва ,че има нещо към мене.. Незнам как да постъпя вече...

Исках да говорим просто.. да ми каже не искам да излизам с тебе , не искам да съм с тебе.. ще кажа добре ,разбирам те.. и ще я оставя.. Ама тя цент ... вика ще ти се обадя да излезним ,ще поговорим.. и аз тъпака чакам.. Да ми каже директно НЕ и няма да ми пука толкова,но сега като незнам какво мисли и какво иска тя ми е гадно..

Въобще не се надявай. Въобще..

Мисли малко преди да правиш нещо. Каква ти е тя на теб, че роза ще й подаряваш? Никаква. Подаряваш роза, признаваш чувства, съобразяваш се на 100% с нейните желания, кога ТЯ ти казва, че може да й се обадиш, съобразяваш се напълно с нейните планове и постоянно чакаш като някакъв загорял, нещастен, нуждаещ се от нейното "божествено" присъствие нещастник. Тя те третира като някакъв долнопробен пес, че дори и до колата не те изпраща. Треа се държиш на ниво и да уважаваш себе си, че и другите да започнат да те уважават. Не го мисли изобщо и я отпиши тотално. Самият факт, че те е викнала за 2 минути до бара и дори не те е изпратила до колата... ти си пълен малоумник, че си отишъл въобще. Още от първата ти стъпка подходът ти е тръгнал на зле.

Поне едно момче трябва да познаваш, на което повече му върви с женските. Замисли се дали той би направил това, което ти си направил и дали би се държал така.

Като ти чета колко зле е била цялата ситуация си направо трагичен случай. Кауза пердута си, пич, не знам как мога да ти помогна.

Като за начало, направи си равносметка за това как си се държал с тая, и нека подходът ти към следващата да е точно противоположен.